What's new

Çay Bahçesi

Inancim yok diyebilirim belki de deistim. Kesinlikle sii dusmanligi yapmiyorum.
Pakistanlilar gercekten sakin insanlar. Hint asilli milletler daha bariscil.Fazla kin gutmuyorlar, mafyacilik ile isleri yok.
Zaten Afganlar bile Pakistanlilari dinden uzak olmak ile sucluyorlar.

Ben 15 senedir,4 tane farkli bolgede yasadim, buralardayım. Çok şükür onlarla hiçbir şahsi meselem olmadı.Bize buraların eskileri olan abilerimiz onlardan uzak durmamızı öğretti.Türkiyede oturup başka yerler ve ülkeler için fikir jimnastiği yapmayın. Sizin gibi düşünüp bunlarla iş yapanların muhatap olanların hepsi yana yana dolandı.
Hatta çok komik bi anım var. Trabzonlu ve mhpli çok ateşli bir abimizede bunlar güvenilmez demiştim.Bana kızdı bağırdı,"Butun Azerilerin telefonlarinda Turk Bayragi var " dedi.
Neyse ben sustum.
Biray sonra ogrendimki Turk lokantasinin onunde tek yumrukla bayiltmis Azeriler bunu:)
Turku kacirip oldurenlerde oldu, harac alanlarda oldu.
Maalesef durum bu. Belki cografi sartlar, belki iklim, belki tarih, belki komsulari neden bilmiyorum ama bu adamlar(iranlilar, ermeniler, ruslar, tatarlarda) kesinlikle guvenilmez.
Daha fazlasi beni ilgilendirmez, bildiginiz gibi dusunmeye devam edin.

Last edited:
vay la, herif olaya tatarları da ekledi. biraz zorlasa eskimolar ve papua yeni ginelileri de ekleyecek. sevgilisini türke kaptıran almanların türkleri kötülemesine benzemeye başladı olay. galiba bunun da aynı olaydan yarası var. inancım yok diyenin domuz etine takması da acaip bişey :) nerden tutsan elinde kalıyor.

Last edited:
Hakaretlerinizle Beni sokmak istediğiniz ve çizdiğiniz kategori aynı Azeriler.Birlikte olduğu kadını taksi parasına dahi,arkadaşlarına pazarlayanlar, Çöplüklerden ekmek toplayan kadınları düzmek için Rusyada mülteci durumunda vatansız gezenler,askerden kaçsnlar, üç kuruş için toprağını Ermeniye satanlar, Çarın ordusunda karadeniz işgaline katılanlar, domuz eti ticareti yapanlar.
Türk milleti Azeriler gibi savaştan kaçtı diyenin cibilliyetinden şüphe ederim.
Türk milletinin Çanakkalesini hemende unutuverdiniz.
Biz savaştık,Azeriler ne yapmış. Hangi Anadolulu Azerbaycana savaşa gitmiş hepsi yalan.
Azerbaycan Türkiyeden bin yıldır ayrı insanların devletidir.
Uygurlarda ikibin yıldır ayrıdır.
Azeriler çok kahramansanız karabağ orada , ruslara domız şaşlığı pişireceğinize? hammallıklarını yapacağınıza gidin savaşın.Her rus komedi filminde azerileri aşağılıyorlar,hala onların pazarlarında sebzecilik yapıyorsunuz.Neden iki üç çirkin alkolik karı için.
Beğenmediğiniz Pakistanlılar, Hindistan'ın korkulu rüyası.
Ulan negr dediğiniz Hintliler Türkiyeyi oturduğu yerden vurabilecek kapasitede.
Irkçılık yapmak için yanlış topraklardasınız.

Bir rus deyimi var: Remont po azerbaijanski. Azeri stili dekorasyon. Heryerden ufak ufak çaldıklarını birleştirip acayip bir sonuç elde etmek.
Gerçekleri bizim çocukların bilmesi gerek.Herşey zannettiğiniz gibi değil. Ben İranlıların Azeriler ile Ermenilerin kan bağı olduğuna eminim.
Turan denilen şey mümkün olmayacak bir hayal.

Birgün" adamın biri forumda bunların ne mal olduğunu yazmıştı "derken utanırsınız umarım.
Sözüm Türk arkadaşlara, ben mi size yakınım yoksa nereden geldiği belli olmayanlar mı? Bu nasıl ırkçılık?Bu nasıl milliyetçilik.
Benim 6göbek neslim aynı köyden ve kayıtlı ve belli?
Azerbaycanda donuz etini bile bulamazsin, belke 5 milyonluk shehirde 3 magaza olur o da ruslar icin satdigi bilinir. hersheyi bir millet icin soylersin, amma ahlak dediyin insanda olucak.. ne yazik ki bunu boyle alamazsin pazardan.
Azerbaycan 1918de kuruldu, ve ilk yaptiklari shey, kend kend, shehir shehir dolanib altinlari toplayib Turkiyeye gondermek oldu.. hich olmazsa bir tarih oku, burada bosh bosh konushduguna..
Paylashdigin Videoda adam diyor ki, bana silah verin savashayim. Biz 3 milyon kishiyle, Rusiyayi 1990da gucle bakuden cikartan olduk, ve o yuzden de Ruslar tum silahlari goturdu bakuden onceden. Her millet tarihde yaptigi hatalardan dolayi savashlarda yendi de yenildi de.. neyi neye katiyorsun?
Diyorsun ki boyle bir rus deyimi var... yalan soyleyenin anasini tum bu PDF okshasin... yani bu kadar iyrenc yalanlar soyluyorsan senden artik hershey gozlenilir.. oyle bir soz bile yok. COgunlukle tacikler remont yaparlar, Azerilerin isi orda ya pazarlar, ya mafia, ya petrol(Lukoilin prezidenti Azeri) yani kim ne bulduysa artik.

Inancim yok diyebilirim belki de deistim. Kesinlikle sii dusmanligi yapmiyorum.
Pakistanlilar gercekten sakin insanlar. Hint asilli milletler daha bariscil.Fazla kin gutmuyorlar, mafyacilik ile isleri yok.
Zaten Afganlar bile Pakistanlilari dinden uzak olmak ile sucluyorlar.

Ben 15 senedir,4 tane farkli bolgede yasadim, buralardayım. Çok şükür onlarla hiçbir şahsi meselem olmadı.Bize buraların eskileri olan abilerimiz onlardan uzak durmamızı öğretti.Türkiyede oturup başka yerler ve ülkeler için fikir jimnastiği yapmayın. Sizin gibi düşünüp bunlarla iş yapanların muhatap olanların hepsi yana yana dolandı.
Hatta çok komik bi anım var. Trabzonlu ve mhpli çok ateşli bir abimizede bunlar güvenilmez demiştim.Bana kızdı bağırdı,"Butun Azerilerin telefonlarinda Turk Bayragi var " dedi.
Neyse ben sustum.
Biray sonra ogrendimki Turk lokantasinin onunde tek yumrukla bayiltmis Azeriler bunu:)
Turku kacirip oldurenlerde oldu, harac alanlarda oldu.
Maalesef durum bu. Belki cografi sartlar, belki iklim, belki tarih, belki komsulari neden bilmiyorum ama bu adamlar(iranlilar, ermeniler, ruslar, tatarlarda) kesinlikle guvenilmez.
Daha fazlasi beni ilgilendirmez, bildiginiz gibi dusunmeye devam edin.
Senin senin arkadashlarin de senin gibi olucakdir heralde... senin gibi biri benimle konushsaydi, bir yumruk da benden yiyerdi, orasi kesin!

vay la, herif olaya tatarları da ekledi. biraz zorlasa eskimolar ve papua yeni ginelileri de ekleyecek. sevgilisini türke kaptıran almanların türkleri kötülemesine benzemeye başladı olay. galiba bunun da aynı olaydan yarası var. inancım yok diyenin domuz etine takması da acaip bişey :) nerden tutsan elinde kalıyor.
Hahahahahaha:enjoy::rofl:

Inancim yok demedi, deist oldugunu söyledi yani mecburen Islam veya Hiristiyanlik olmasina gerek yok

0_7ea3f_e6746e95_XXL.jpg

Bak burasi Baku merkez pazari. Islamiyete gore domuz kesilen ve satilan yer mundardir. Oradan ekmek bile alinmaz.
Rusca biliyorsunuzdur kesin. Okuyun ne yaziyor?
Азербайджане очень умеренный ислам, здесь спокойно продают свинину. Во-первых, для русского населения, да и многие азербайджанцы любят жареную хрюшку. У них светское государство и советское наследие.

Azerbaycan'da islam cok ilimli, rahatca satiliyor domuz eti. Ilk olarak Rus nufus icin, ayrica bircok Azeri kizarmis kikirdagi seviyor:) Onlarin sovyet devleti ve mirasi var.
Afiyet olsun yiyin:) Ama yemiyoruz diye yalan soylemeyin.
Ben kendimi cok mubarek gormuyorum sizin gibi. Sizler utanmadan yalan soyluyorsunuz.
Bu azerilerin eski SSCB cografyasinda diller destan domuz sashliklari vardir. Azeri erkeklerinin calisabildigi diger bir sektor mutfak ve restorandir. Rusya'da tatil bolgelerinde domuz sishleri bunlardan sorular. Rusyadaki butun Azeri lokantalarinda menuler domuz sisi ustune kuruludur. Ben daha domuz eti yemeyen Azeriye rastlamadim. Hatta daha gecen hafta azerinin biri sen domuz yemiyon mu? "onun eti pek tatli" dedi:)
Ayni oglan Turkiyede Hallowen kutluyorlar mi? diye sordu. Bende yok dedim.
Bizim Azerbaycan'da Hallowen kutlanir dedi. Medeni insanlar kutlarmis Hallowen'i:) Orada oyle kabul ediliyormus.
Ben alismadigimdan domuz yemiyorum, gunhi benim icin onemli degil. Musluman olduguma dair bir iddiam yok. Ancak bunlar muslumanim diyor o zaman haram degil mi? Muslumana domuz eti yemek, hele satmak yakisir mi?
Kirimda tanidigim Azeri bir "Imam" lokantasinda bira satiyordu.
Google da Azeriler Moskova'da yaz bakalim ne gorseller bulacaksin.
Bak ben senin icin kisayolu kopyalayim.
Азербайджанцы в Москве - Пошук Google

Daha neler neler.
Ey saf Turk kardesim, sana ne tatli sozler soylecekler, ne kadar icten sarilacaklar sana. ah ah.

Last edited:
Turan ordusu konusunda @UkroTurk haklı büyük hayal olacak adamlar örneğin en başta bizden silah alacağını söyleyip gidip ruslardan çinlilerden alacak bizi satışa getirecekler bu adamlarla gidip bide turan ordusumu oluşacak ...

You are the one who claimed that you would contact a guy in Turkey, in three years so you tell me what?

i am already in contact with this gentleman on fb and like i said before he and his turkish friends believe in the possibility of civil war.

even without that, i see mass repression by akp with many gezi parks replicated across turkey... perhaps we may see akp's fate similar to what happened with fellow ikhwaanis in egypt.

Last edited:
You are the one who claimed that you would contact a guy in Turkey, in three years so you tell me what?

@jamahir 's friends are commies of Turkey. Communism never evolved from being a romantic dream for a handful of people in Turkey

This photo shot in 1 May....represents Turkey's working class's view of communism.
gazi_9498.jpg

Jamahir your friends lost connection with the reality of Turkey. They always talk big like revolution and stuff....but they are just a handfull of people. No masses behind them.

Back
Top Bottom