What's new

Çay Bahçesi

Nerede ve Neden boyle bir sey yapmis ki?
Acaba kendisinin inanmadigini,aciklamasi hakaret olarak mi degerlendirilmis?
Ateist veya Deist insanlarin maalesef cok sik karsilastigi bir durum.

Adam ateistim, deistim diyince niye ,neden diye zorla inancini, fikrini aciklattiryorlar, sonrada tefe koyuyorlar.
Ayni sekilde inanan insanlarin kutsal degerlerine hakaret edilmesinede karsiyim.
Keske yapmasaymis:)

Last edited:
I was shocked when I read yesterday night how he insulted Hz.Mohammed SAV in a severe and perfidious way.
Cabatli cleaned the words and locked the threat.

I don't want to repeat the words. I would risk also a ban. Cok asagilik sözlerdi.
Bazi insanlarin sizofren olduklarini düsünmeye basladim, ya da gercek etki ajanlari.

Eren Erdem'in sözleri o sözlerin yaninda saka gibi kalir. Bir de untanmadan "Freedom of Speech" yazmisti.
Insanlarin hassasiyetini dikkatini almayan kisi saygi duyamaz.
2016 yili ALACAKARANLIK diye Cay Bahcesine mesaj attim, SIFRELERI orda.
Bu dönemde Türkiye'nin ve Islam aleminin bir de mezhepcilik ve bölücülükle ugrasacak lüksü yok.

Yes. There are some unwritten laws and rules. I am a muslim but never claimed that I fulfill all what I should have do.
But never dare to insult 1.5 Bilion people on the Globe.

Kimse kusura bakmasin ama Anadolu Islamiyeti olmasaydi Turkiye, Ukrayna'dan beter olurdu. Suriye'ye donerdi.
Kurt milliyetcisi,sosyalistlerin tahammule edemedigi bir konu Islam. Cildirtiyor .

Yes. There are some unwritten laws and rules. I am a muslim but never claimed that I fulfill all what I should have do.
But never dare to insult 1.5 Bilion people on the Globe.

Are we allowed to insult Christians or Atheists by forum rules?

@UkroTurk

Biz burada diger bölümlere göre daha hür yazabiliyoruz. Gecen gün Ortadogu bölümünde bir KSA üyesi,
Elcilik baskini ile " Tipik uyusturucu bagimlisi Fars davranisi" yazmisti;

ben de cevap verdim: "Afyon" Iran ve Afganistan'da gelenktir dedim. Bu bilinen bir gercek olmasina ragmen;
aninda Mod'dan hemen ihtar geldi.

who was trapped

Are we paid Chinese or Russian trolls ?
Or do we belong to this culture for centuries ? We should stop that unproductive discussion.
It is no revenge, but fact what happened.
Did you ever noticed how some from our section "report" us in other sections ?

Are we paid Chinese or Russian trolls ?
Or do we belong to this culture for centuries ? We should stop that unproductive discussion.
It is no revenge, but fact what happened.
Did you ever noticed how some from our section "report" us in other sections ?
Bak,simdiye kadar Atatwolf Sinan gitti,simdide LegionnairE gidiyor,hangi uyeler o senin dedigin trollere laf sokup otutturacak?
Burada bir sistem vardi,kim ne taraftan olursa olsun,beraber trollere karsi geliyorduk,simdi noldu?
Kac kisi burada cevap verebilir,susmalari icin?
Biz buyuz biz suyuzla olmaz,nerede hani cinli troller,noldu onlara,artik fazla saldirmiyorlar,kim hal etti o isi,senmi,yada bizim fanboylarmi?
Sen forumu geziyormusun hic,bakiyormusun etrafa,koyacak cevap yazabiliyormusun?
Turk bolumunde konusmak kolay,ve birbirimizi report yapmak cok kolay.
Biraz dusunmek lazim,adam dine karsi olabilir,o bize dert degil,ama adam Turkiye icin elinden geleni yaparsa,o adam bizdendir,bunu unutmamak lazim.
Ben koyluyum,Turkcem bu kadar.
Iyi dusun,biz bizi report yaparsak,dusmana ne gerek.

Enlighten us

Please stop it. That's an military forum and it is not worth to be further discussed.

Sinan tekrar geri döner. Baska seksiyon modlari banlamis.
Yapacak bir sey yok.
Sana bir örnek verdim. " Elcilik baskini ile ". Baska bir ülkenin üyesini destekledim,
hakaret ve saldiri yoktu, aninda IHTAR geldi.

Buraya ilk kaydoldugumda Sayin Hakan bana hemen mesaj atti ve LÜTFEN diger bölümlere bulasma dedi.

Estagfurullah , ne Köylüsü ? Beyaz Türk - Kara Türk ayrimi yapanlar asil bölücüdür.

Sana bir örnek verdim. " Elcilik baskini ile ". Baska bir ülkenin üyesini destekledim,
hakaret ve saldiri yoktu, aninda IHTAR geldi.
Demek istedigim o,sana hemen ihtar geldi cunki cevabin yetersiz ve gereksizdi,o cevabi soru olarak yazsaydin gelmezdi ?????
Sinan hakkinda,kac kisi Sinana destek verdi ve nasil verdi?
Bir kac kisi,ama Sinan kendisi istemedi,birakin bosverin dedi.
Atatwolf lazim bize oda gitti,aynisi ona oldu,kim destek verdi,soru sordu?
Birbirimizle ugrasmayi birakalim,kimin kim oldugunu bilmeden atip tutmayalim(bu lafim herkese).
Adami vatan haini yaptilar,inanmiyor diye,inanilmaz bisey.

Back
Top Bottom