What's new

Iranian Chill Thread

یکی از پسر عمو ها یه من تو کرمانشاه تخریبچی بود پایگاشون محاصر میشه گوشت رو جیره بندی میکنن اما این فرمانده شکمو بوده سهم سرباز ها رو خودش میخورده اقا پسر عموم با بچه ها گروه خودشون قرار میزارن شبا برن گوشت بدزدن ببرن تحویل بچه های اشپزخونه بدن بپزن هرکس سهم خودش رو بخوره بعدش جیم بشن چند شب اینکار رو میکنن گوشت میخورن این گوشت ها رو هم توی این یخچال های سیارنگه می داشتن اقا یک شب پسر عموم که داشت قللاب میداد رفیقش از داخل یخچال ماشین گوشت بدزده یهو نور چراغ قوه میاد سری به رفیقش میگه بیا بیرون باید فرار کنیم همون لحظه کمربند یارو گیر میکنه به در یخچال هیچی اقا دسته فرار می کنه اون بدبختم اونجا ول میکنن . تا نزدیک صبح بیدار میمونن بعد عذاب وجدان میگیرن با خودشون فکر می کنن نکنه طرف واسیه اینکه قایم بهشه رفته باشه تو یخچال در روبسته باشه نصفه شب 2 باره برمیگردن اونجا در در یخچال رو باز میکنن میبینن شلواره دوستشون هست ولی خودش نیست 2 باره بر میگردن به تختشون فردا صبح که میشه دستور میدن همه صف بکشن یهو فرمانده میاد با صدای بلند میگه سربازان وطن من یک نمونیه از سرباز ممتاز کشور رو به شما میخام معرفی کنم بعد در ماشین فرمانده باز میشه اون رفیقشون بدونه شلوار با لباس زیر میاد جلو وای میسه همه قاه قاه میخندن حتی خود فرمانده هم میخنده بعد خنده ها فرمانده میگه این سرباز نمونه دیشب داشت گوشت می دزدیده چند تا از روفقاش رو هم موقیه فرار دیدم من دیگه بیرون نیارم خودشون بیان بیرون دسته یه پسر عموم اینا اومدن بیرون که هیچ اون کسای که تو اشپزخونه بودن هم شناسایی شدن :D

یکی از پسر عمو ها یه من تو کرمانشاه تخریبچی بود پایگاشون محاصر میشه گوشت رو جیره بندی میکنن اما این فرمانده شکمو بوده سهم سرباز ها رو خودش میخورده اقا پسر عموم با بچه ها گروه خودشون قرار میزارن شبا برن گوشت بدزدن ببرن تحویل بچه های اشپزخونه بدن بپزن هرکس سهم خودش رو بخوره بعدش جیم بشن چند شب اینکار رو میکنن گوشت میخورن این گوشت ها رو هم توی این یخچال های سیارنگه می داشتن اقا یک شب پسر عموم که داشت قللاب میداد رفیقش از داخل یخچال ماشین گوشت بدزده یهو نور چراغ قوه میاد سری به رفیقش میگه بیا بیرون باید فرار کنیم همون لحظه کمربند یارو گیر میکنه به در یخچال هیچی اقا دسته فرار می کنه اون بدبختم اونجا ول میکنن . تا نزدیک صبح بیدار میمونن بعد عذاب وجدان میگیرن با خودشون فکر می کنن نکنه طرف واسیه اینکه قایم بهشه رفته باشه تو یخچال در روبسته باشه نصفه شب 2 باره برمیگردن اونجا در در یخچال رو باز میکنن میبینن شلواره دوستشون هست ولی خودش نیست 2 باره بر میگردن به تختشون فردا صبح که میشه دستور میدن همه صف بکشن یهو فرمانده میاد با صدای بلند میگه سربازان وطن من یک نمونیه از سرباز ممتاز کشور رو به شما میخام معرفی کنم بعد در ماشین فرمانده باز میشه اون رفیقشون بدونه شلوار با لباس زیر میاد جلو وای میسه همه قاه قاه میخندن حتی خود فرمانده هم میخنده بعد خنده ها فرمانده میگه این سرباز نمونه دیشب داشت گوشت می دزدیده چند تا از روفقاش رو هم موقیه فرار دیدم من دیگه بیرون نیارم خودشون بیان بیرون دسته یه پسر عموم اینا اومدن بیرون که هیچ اون کسای که تو اشپزخونه بودن هم شناسایی شدن :D

bande khoda ha tooye oon vaziat tanha tafriheshoon hamin chiza boode :(

kudos to your cousin !

baba man in roo goftam ke yekam bekhandim kollan age shad nabashi to jebhe ziyad davum nemiyari zood taslim marg mishi vagar na hamin pesar amoom ye khaterehay dare age beshnavi migi in bashar chejory zende bargashte ! to yek neminash 9 rooz dashtan ba paye piyade aghab neshini mikardan 12 nafari na ab dashtan na ghaza na naghshe na ghotb nama nega mikardan khorshid az koja dar miyad be taraf khorshid miraftan fek kon 9 rooz hichi nakhori az poshtam iraqi ha donbalet bashan

It is funny every Iranian is Azeri when it suits them so they can use it as a political tool. We all know the truth. Azeri are great people.

It is funny every Iranian is Azeri when it suits them so they can use it as a political tool. We all know the truth. Azeri are great people.
On one hand you claim that there are 30-40 million Turks in Iran, on the other hand you make the above comment.

Make up your mind.

I understand what you're saying. A lot of people (Haman for example) like to use the good ol' "I'm not racist, my best friend is a black guy" excuse. But at the same you need to make up your mind. Either there are 30-40 million Azeris, at which point one out of every two Iranians would be a turk (not the case in reality) or you need to stop accusing people of lying.

A lot of people (Haman for example) like to use the good ol' "I'm not racist, my best friend is a black guy" excuse

thats because i enjoy an IQ of 126, unlike u , dumb *** :)

thats because i enjoy an IQ of 126, unlike u , dumb *** :)
One would think that a being with such a high IQ would easily master the correct use of punctuation, spelling and grammar, specially when the forum draws red squiggly lines for you, thus eliminating the need to think for yourself!

I know you don't live in an English speaking country, but a self proclaimed genius should be able to master every skill. In one line you made all of the following errors:

1) "thats" should be That's
2) "i" should be I
3) there should be no space before a comma and you forgot your periods.

But what do I know, you're the genius around here. Do all geniuses lie as much as you do by the way?

1) "thats" should be That's
2) "i" should be I
3) there should be no space before a comma and you forgot your periods.

do u know thats pathetic ? :)

i can add one thing to your list :

4- i didnt use capital letters at the beginning of the sentence :rofl:

But what do I know, you're the genius around here

i am not a genius nor i wanted to imply that , from scale of 115 to 130 is considered smart or high IQ .

my point was that i for sure am smarter than u , thats why i dont comment like u did :

"there should be no space before a comma and you forgot your periods" :omghaha::omghaha:

BTW , i dont have a period to forget it , i hope youre the same :D

Last edited:
amazing fotos
kandovan-iranian-village-houses-gessato-gblog-1.jpg

Kandovan Village
3pdz5ld.jpg

Masouleh Village
JcUES52030.jpg

???
masjid-sheikh-lutfullah-lotfullah-mosque-iran-isfahan.jpg

Sheikh Lutfullah Mosque
130625150939-iran-travel-gallery-1-azadi-tower-horizontal-gallery.jpg