What's new

The Fight against PKK Terrorism

That could be a state policy, you or those fan boys (whom you refer) might not know. Then amin.

Unfortunately, there is no such as thing as state policy for Turkiye. Tayyip and Gulen were working for the same global powers. They put Tayyip in charge at Turkiye and Gulen was the superior.

Pkk had attacked 2 police officers in Diyarbakir province and one of them had gotten serious injured. :mad:

Officer Tansu Aydın have lost his life. Allah c.c. bless his soul.

aydın doğan ibneside boş durmuyo.bürün pkk-dhkpc itlerinin propagandısını yapıyo gavatlar
akp yi elestirirken bunların kucagina oturan insanlara kızıyorum ben. Sonra beni akpli yapıyolar. bu ülkeye ne zaman adam gibi bi adam gelecek?

akp yi elestirirken bunların kucagina oturan insanlara kızıyorum ben. Sonra beni akpli yapıyolar. bu ülkeye ne zaman adam gibi bi adam gelecek?

Akp zaten ABD'nin kucağına oturmuş. Aydın Doğan da onun medyasında çalışanlar da ABD'nin kucağına oturmuş. Kucağa oturmuşların peşinden gitmemek gerek.

----
Calmness prevails tonight in Diyarbakir after days of violence. Police Special Forces made wonders in the past days. Congratulations.

Akp zaten ABD'nin kucağına oturmuş. Aydın Doğan da onun medyasında çalışanlar da ABD'nin kucağına oturmuş. Kucağa oturmuşların peşinden gitmemek gerek.

Ben bu sözde entellektüel ve akillerden biktim. Biktim 30 yildir biktim.
Her zurnadan bir ses cickiyor ve Hükümet de bu hiyarlari dinliyor ve akil tutulmasini ugruyor .

Halbuki sinirlarini ve vatandaslarini koruyamayan bir Devlet ; hatta korkak iktidar,

Mesruiyetini bence kaybetmistir !!

Ben bu sözde entellektüel ve akillerden biktim. Biktim 30 yildir biktim.
Her zurnadan bir ses cickiyor ve Hükümet de bu hiyarlari dinliyor ve akil tutulmasini ugruyor .

Halbuki sinirlarini ve vatandaslarini koruyamayan bir Devlet ; hatta korkak iktidar,

Mesruiyetini bence kaybetmistir !!

ABD ile stratejik beraberliğimiz devam ettiği sürece bu çamurun içinde debelenmeye devam...

Halk küçük Amerika olmaktan memnun. Burger King, McDonalds'ta yemek yer, Coca Cola'sını yudumlar. Tatilde batıya uçar. Pek havalı diye komşusuna İngilizce konuşmaya kalkar, entel ya. Bu kafa varken girimedik tersane, yıkılmadık kale kalmaz. Damarlardaki asil kan mı? O da ne?

Haklisin, Ülkede dövme ve at kuyrugu entellik simgesi olmus.
52. esit eyalet olarak Kabul etseler amenah ;
ama asla etmezler ne ABD ne de AB.
Ne asil kani kardesim ? Atatürk savasirken bile cogu Zaman katilimin eksikligini sorgulamis ve yargilamistir.
Onun icin düsman ilan ettiler ya, dinci komünisler.

"Türkiye'ye komünizm ve paracalanma ancak Yesil cübbe altinda gelebilir "!

Keep calm bros. AKP did so many strategic faults.

And they are doing it with full knowledge that it is wrong.. Clashes with IS wtf why? IS is doing the job we should do.. why is akp building Pkk stronger why do thy support them indirectly..

They will fall from the blue sky.. And die in a pseudo 'helicopter crash'

Back
Top Bottom