What's new

Çay Bahçesi

Rus karakutusu nasil acilir saniyosun?
Gaz kacagini cakmakla kontrol ediyorlar:)

Ruslar ile polemige girmemek lazim, cevap bile vermemek gerekir. Onlari tatmin etmeniz icin, donunuza kadar vermeniz lazim. Insanlari salak yerine koyuyorlar ve maalesef basarililar.

Iran uranyum'u veriyor, bu olasi bir ABD operasyonuna karsi geri adim midir?
Bizi Iran'a karsi iyice bilediler, hic Iran'li yakindan tanimadim. Turkiyedeki Iranlilarin cogu Azeri kokenli.

Tanidigim Iranli'lar var, RAST kentinden. Ara sira havyar getirirler.
Iran'li Azeri arkadaslar da var, Zerdüst inancina tapiyorlar;sastim kaldim,
ama herkesin inanci kendisine.
Esleri o kadar havali inanmazsin, ful dekolte Ruslar viz kalir.
Adamlar afyoncu. Nargile tütünü afyon dolu.

Gercek havyar, adamin eskiden kirilmis,catlamis kaynamis kemigini sizlatir, hatta bozarmis bilgine:)
Evet bize gore cok rukusler. Iran'da eroin bagimliligi kadinlar arasinda bile ciddi bir problemmis. Bence hicte baski altinda ezilmis bir halleri yok. Pers medeniyetinin kendilerine verdigi bir guven var. Iran, Arap ulkelerinden farkli.

Ne arıyoruzki biz orada tam olarak? Anlayamadım ben hala musulda ne halt ettiğimizi şahsen.

Cok uzun yillardir Bamerni dahil üslerimiz var orada.
Ceyhan petrol hattina o bölgede cok az sabotaj oldu :-)

ama irak shileri rusya ve iranin baskisiyla bizi isirmaya calisiyor
İyide ırak devletinin kendisi niye şikayetçi o zaman, adamların şehrini yine adamların askerlerini eğiterek ve onları savaştırarak kurtarmalarına yardımcı oluyoruz işte.

YERLİ MALDJ leri 3 defadır soruyorum forumda bilerek cevap verilmiyor :D saklanıyor galiba :D

This is a sacred topic here, don't ever talk about it again. 2 years ago some members who opened thread about it have been lost. We didn't see them after then. :secret:

İyide ırak devletinin kendisi niye şikayetçi o zaman, adamların şehrini yine adamların askerlerini eğiterek ve onları savaştırarak kurtarmalarına yardımcı oluyoruz işte.
yav iranlilar rus kopegi degil mi ?biz rusyayla kotu olunca rus babalarindan iranlilardan emir gelmis olayin asli yoksa irak yol gecen hani kimin kimi vurdugu belli degil

sacred topic

That means, they exist in TSK inventory.

Is an easy job, needs good programmers and database.
Need only to be capable to emit fake radar signatures to Russian systems.

"Listen what you want to listen" :agree:

BU haber herkese ibreti alem olsun !

Havuz medyasi da degil

Selahattin Demirtaş Rusya'ya gidiyor - Politika Haberleri - Radikal

Selahattin Demirtaş Rusya'ya gidiyor
fft107_mf6809941.Jpeg

19/12/2015 23:20

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Rusya'ya gideceğini bildirdi. Demirtaş, "Biz etkiliyiz, gücümüzü kullanmak istiyoruz. Çarşamba günü Dışişleri Bakanı Lavrov ile görüşeceğiz. Moskova'da temsilcilik de açacağız" ifadelerini kullandı.

That means, they exist in TSK inventory.

Is an easy job, needs good programmers and database.
Need only to be capable to emit fake radar signatures to Russian systems.

"Listen what you want to listen" :agree:

I really have no idea if they exist in inventory but all i can say EW is what Aselsan good at.

Bu HAYVAN tevkif edilmelidir.
Demokrasilerde hayvanlarında istediklerini yapmaya izin vermek gerekir.

Asıl konu terörizm. PKK'lı bir terörist gibi davranıyor. Devlet eğer bir bağı varsa terörizmle bunun farkındadır. Eğer PKK'lıysa hemen içeri tıkılması gerekiyor.

Maalesef insanları söyledikleri şeyler nedeniyle içeri atamazsın, ancak işleve döktüğü aksiyonlara göre birini yargılayıp hapse atabilirsin.

Back
Top Bottom