What's new

Çay Bahçesi

@jamahir 's friends are commies of Turkey. Communism never evolved from being a romantic dream for a handful of people in Turkey

This photo shot in 1 May....represents Turkey's working class's view of communism.
gazi_9498.jpg

Jamahir your friends lost connection with the reality of Turkey. They always talk big like revolution and stuff....but they are just a handfull of people. No masses behind them.
That's not a Communist, it's a Sith Royal Guard in plain clothes.
p0272.gif

Please remember that You are in Pakistan lands!
This is defence.pk :)
Sadece Azerilerin degil tum milletlerin haklarini koruyalim. Forumun sahibi olup, bize yer acan Pakistanlilarada hakaret etmeyelim. Azerilerin digerlerinden hicbir arti ozelligi yok. Kardeslik laf ile olmuyor.

"Toprak eger ugrunda olen varsa vatandir".
Siz ruscaniz cok iyidir Azik arkadaslar. Ezik olan Aziklerdir. Ruslarin Azerilere hitabi budur. Siz Ermeniler'e cevap yazin.
Anladigim kadariyla moderasyonda klasik ulkemizdeki sempatik gorusu destekliyor, detaylar ile uzatmayacagim.

Pazarda meyva alirken zor olsada Rus satici bulmaya calisirim. Hem kilosu eksik olmaz, hemde curuk mal olmaz.
Moskova belediye baskan eski adaylarindan biri "Icinde Azerilerin ve curuk meyve sebzenin oldugu buyuk fotograflarla, sehrimizi coplerden kurtaralim diyerek kampanya yurutmustu. Skandal olmustu.
_IEfdNsA8VM.jpg

Rusya genelindeki en cok izlenilen komedi parodilerinden olusan dizinin bir kismi sadece Azerbaycanlilar ile dalga gecilmesi ustune kurulu. Ulke genelinde yayinlaniyor. Sinema filmini bile yaptilar. Adi " Cengiz Han'in yumurtalari!!"
Coplerden yiyecek toplayan kadini hamile birakip, cocugu yetimhanelere dusurenler. Sonrada o cocugu para karsiligi Fransizlara evlatlik verenleride gordu bu gozler.
Verdigi taksi parasi karsiligi yanindaki kadini, arkadasina devredenleride biliriz.
Yasli karilari votkayla sarhos edip, 10 kisi sirayla ustunden gecenleride biliriz.

Gurur duyup Kendileri videosunu bile yapmis.Guya Mafyalarmis. Turkiyede mafya gariban pazarciya dokunmaz. Her turlu anlayis farkimiz var.

Videonun adi Yasal Hirsizlar. Yasli kadinlardan 3-5 dolar avanta aliyorlardi 1990larda.
Simdi Ruslar hepsini temizledi. Azerilere patates ,lahana satma isini verdiler.

Keske her Turk genci hayatinin en az bir yilini Rusya Federasyonun'da veya Ukrayna'da gecirebilse.
Keske SSCB yikilmasaydida bizim "Turan fikrimiz icimizde temiz bir hayal olarak kalsayd"i diyeceklerdir. Cunku Turan'in onundeki en buyuk engel Rus'lar degil, bizzat bizzat fikrin kendisidir.
Birinci dunya savasinda Car Ordusundaki Tatar, Ozbek, Kirgiz, Kazak, Azeri,Cecen mevcudunu ve (Trabzon-Rize)Dogu Karadeniz isgalinde bunlarin mevcudiyetlerini keske birisi inceleyebilse.

Last edited:
Are you some sort of special retard?
Were you raised among pigs since you are unable to communicate with human beings? Or is this how you behave in real life? Or even better, is this how you are on the internet because it makes you feel special to insult random people behind a screen?
I feel sad for you, only miserable people of your kind would spill hatred

I asked you a question nicely. I will try this one more time.
Are you some sort of special retard?
Very nicely indeed. Dont quote me anymore, i can't waste time on 50iqs

@waz @Horus @cabatli_53

Why ist this guy not banned? He is writing that Pakistanis should fvck my mother and sister. He's calling me son of a bitch just because I prefere Pakistan over Azerbaidjan. He already insulted Pakistanis in another thread because of their descent. This user is a fascist.
Because its perfectly ok to insult when you are a fascist in the turkish section. Don't take these guys seriously and qualify them with an answer mate. Let them bark

Very nicely indeed. Dont quote me anymore, i can't waste time on 50iqs

Because its perfectly ok to insult when you are a fascist in the turkish section. Don't take these guys seriously and qualify them with an answer mate. Let them bark

Dude, You are the last person who have a right to demand ban for someone in this section so You should not judge my moderation with such easy approaches. If an impudent and big head person like you who curse Ataturk and his Republic in posts, are allowed to post in here, Rest is out of your comprehension limits in terms of my management.

Dude, You are the last person who have a right to demand ban for someone in this section so You should not judge my moderation with such easy approaches. If an impudent and big head person like you who curse Ataturk and his Republic in posts, are allowed to post in here, Rest is out of your comprehension limits in terms of my management.
Back up your accusation with proof, if not refrain yourself from such silly accusations. A moderator shouldn't be hotheaded. Keep that in mind.
And you don't even follow forum rules. Banning and deleting all of Khalids posts even after telling you he is my brother and he used same router ip. You are obviously not the most perceptive yet very emotionally driven and rude

Last edited:
0_7ea3f_e6746e95_XXL.jpg

Bak burasi Baku merkez pazari. Islamiyete gore domuz kesilen ve satilan yer mundardir. Oradan ekmek bile alinmaz.
Rusca biliyorsunuzdur kesin. Okuyun ne yaziyor?
Азербайджане очень умеренный ислам, здесь спокойно продают свинину. Во-первых, для русского населения, да и многие азербайджанцы любят жареную хрюшку. У них светское государство и советское наследие.

Azerbaycan'da islam cok ilimli, rahatca satiliyor domuz eti. Ilk olarak Rus nufus icin, ayrica bircok Azeri kizarmis kikirdagi seviyor:) Onlarin sovyet devleti ve mirasi var.
Afiyet olsun yiyin:) Ama yemiyoruz diye yalan soylemeyin.
Ben kendimi cok mubarek gormuyorum sizin gibi. Sizler utanmadan yalan soyluyorsunuz.
Bu azerilerin eski SSCB cografyasinda diller destan domuz sashliklari vardir. Azeri erkeklerinin calisabildigi diger bir sektor mutfak ve restorandir. Rusya'da tatil bolgelerinde domuz sishleri bunlardan sorular. Rusyadaki butun Azeri lokantalarinda menuler domuz sisi ustune kuruludur. Ben daha domuz eti yemeyen Azeriye rastlamadim. Hatta daha gecen hafta azerinin biri sen domuz yemiyon mu? "onun eti pek tatli" dedi:)
Ayni oglan Turkiyede Hallowen kutluyorlar mi? diye sordu. Bende yok dedim.
Bizim Azerbaycan'da Hallowen kutlanir dedi. Medeni insanlar kutlarmis Hallowen'i:) Orada oyle kabul ediliyormus.
Ben alismadigimdan domuz yemiyorum, gunhi benim icin onemli degil. Musluman olduguma dair bir iddiam yok. Ancak bunlar muslumanim diyor o zaman haram degil mi? Muslumana domuz eti yemek, hele satmak yakisir mi?
Kirimda tanidigim Azeri bir "Imam" lokantasinda bira satiyordu.
Google da Azeriler Moskova'da yaz bakalim ne gorseller bulacaksin.
Bak ben senin icin kisayolu kopyalayim.
Азербайджанцы в Москве - Пошук Google

Daha neler neler.
Ey saf Turk kardesim, sana ne tatli sozler soylecekler, ne kadar icten sarilacaklar sana. ah ah.
Bir kere ben sana soyledim ki bulursun 3-5 magaza amma tum bakude mumkun diyil. Burda bile sozler rusca yazilmish, bi kere artik 10 yildan fazladir ki, bakude hershey Azerice yazilmasi gerekiyor, yani boyle bir yerin ish yapmasi mumkun bile diyil..
2cisi, goruyorum, google seni internet tigeri yapmish, hepiniz sanki komputer arkasindan akillisiniz... Ben seni bir gotunu terpetmeye ve bakuye davet ediyorum, gel kendi gozunle buralari. Almanlar da turkler hakkinda kotu dushunuyor, bu ne anlami var?
Azerbaycan bir kere Turkiyeye gerekli, Middle asia ulkelere gecid icin.. son kere Iran siniri kapatti, Turkiyenin Turkmenistandaki tum projeleri durucakdi nerdeyse.. Azerbaycan devleti rusumsuz bir anlashma yapti ve denizle yolladi mallari.. Yani kendini bir bok zan edibde bizim oyle caresiz kaldigimizi sanma. Biz zaten hem Rusiya, hem Iranla cok iyi ilishkiye gire biliriz.. amma Turkiyenin bir milletiz diye icin seciyoruz.. Amma inan bana, senin gibi 3-5 boyle kendini beyenmish konushursa, kendi yolumuzu cizmesini biliriz.. Ulkerler bir oldugu zaman guclu olur.. ayri ayri biz turklerden bir bok cikmaz zaten..
Bu makale de sana kapak olsun...
Culture of Azerbaijan - history, people, traditions, women, beliefs, food, customs, family, social
"Pork is not popular because of Islamic dietary rules, but it was consumed in sausages during the Soviet period"

Read more: Culture of Azerbaijan - history, people, traditions, women, beliefs, food, customs, family, social

Back up your accusation with proof, if not refrain yourself from such silly accusations. A moderator shouldn't be hotheaded. Keep that in mind

Dude, Instead of giving advice to me, Care your own business. Your post and warning history is opened for me so stop putting your dirty nose into moderators' responsibility to bring management into suspicion. As I said, You are the last person who have a right to demand ban for someone in this section STFU !

You still have time
m100.gif

Seems, you have no idea what you are talking about so you can leave
m1320.gif

I'll see you a year later
m0103.gif
No I still don't, neither the other PDF's...Why don't you enlighten us, the earthling !

Dude, Instead of giving advice to me, Care your own business. Your post and warning history is opened for me so stop putting your dirty nose into moderators' responsibility to bring management into suspicion. As I said, You are the last person who have a right to demand ban for someone in this section STFU !
If you can't back up your silly accusations stop threatening. You act very immature.

Back
Top Bottom