What's new

Çay Bahçesi

Have you ever met Azerbaijanies?
Armenians,Azerbaijanes,İrani all sames.
They are verry different!
Hayatında bir Azerbaycanlı bile görmeden milliyetçilik yapmaya kalkmayın. Buralarda Azerilerin dolandırmadığı Türk yok. Domuz etini yemeyi ve satmayı pek severler.
Ermenilerlr savaşmadan Karabağı verdiler .
Askere gitmemek için vatandaşlıktan çıkıyorlar.
Bizleri ermenilikle suçluyorlar ama Ukraynada Rusyada en çok Ermenilerle dostluk yapıyorlar.
Bin yıldır ayrıyız.Anadolu Kürtlerini Azerilere tercih ederim.
Pakistanlılarda düzgün insan.

Kesinlikle bana özel bir durum değil. Bana daha kazık atamadılar çok uğraştılar ama olmadı.
Türkleri dövenler, haraç alanlar hep bunlardır. Yanındaki Ermeniyle birlikte Türk diskosuna gelip basmaya çalışanları gördük.Azeri kendi vatanını kurtarsın sonra Türkiyeye yardım koşsun. Azeriler Aryan ırkıyla karışmış. Anadolu halkının saflığına, sakinliğine en çok benzeyen millet Harezmiler ve Özbeklerdir.
Pakistanlılar sakin insanlar.Çinli köpeği demenizin sebebi Amerikan propagandası.
Ayrıca Uygurlar moğol biximle anlayış farkları ok fazla. iki üç bin yıldır ayrı ysşıyotuz.Siz milletlerin genel özelliklrerini bilmeden safça ırkçılık yspmayın. Türkiye Kürtlerinin Iraktaki veya Suriyedrki Kürtler ile anlaşabildiğini mi sanıyorsunuz. Anadolu İnsanı bambaşkadır.
Youtube da azerilerin savsştan kamyonların içine gizlenerek kaçışı videoları var izleyin.

Kesinlikle bana özel bir durum değil. Bana daha kazık atamadılar çok uğraştılar ama olmadı.
Türkleri dövenler, haraç alanlar hep bunlardır. Yanındaki Ermeniyle birlikte Türk diskosuna gelip basmaya çalışanları gördük.Azeri kendi vatanını kurtarsın sonra Türkiyeye yardım koşsun. Azeriler Aryan ırkıyla karışmış. Anadolu halkının saflığına, sakinliğine en çok benzeyen millet Harezmiler ve Özbeklerdir.
Pakistanlılar sakin insanlar.Çinli köpeği demenizin sebebi Amerikan propagandası.
Ayrıca Uygurlar moğol biximle anlayış farkları ok fazla. iki üç bin yıldır ayrı ysşıyotuz.Siz milletlerin genel özelliklrerini bilmeden safça ırkçılık yspmayın. Türkiye Kürtlerinin Iraktaki veya Suriyedrki Kürtler ile anlaşabildiğini mi sanıyorsunuz. Anadolu İnsanı bambaşkadır.
Youtube da azerilerin savsştan kamyonların içine gizlenerek kaçışı videoları var izleyin.
Kesinlikle sana ozel bir durum. Kendin soyluyorsun zaten boyle boyle oldu diye ozel hayatimda. Ben yurtdisinda ve Turkiyede Azeri taniyorum ve senin soylediklerin tamamen dogru degil. Ermenileri hic sevmezler.

Sonuna kadar izleyin.
Kamyonlara gizlenen savaştan kaçan askerler.
İleride ermenilerin olduğunu bildiklerinden ileri gitmiyorlar.
Komutan gibi biri hesap soruyor.
Bize emir gelmedi diye yalan uyduruyorlar.
Komutan ve kamera gelince yslsndan dağlara ateş ediyorlar.Bir ermeni öldürmeden teslim etmişler.
Azeriler çok Türkün canını yaktı.Buralarda sevilmeyen bir millet.

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom