What's new

Iranian Chill Thread

Mine is 32 now, I went up two points. Hope your eye gets better.

No matter how many times I've denied being a Turk, everybody keeps calling me one. :close_tema:

I was being sarcastic.
But you are always surfing in turk section. :what:

Are you 14 years old btw ?

@rmi5 Bro where are you? I've missed you.

دوستان یکی از مثبت ترین مزیت هایی که توافق هسته ای ایران داشت این بود که باعث میشه قیمت نفت بیش از پیش بیاد پایین همچنین تقاضا رو برای نفت عربستان کاهش میده و این دو عامل رو هم ديگه کمر اقتصاد عربستان رو می شکنه ...
:whistle::whistle:
 
Mine is 32 now, I went up two points. Hope your eye gets better.

No matter how many times I've denied being a Turk, everybody keeps calling me one. :close_tema:

I was being sarcastic.

I test for Artesh and they reject me for my eyes ... and I was just want to enter to ground forces ...
 
Salam dadash, kheili khoob nistam. In "deal" hasteyi kheili badtareh oon bood ke aval fekr kardam.
We'll see what happens. Initially I was very pro it, but after the UNSC draft, things are different.
Eee, mishe begi che moshkelayi kashf Kardi?
In any case ghose nakhor.
Albate in badbakhtie alane ma vase ine ke mardom be jaye velayati rouhani ro entekhab kardan.
Man az zarif badam nemiad amma emruz zarif unmade bud majles rast rast dorugh migoft.
 
سربازی هم به همین خاطر معاف شدم ... البته می خوام عمل لیزیکش کنم ...
سربازی معاف شدی خوش بحالت. حالا چرا ميخاي بري ارتش یا سرباز بشی، این چیزا درآمدی ندارن که.
 
Eee, mishe begi che moshkelayi kashf Kardi?
In any case ghose nakhor.

In snap back mechanism kheilie bad hast. Yani, chand sale dige ke yek administration zadid beyad too amerika, ina mitonan be asooni sanction ho ro dobareh bezaran roo Iran, they can do so using any random excuse and no one can stop them! In Chinese vs Russian haye ahmagh, veto powershoono as dast dadan! Va moshkele dige, test mooshak hast ye toye UNSC ban hast! Hani agar Iran mooshak test kone, ina mitonan dobareh sanctionha ro bezaran roomoon.

Va bozorgtarin moshkel? In zasoosa perdar sookhte IAEA mitanon be ma began mikhan military sitehamoonro inspect konan va agar ma nazarim, ina motonan sanction ha ro bezaran roo moon!

Khak bar sareh zavad zarif. Yani rid be ma!
 
This is what I found when searched Xeno:

maxresdefault.jpg

In snap back mechanism kheilie bad hast. Yani, chand sale dige ke yek administration zadid beyad too amerika, ina mitonan be asooni sanction ho ro dobareh bezaran roo Iran, they can do so using any random excuse and no one can stop them! In Chinese vs Russian haye ahmagh, veto powershoono as dast dadan! Va moshkele dige, test mooshak hast ye toye UNSC ban hast! Hani agar Iran mooshak test kone, ina mitonan dobareh sanctionha ro bezaran roomoon.

Va bozorgtarin moshkel? In zasoosa perdar sookhte IAEA mitanon be ma began mikhan military sitehamoonro inspect konan va agar ma nazarim, ina motonan sanction ha ro bezaran roo moon!

Khak bar sareh zavad zarif. Yani rid be ma!
Bitter facts. Hala ghose nakhor ayande ro kesi nadide shayad ettefaghi nayofte.
 
Back
Top Bottom