What's new

Çay Bahçesi

SIBEL EDMONS'I takip edin, FBI'da, Cnn international'da çalışma geçmişi olan değerli bir hatun. Eskiden Türkiye düşmanı bilirdim, hatun çok değişmiş, ülkesi için savaşan bir dişi kaplan'a dönüşmüş

Şeriat İslam kurallarıdır, haliyle müslüman olan kişi şeriatı kabul eder. Ama Laiklik ile Şeriat birbirine aykırı şeyler değil. Laiklik, başkalarının inancına karışmamaktır. Allah da bunu emrediyor birçok ayet ile Kur'an'da. Yani Laiklik de Şeriatın bir parçası. Laikliği savunmayan insan şeriatı da reddetmiş olur.

Bu durumda bizim ülkede ki Laikler daha Laikliği de beceremiyor. (Laiklik başkalarının inancına karışmamaktır sözün için)

SIBEL EDMONS'I takip edin, FBI'da, Cnn international'da çalışma geçmişi olan değerli bir hatun. Eskiden Türkiye düşmanı bilirdim, hatun çok değişmiş, ülkesi için savaşan bir dişi kaplan'a dönüşmüş,
Donusmemis,her zaman oyleydide bizim millet sonradan anlar.
Erdogana karsi diye vatan haini denmisti.

Donusmemis,her zaman oyleydide bizim millet sonradan anlar.
Erdogana karsi diye vatan haini denmisti.

valla araştırma fırsatım olmamıştı ben de o algıya düştüm sanırmı. Youtube'da bunlar konferans vs yapıyorlar toplanıp, kadın bayağı detaylı hakim bu konulara...

Bu durumda bizim ülkede ki Laikler daha Laikliği de beceremiyor. (Laiklik başkalarının inancına karışmamaktır sözün için)

Bu konuda kısmen haklısın, malesef Kemalist geçinip İslam düşmanlığı yapan, başkalarının türban takmasını hazmedemeyen, veya kapalı hanımların sosyal hayata karışmasını sevmeyen bir kitle mevcut. Ama ne bunların Kemalizm ile alakası var, ne de bunlar Laikliği temsil ediyor. Dinsizliğin siyasetini güdmek de Laiklik ilkesine aykırıdır.

valla araştırma fırsatım olmamıştı ben de o algıya düştüm sanırmı. Youtube'da bunlar konferans vs yapıyorlar toplanıp, kadın bayağı detaylı hakim bu konulara...
Facebook sayfasi var,oraya bak.

Facebook sayfasi var,oraya bak.

çok tatlı dayanamam oraya bakarsam

-------------

Bu arada gazamız mubarek olsun, türkiye bugün gerçek anlamda abd'ye resti çekti. tayyip in hukuk bilmem neyinde konuşmasına denk geldim tv'de, ipler bugün koptu. İzleyin bulursanız

çok tatlı dayanamam oraya bakarsam

-------------

Bu arada gazamız mubarek olsun, türkiye bugün gerçek anlamda abd'ye resti çekti. tayyip in hukuk bilmem neyinde konuşmasına denk geldim tv'de, ipler bugün koptu. İzleyin bulursanız

Ya bilseydim kanalı değiştirmezdim. Sana zahmet kısa bir özet çeksene [emoji41]

Edit: buldum galiba

Last edited:
14642526_1689716674678424_3374960532304956529_n.jpg

General Headquarters'da da konu acarak sikayet ettim. Bakalim bir sonuc cikacak mi oradan. Diger arkadaslari da sikayet etmeye davet ediyorum.
Kardeş bir seneden fazla oldu üye olalı bir kere bakmadım bu General Headquarters nedir ne değildir? Bir link at atsana açtığın konuya :D

Last edited:
Kardeş bir seneden fazla oldu üye olalı bir kere bakmadım bu General Headquarters nedir ne değildir? Bir link at atsana açtığın konuya :D
Forumun ana sayfasinda. Alt tarafta olmali (telefondayim). General headquarters da sikayet edebiliyorsun, ama maalesef actigin konulari bir tek sen ve yoneticiler gorebiliyor. Istersen sen de sikayet et kardes.

Back
Top Bottom