What's new

Iranian Chill Thread

You probably had a low quality version didn't you? If you have access to fast internet, dl a 10+ gig version instead.

It makes a ton of difference.
i think you misunderstood,i meant that we paused and played movie three times.it was 1080p, not the best but enough for us.

Damn and i downloaded it because @rmi5 and @Ostad were talking about it. :hitwall:
lol,do not trust the internet.:partay:
share your opinion with us after watching.:-)

Last edited:
Damn and i downloaded it because @rmi5 and @Ostad were talking about it. :hitwall:

Story is weak, too much elements in the movie that contradict basic physics while the dialogues are extremely weak too.

Only the scenery and digital effects are good. But overall I wouldn't watch it again. Really overrated if you look at its score on IMDB. I would give the movie a 6.

The wolf of Wallstreet is good movie

I should have guessed that you would like everything which has a wolf in it but you are right it is a decent movie

Story is weak, too much elements in the movie that contradict basic physics while the dialogues are extremely weak too.

Only the scenery and digital effects are good. But overall I wouldn't watch it again. Really overrated if you look at its score on IMDB. I would give the movie a 6.
I think it was not that bad, it was tense.

The movie was based on a true story of a man died in 1992 . Didn't you see the real picture of that man at the end ?

I would agree with you if it wasn't based on a true story .

We were not talking about Iranian movies but foreign ones here .

We have dozens of good Iranian movies as well though I didn't find Separation that interesting myself .
I know that it is a true story and that's exactly why I said it.

صدا و سیمای میلی باز هم که شاهکار کرده! اونهایی که ایران هستند لطفا توضیح بدهند ببینم اینها دوباره چه خاکی بر سرشون ریختن؟

اینکه چیزه تازه ای نیست تو سریال کمربند ها رو ببندیم حسابی از خجالت ما ترکمن ها در اومدن :angry:

اینکه چیزه تازه ای نیست تو سریال کمربند ها رو ببندیم حسابی از خجالت ما ترکمن ها در اومدن :angry:

من نه اون موقعی که ایران بودم این بنگاه خبرپراکنی متوهم را دنبال می کردم و نه زمانی که از ایران خارج شدم. شروع کردند از زمان دایناسورها تاریخ را دستکاری کردند الان رسیدند به همین اواخر!! حالا برخی افراد متوهم و کم سواد هسنند که مساله سطح تحمل و اینگونه مزخرفات را مطرح می کنند. ایران آمریکا نیست، در ایران تریبون دست یک گروه محدوده و هر غطلی دلشون می خواد می کنند. آمریکا نیست که شما فردا بتونی بلند شی فیلم خودت رو درست کنی و جوابش را بدی.

من نه اون موقعی که ایران بودم این بنگاه خبرپراکنی متوهم را دنبال می کردم و نه زمانی که از ایران خارج شدم. شروع کردند از زمان دایناسورها تاریخ را دستکاری کردند الان رسیدند به همین اواخر!! حالا برخی افراد متوهم و کم سواد هسنند که مساله سطح تحمل و اینگونه مزخرفات را مطرح می کنند. ایران آمریکا نیست، در ایران تریبون دست یک گروه محدوده و هر غطلی دلشون می خواد می کنند. آمریکا نیست که شما فردا بتونی بلند شی فیلم خودت رو درست کنی و جوابش را بدی.

چی شده ؟

می دونم چی میگی ما هم از این در ها کشیدیم اما تحریف تاریخ یچیزه مسخره کردن نژادی یه چیزه دیگست اگه یادت باشه تو داستان این سریال یه خلابان با چشم های چپه از کشور عشق اباد با بازیگری رضا فیض نوروزی بازی می کرد که عملا و زبانی
چپه بودن چشم این خلابان رو مسخره می کردن من اون موقه راهنمای می خوندم کلا ما اون موقه موضوع جک کلاس بودیم

4e631656eb8a609eefbd37af734350eb.jpg

Last edited:
می دونم چی میگی ما هم از این در ها کشیدیم اما تحریف تاریخ یچیزه مسخره کردن نژادی یه چیزه دیگست اگه یادت باشه تو داستان این سریال یه خلابان با چشم های چپه از کشور عشق اباد با بازیگری رضا فیض نوروزی بازی می کرد که عملا و زبانی چپه بودن چشم این خلابان رو مسخره می کردن من اون موقه راهنمای می خوندم کلا ما اون موقه موضوع جک کلاس بودیم
Chand sal pish dashtam football mididam ro mahvare (kanale jomhoorie eshali), martike gozareshgar bargasht goft "bazikonaye cheshm badoomiye..."

Mardom to Iran rasman jahan sevomian. Vaghti gozareshgare telvisione melliye jemhoori eshali bar migarde be ye mosht asiyaye sharghi mige cheshm badoomi vaghti rahat mitoone bege "bazikonane chin" ya "baikonane Kore," dige va veyla.

می دونم چی میگی ما هم از این در ها کشیدیم اما تحریف تاریخ یچیزه مسخره کردن نژادی یه چیزه دیگست اگه یادت باشه تو داستان این سریال یه خلابان با چشم های چپه از کشور عشق اباد با بازیگری رضا فیض نوروزی بازی می کرد که عملا و زبانی
چپه بودن چشم این خلابان رو مسخره می کردن من اون موقه راهنمای می خوندم کلا ما اون موقه موضوع جک کلاس بودیم

4e631656eb8a609eefbd37af734350eb.jpg

چه سریالی عزیز؟ اسمش را لطف می کنی؟ جدی نگیر این احمق ها را

Back
Top Bottom