What's new

Iranian Chill Thread

Damn man u forgot me ma brotha? im Baluch.. loveicon is punjabi.

oops , as i said before i'm high right now !!!

i have around 50000000 doses of antibiotic in me !! :D

long live balouchistan !! :D

lived half my life with it.. sinus issues..

oh , i know how u feel !! my cousin is like that ! and tell u what he is really suffering :(

cant do so !!! they took me to hospital man !!! i was never there before :cray:

oops , as i said before i'm high right now !!!

i have around 50000000 doses of antibiotic in me !! :D

oh , i know how u feel !! my cousin is like that ! and tell u what he is really suffering :(

I think I would like being hospitalized. My mom would worry about me, and I would get so much attention. :D:P

اونها عکسای کوچیک شده هم توسط اکسپلورر ویندوز یا حتی برنامه های دیگه ایجاد میشه و برای کش کردن و نمایش سریع ثامب نیلها هست
thumbnail

برای غیرفعال کردن کامل اون ویژگی هم توی فایرفاکس باید از طریق
about:config
اقدام کنی
------------
منظور من رو اشتباه گرفتی من نگفتم نمیتونن کاربرا رو پیدا کنن، من گفتم در لحظه قابلیت شناسایی ترافیک آنتی فیلترها رو ندارن چون اونها هم مرتب آی پی شون رو تغییر میدن
چند میلیارد آی پی آدرس وجود داره و صاحب خیلیهاشون هم در لحظه در حال تغییره، نمیتونن سرورهای ناشناس رو تعریف کنن. فقط میتونن سرورهای شناخته شده رو تعریف کنن که اونم یعنی قطع اینترنت

سلام
در مورد ترافیک چی .... ترافیک شناخته شده و ترافیک ناشناس ....

اگه من باشم ( و گمان کنم اونها هم قدر من عقل داشته باشند ) کاربرها رو با آدرس مک لیست میکنم ( می کنند ) و به محض وصل شدن به اینترنت ، می روند تو چک لیستو ترافیکشون رصد می شه ...

به غیر از چند سایت خاص ، اکثر سایت ها هم آی پی شون مشخصه ، پس باز می افتیم سر همون قضیه ی قبل ... ترافیک به سایت های شناخته شده با آدرس مشخص ( نام ) و ثایت ( حالا با آی پی های محدود چندگانه ) و ترافیک ناشناس ...

که باز هم این ترافیک ناشناس می رسه به تورنت و فیلتر شکن و وی پی ان ها ....
_________

با توجه به محدود بودن درگاه اینترنت جهانی ایران و محدود بودن نقاط وصل شدن به اینترنت جهانی .. فکر نکنم کار سختی باشه ...

I think I would like being hospitalized. My mom would worry about me, and I would get so much attention. :D:P

well my mom kicked me hard cause she told me to not go out unprepared !!

i was wearing a blouse , so i deserved it :D

====================

night night everybody !!

enjoy your night :D

Long live Pakistan..:D

I rarely notice it... have had it as long as i can remember..

Apart from some hot nurses n sexy patients..(girls)... hospitals suck...

@DESERT FIGHTER

s00r3na never had a good sense of humor !!! :rofl:

and he has no nerves at all :D or as iranians say: asab masab yokhdi :lol:

o_O

Nah.. although i have a few drinks... and smoke cigs n cigars.. and ... :lol:

what abt u ... u serious persian kitty..

I see no reason to smoke however my friends love it . Whenever we go out they order hookah while I have to drink tea for an hour or so and watch the rings come from their mouths .

look at this : چی بگیم به اینا :((

:disagree:

o_O

I see no reason to smoke however my friends love it . Whenever we go out they order hookah while I have to drink tea for an hour or so and watch the rings come from their mouths .

look at this : چی بگیم به اینا :((

:disagree:

Hookah (served in cafes) has been banned in most major cities here... apart from the capital Islamabad...

سلام
دوستان یک هشدار بهتون بدم ....

به این عکسها نگاه کنید ... View attachment 11751 View attachment 11752 View attachment 11753 View attachment 11754

داشتم درایو سی رو بازیابی می کردم که متوجه شدم این عکس ها وجود دارند ....

اگه دقت کنید حجم تمام عکس ها 10 کیلوبایته ....

باید بگم که بنده هیچ وقت از صفحه ی کامپیوترم چنین اسکرین شات هایی نگرفتم ولیکن این عکس ها و تعداد زیادی دیگه مشابه این وجود داشته ....

فقط بهتون بگم ، به نظر میاد نوع کار کاربران رصد می شه ... بخصوص کسایی که وارد سایت های نظامی می شوند ، به صورت خودکار اطلاعاتتشون رصد می شه و عکس هایی با حجم 10 کیلو بایت از صفحه ی نمایششون و عکس های موجود تو هاردشون گرفته می شه ...

مواظب باشید .... اطلاعات خاصی رو توی هاردتون قرار ندید و حتی الامکان از فیلتر شکن هم استفاده نکنید ....

اگه می تونید هم از ویندوز 8 استفاده نکنید چون ویندوز هشت یک ابزاری به نام
step recorder
داره ( که می تونید با سرچ در اپلیکیشن های ببینیدیش و کارایی وحشتناکش رو نگاه کنید ) که می شه ازش برای جاسوسی استفاده کرد
داداش اگه میشه یکم واضح تر توضیح بده. مثلا ادرسی که اینا رو توی درایو سی دیدی بده ما هم بریم یک چک کنیم. بعد اگه هم این عکس ها تهیه میشه و ارسال میشه به نظرت داره واسه کی ارسال میشه ؟ یعنی از داخل دارن چک میکنن ؟ من خودم شک برده بودم یک مدت بعضی از مسائلم چک میشه اما اگه به این شدت از داخل چک میکنن من از همین الان میرم اینترنتم رو میبندم میشینم تو خونه به در و دیوار نگاه میکنم. لطفا بی جواب نذار پستم رو
ممنون.

inke bahs siasi nakonim va motahed bashim
اگر منظورتون توی این تاپیک هست به نظر من اینجا بحث سیاسی خیلی هم خوبه تا وقتی توهینی در کار نباشه هر کس نظرش رو میگه و بقیه هم یا موافقن یا مخالف
خارج از این تاپیک هم که اکثر تاپیکها در واقع موضوع سیاسی دارن تا نظامی، حداقل با بودن این تاپیک این بحث ها بین خودمون میمونه
اگر اتحاد توی یه خانواده وجود داشته باشه بحث کردن یا نکردن تفاوتی درش ایجاد نمیکنه و اگر متحد نباشن، باز هم با بحث نکردن این اتحاد به وجود نمیاد و در نهایت هم این اختلافات یه جایی فوران میکنه

Back
Top Bottom