What's new

Iranian Chill Thread

ظریف: با جدیت مذاکرات ژنو را دنبال می‌کنیم/ در زمان مناسب پاسخ منتقدان را می‌دهیم

چگونه معاهده ژنو بازی دو سر باخت برای ایران شد
.
موضوع خیلی ساده است دو مقدمه و یک نتیجه
مقدم 1) معاهده امضا کردیم که بسیاری از فعالیت های هسته ای را تعطیل کنیم از آنطرف هم تعداد اندکی از تحریم ها برداشته شده و تحریم جدید وضع نشود
مقدم 2) آمریکایی ها از یک سو تهدید بسیار جدی کرده اند که اگر ایران معاهده را نقض کند با ایران وارد جنگ می شوند و از سویی شروع به نقض تعهداتشان کرده اند.
نتیجه:
دوراه داریم
الف) یکطرفه به معاهده ادامه بدهیم درحالی که هیچ تضمینی نیست که آمریکا و غرب به تعهداتش جامع عمل بپوشاند که معنایش باخت است
ب) از معاهده خارج بشویم که نتیجه اش می شود جنگ و لذا باز هم باخته ایم
و اینطور می شود که در هر صورت ما بازنده این معاهده خواهیم بود

سلام
یکی از کامنت های فارس نیوز هست ....

________

جناب ظریف و دار و دسته شون هم به جای جواب دادن به آمریکایی ها می خواهند به ما جواب بدهند ....

سنگ پای ظریف ....

سلام
فعلا که می خواد بزنه توی دهن منتقدین داخلی .... آمریکایی ها هم باید راحت باشند .... بنایی که امروز باهاش کار می کردم هم فهمید که آمریکایی ها می زنند زیرش و باز بهانه تراشی می کنند ... ولیکن ...

مغایرت‌های جدی گزارش روحانی با واقعیت ۲۵ساله اقتصاد ایران - سایت خبری تحلیلی تابناك

Last edited:
سلام
فعلا که می خواد بزنه توی دهن منتقدین داخلی .... آمریکایی ها هم باید راحت باشند .... بنایی که امروز باهاش کار می کردم هم فهمید که آمریکایی ها می زنند زیرش و باز بهانه تراشی می کنند ... ولیکن ...

مغایرت‌های جدی گزارش روحانی با واقعیت ۲۵ساله اقتصاد ایران - سایت خبری تحلیلی تابناك

اقتصاد ایران تا وقتی جلوی دلالی و واردات کالاهای بی کیفیت گرفته نشه و از همه مهمتر از خصوصی سازی حمایت نشه درست نمیشه .

خیالتون راحت . با این وضعی که حالا داریم تا 2050 هم به هیچ جا نمی رسیم .

واکنش جان کری به خروج ایران از مذاکرات - سایت خبری تحلیلی تابناك

سلام
فقط به کامنت اول و میزان مثبت و منفی ها نگاه کنید تا عمق فاجعه رو ببینید ...

این دیگه اوجشه ...

فقط مونده یه تف بکنن تو صورت روحانی !

بعدش میگن این اقدام برای راضی کردن اسراییلیاست و اشکالی نداره

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
:suicide:

@rmi5 mano tu forum haye site zayee nakon orherwise deal u another

aziz, shoma akhe hamchin kam chert nemigi tou forum.
+ yek tosiye doustaaneh, engilisit ra ghavi kon, man chand baar didam ke taraf kollan zed e shoma sohbat karde va shoma manzouresh ra nafahmidi va harf e taraf ra like kardi. ;)

‮افغانستان‬ - ‭BBC ‮فارسی‬ - ‮دولت افغانستان حمایت تهران از مخالفین مسلح خود را تکذیب کرد‬
وزارت خارجه افغانستان‌ می‌گوید همکاری میان کابل و تهران در عالی‌ترین سطح ممکن قرار دارد و ایران مخالفان مسلح دولت افغانستان را کمک نمی کند.

جانان موسی‌زی سخنگوی وزارت خارجه افغانستان درباره اظهارات معاون والی فراه در غرب افغانستان، مبنی بر حمایت ایران از نیروهای مخالف دولت این کشور گفت که روابط و همکاری میان کابل و تهران در عالی‌ترین سطح قرار دارد که نشان دهنده دوستی و همکاری امنیتی و روابط نزدیک میان ایران و افغانستان است.
او افزود که درسفر حامد کرزی، رئیس جمهور افغانستان به تهران روابط دو کشور بهبود قابل توجه یافته و افغانستان خواستار گسترش بیشتر روابط با تمام همسایگان بخصوص ایران است.

آقای موسی‌زی تاکید کرد که افغانستان توانسته است رابطه با آمریکا و ایران را در یک سطح معقول نگه دارد.

محمد یونس رسولی معاون والی فراه روز پنجشنبه گذشته گفته بود که ایران گروه ۵۴۰ نفری از مخالفان مسلح دولت افغانستان را آموزش داده و برای انجام فعالیت‌های خراب‌کارانه به ولایت‌های غربی افغانستان فرستاده است.

او افزوده بود که اسناد مکتوب و نوارهای تصویری وجود دارد که نشان می‌دهد که در داخل ایران نیز مراکزی برای آموزش نیروهای مخالف دولت افغانستان وجود دارد.

قرار است افغانستان و ایران پیمان همکاری بلند مدت امضاء کنند، پیمانی که آقایان کرزی و روحانی در سفر رئیس جمهور افغانستان به تهران بر سر کلیت آن به توافق رسیدند.

آقای موسی‌زی درباره این پیمان گفت که مفاد این پیمان در بخش‌های سیاسی، امنیتی، اقتصادی و فرهنگی خواهد بود که گروه‌های کاری دو کشور روی آن کار می‌کنند و این پیمان به نفع افغانستان، ایران، ثبات منطقه و کل جهان است.

'افغانها در جنگ سوریه حضور ندارند'
آقای موسی‌زی درباره حضور جوانان جنگجوی افغان در سوریه که در صفوف نیروهای مخالف و دولت این کشور می‌جنگند گفت که این خبرها نادرست است و رسانه‌ها دروغ گفته‌اند.

او افزود که تحقیقات دولت افغانستان نشان داده که تمام گزارشهای نشر شده واقعیت ندارد.

این درحالیست که خبرگزاری کلیکتسنیم در روزهای گذشته از کشته شدن حدود ۱۰ مهاجر افغان ساکن ایران در سوریه خبر داد. به گزارش این خبرگزاری آنان در دفاع از "حرم حضرت زینب" در سوریه کشته شده بودند.

به گزارش این خبرگزاری اجساد این افراد در شهر قم، مشهد، اصفهان و تهران تشییع و به خاک سپرده شدند.

آقا من این آنتی ویروس پادویش رو در حالت حداکثر سکیوریتی روی کلکسیون ویروسام چک کردم از 28 تا ویروس فقط 13 تاش رو شناخت
خدا به داد اون شرکتای دولتی برسه که بخوان از این استفاده کنن

آقا من این آنتی ویروس پادویش رو در حالت حداکثر سکیوریتی روی کلکسیون ویروسام چک کردم از 28 تا ویروس فقط 13 تاش رو شناخت

khob fe'lan taaze avval e kaar hastan, haalaa hatman update ke bekonan, eshkaalaash kam tar mishe ;)

داداش انتی ویروس شید رو امتحان کردی ؟ از بچه ها شنیدم خیلی کاراییش بالا هست حتی از نمونه های خارجی هم بهتر جواب میده.

Back
Top Bottom