What's new

Iranian Chill Thread

ظهری فرمانده قرارگاه خاتم النبیا حرفای جالبی میزد درباره رادار آرش که به نظر میاد بهترین رادار ایرانی باشه (سه شنبه رونمایی میشه) و سامانه های دیگه
نکته جالبش درباره ارتقا موشک شلمچه با قابلیت جنگ الکترونیک بود که گفت بعد از کشف هدف ان شاالله تا اون رو نابود نکنه رهاش نمیکنه
اگر خواستید بگید تا آپلودش کنم

سلام ...
مهمترین خبر امروز از نظر من این بود که فرمانده ی کل پدافند هوایی گفت که یک سیستم توزیع شده درست کردند که در برابر نابودی مقاومه ... یعنی اگر مرکز رو هم نابود کنند ، تمام پایگاه ها می تونند از اطلاعات هم دیگه با خبر باشند ....

کسایی که شبکه خونده باشند ، می دونند شبکه های توزیع شده به چه صورت کار می کنند ...

مهمترین استراتژی هوایی آمریکا تو جنگ های اخبر ، نابودی مرکز پدافند هوایی در حملات اولیه بوده هست که با این کار سایر ایستگاه های پدافندی رو به جزیره های بی خبر از همدیگه تبدیل می کرد و شکارشون رو راحت .... ...

ظهری فرمانده قرارگاه خاتم النبیا حرفای جالبی میزد درباره رادار آرش که به نظر میاد بهترین رادار ایرانی باشه (سه شنبه رونمایی میشه) و سامانه های دیگه
نکته جالبش درباره ارتقا موشک شلمچه با قابلیت جنگ الکترونیک بود که گفت بعد از کشف هدف ان شاالله تا اون رو نابود نکنه رهاش نمیکنه
اگر خواستید بگید تا آپلودش کنم

linkesho bedi kafie :D

Dustan man ye pishnahad daram.
be nazaram behtarin kari ke tuie in forum mitunim bokonim ine ke ye eddeie mahdud ro be kolli va bedune hich estesnaie ignore konim va be hich onvan post hashun ro quote nakonim, javabe trollingeshun ro nadim va faghat va faghat report konim. engar ke aslan vojud nadaran. yani hamashun ro tuie ignore list bezarim, khodetun behtar midunid kia ro migam, vali age movafeghid begid ta esmha ro begam.

Afarin
kamelan movafegham
Listo bede
man motmaeenam ba hamahangi mitoonim kheyli behtar amal konim
bazam be khatere fekre khoobet mamnoonam

تبریک می گویم ....

بابت دستاوردهای حوزه ی سایبری ( بای بای فیلترشکن ها هم هست !!! ) و فرستادن فرگوش به فضا

البته این روز از بس کارگری ( به قول تهرونی ها : عملگی ) کردم که خودکار داره خوابم می بره ....
از بس همه پورتها رو بستن همه فیترشکن ها ترافیکشون رو بردن روی پورت 80 . دیگه عملا فیلترینگ از کنترل ایران خارج شده
قبلا دستکم میتونستن کسی رو که داره از فیلترشکن استفاده میکنه شناسایی کنن ولی الان دیگه مجبورا کل ترافیک عبوری رو پردازش کنن و صد البته که امکانش رو ندارن

Dustan man ye pishnahad daram.
be nazaram behtarin kari ke tuie in forum mitunim bokonim ine ke ye eddeie mahdud ro be kolli va bedune hich estesnaie ignore konim va be hich onvan post hashun ro quote nakonim, javabe trollingeshun ro nadim va faghat va faghat report konim. engar ke aslan vojud nadaran. yani hamashun ro tuie ignore list bezarim, khodetun behtar midunid kia ro migam, vali age movafeghid begid ta esmha ro begam.

@rmi5 @haman10 @Ghulam-Alazhar @S00R3NA @SOHEIL @kollang @ResurgentIran @Ostad @Baradar @Islam shall be the winner @Shapur Zol Aktaf @JEskandari @twilight @mohsen @spiderkiller and others

Afarin. Man 100 darsad movafegham
Etefaghan man ye chand hafte pish mikhastam yek gorooh-pm befresam be hame irania dar in forum, darbareye hamin pishnahad.
man dige sai mikonam ke be taziha javab nadam, va bahashon kari nadashte bashan. harchi in lamasaba mikhahand began, man dige dekhalat nemikonam.

سلام
دوستان یک هشدار بهتون بدم ....

به این عکسها نگاه کنید ... [002199].png [002208].png [002192].png [005439].png

داشتم درایو سی رو بازیابی می کردم که متوجه شدم این عکس ها وجود دارند ....

اگه دقت کنید حجم تمام عکس ها 10 کیلوبایته ....

باید بگم که بنده هیچ وقت از صفحه ی کامپیوترم چنین اسکرین شات هایی نگرفتم ولیکن این عکس ها و تعداد زیادی دیگه مشابه این وجود داشته ....

فقط بهتون بگم ، به نظر میاد نوع کار کاربران رصد می شه ... بخصوص کسایی که وارد سایت های نظامی می شوند ، به صورت خودکار اطلاعاتتشون رصد می شه و عکس هایی با حجم 10 کیلو بایت از صفحه ی نمایششون و عکس های موجود تو هاردشون گرفته می شه ...

مواظب باشید .... اطلاعات خاصی رو توی هاردتون قرار ندید و حتی الامکان از فیلتر شکن هم استفاده نکنید ....

اگه می تونید هم از ویندوز 8 استفاده نکنید چون ویندوز هشت یک ابزاری به نام
step recorder
داره ( که می تونید با سرچ در اپلیکیشن های ببینیدیش و کارایی وحشتناکش رو نگاه کنید ) که می شه ازش برای جاسوسی استفاده کرد

از بس همه پورتها رو بستن همه فیترشکن ها ترافیکشون رو بردن روی پورت 80 . دیگه عملا فیلترینگ از کنترل ایران خارج شده
قبلا دستکم میتونستن کسی رو که داره از فیلترشکن استفاده میکنه شناسایی کنن ولی الان دیگه مجبورا کل ترافیک عبوری رو پردازش کنن و صد البته که امکانش رو ندارن

سلام
مطمئنی که امکانش رو ندارند .... !؟

Afarin. Man 100 darsad movafegham
Etefaghan man ye chand hafte pish mikhastam yek gorooh-pm befresam be hame irania dar in forum, darbareye hamin pishnahad.
man dige sai mikonam ke be taziha javab nadam, va bahashon kari nadashte bashan. harchi in lamasaba mikhahand began, man dige dekhalat nemikonam.

aafreen ... aafreen.... aafreen.... aafreen..

سلام
دوستان یک هشدار بهتون بدم ....

به این عکسها نگاه کنید ... View attachment 11751 View attachment 11752 View attachment 11753 View attachment 11754

داشتم درایو سی رو بازیابی می کردم که متوجه شدم این عکس ها وجود دارند ....

اگه دقت کنید حجم تمام عکس ها 10 کیلوبایته ....

باید بگم که بنده هیچ وقت از صفحه ی کامپیوترم چنین اسکرین شات هایی نگرفتم ولیکن این عکس ها و تعداد زیادی دیگه مشابه این وجود داشته ....

فقط بهتون بگم ، به نظر میاد نوع کار کاربران رصد می شه ... بخصوص کسایی که وارد سایت های نظامی می شوند ، به صورت خودکار اطلاعاتتشون رصد می شه و عکس هایی با حجم 10 کیلو بایت از صفحه ی نمایششون و عکس های موجود تو هاردشون گرفته می شه ...

مواظب باشید .... اطلاعات خاصی رو توی هاردتون قرار ندید و حتی الامکان از فیلتر شکن هم استفاده نکنید ....

اگه می تونید هم از ویندوز 8 استفاده نکنید چون ویندوز هشت یک ابزاری به نام
step recorder
داره ( که می تونید با سرچ در اپلیکیشن های ببینیدیش و کارایی وحشتناکش رو نگاه کنید ) که می شه ازش برای جاسوسی استفاده کرد

سلام
مطمئنی که امکانش رو ندارند .... !؟
از اخر جواب میدم، مگه اینکه روی یک نفر یا یک نرم افزار قفل کنن نمیتونن بفهمن که کیا دارن از فیلترشکن استفاده میکنن
اون عکسهایی هم که گفتی مربوط به صفحه استارت مرورگری هست که استفاده میکنی نمیخواد خیلی تو فکر بری

khob vaghti comment ha hide mishe, ye gozine baghale post hast ke mitune post ro unhide kone, va on moghe mishe report kard.

vali dar kol agar kasi ro ignore konim dg lazem nist hata reporteshun konim, in kar bishtar baraie arameshe asabe karbara va bahane nadadan daste onha hast.

Man chan ta karbar ro nam mibaram, felan inha hastand:
al-hasani
arabian legend
moshmoosh
K-xeroid

harki ke maiel bud mitune in kar ro bokone. lozumi ham nadare tuie ignore list bezarid hatman, age moshkeli ba didane post hashun nadarid.

سلام
با اضافه کردن ال حسنی ... تقریبا همشون رو فرستادم قاطی باقالی ها ....

اون هایی که داشتند فروم ها رو طراحی می کردند ، یک چیزی می دانستند که این لیست نادیده گرفته شده ها رو ابداع کرد ....

حالا به جای بحث های بی مورد و بی نتیجه ، می تونیم به کاربرهایی بپردازیم که کمی انسانیت دارند ...

از اخر جواب میدم، مگه اینکه روی یک نفر یا یک نرم افزار قفل کنن نمیتونن بفهمن که کیا دارن از فیلترشکن استفاده میکنن
اون عکسهایی هم که گفتی مربوط به صفحه استارت مرورگری هست که استفاده میکنی نمیخواد خیلی تو فکر بری

سلام
البته بنده از فایر فاکس استفاده می کنم و تمامی این امکاناتش رو از چند ماه پیش قطع کردم و از بلنک لیست استفاده می کنم ...

حالا این رو قبول کنیم ، ولی چی در مورد عکس های کوچک شده ی درون هارد چی ...

راه های زیادی برای کنترل هست .... فقط کافیه ترافیک ها به سرورهای نا معلوم (نا شناس ) رو بررسی کنند و از اون سمت هم چک لیست های ای اس پی ها رو بررسی کنند ..... ( البته شروع قضیه به خاطر قتل های ناموسی که سر همین پیامک ها ایجاد می شد ، بود )

اینجا دو حالت داره ...
یا از فیلتر شکن استفاده می کنه ...
یا از تورنت ...

خود تورنت هم فکر نکنم رهگیریش سخت باشه ... پس می مونه کسایی که از فیلترشکن استفاده می کنند

نگران توانستنش هم نباشه .... حداقل از 5 سال پیش تا حالا ( طبق شنیده هام ) تمام پیامک های تلفن همراه ایران رو چک می کنند و برای حداقل 2 سال ذخیره می کنند ...

بیست تا چهل گیگابایت پهنای باند کشوری چیز خاصی نیست که نتونند چکش کنند ....

Last edited:
hala Iran ma ro control kone ke chi,ma ke Kari nemikonim,man negaranam kharejia as web came laptop ya durbine mobile ax ya filmemuno begiran vs vasanun moskel she.
Be nazaretun elis tondro nist va atish biare mareke?

Back
Top Bottom