What's new

Çay Bahçesi

Have you ever met Azerbaijanies?
Armenians,Azerbaijanes,İrani all sames.
They are verry different!
Hayatında bir Azerbaycanlı bile görmeden milliyetçilik yapmaya kalkmayın. Buralarda Azerilerin dolandırmadığı Türk yok. Domuz etini yemeyi ve satmayı pek severler.
Ermenilerlr savaşmadan Karabağı verdiler .
Askere gitmemek için vatandaşlıktan çıkıyorlar.
Bizleri ermenilikle suçluyorlar ama Ukraynada Rusyada en çok Ermenilerle dostluk yapıyorlar.
Bin yıldır ayrıyız.Anadolu Kürtlerini Azerilere tercih ederim.
Pakistanlılarda düzgün insan.
Sen Ukraynada nasil Azerilerle karsilastin bilmiyorum ama bu vidyo sana cevap olarak yeter herhalde.

Is anyone buying black ops 3?

I'm still a child :)
Nope just got Need for Speed, finaly the Underground feeling again. :)

Anadolu insanının saflığıns ve temizliğine yorumlarınızda tekrar şahit oluyorum.
Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Tatlı dilli, hoşsohbet yaklaşan herkeze güveniyoruz.Rusların bu ucuz doğu kurnazlığına karnı tok, hiç yemiyorlar.

Meşhur Çörek kırma hadisesinide bilmiyorsunuzdur siz:)

Moskovada Türkler iş yeri açınca ilk Azeri çakallar yanaşır.Hemen hayırlı olsun gardaş diyerek bağlama çekerler.Bizim saf Türklerde bunlar bizim kardeşim diye yüz verir, muhatap olur.
İkinci gün "al gardaş çörek ye" diyerek elindeki ekmeği size verir. Sizde hemen atlarsınız.
3.gün Azeri "gardaş ver bin dolar acil para lazım" der. Sizde ne parası dersiniz. Cevap hazırdır: " Amk...oğlu senle çörek kırdık gardaş olduk. Ver para diye yapışırlar.
Siz verdiğiniz sürece en iyi gardaşları olursunuz.
Azeriler güzel söz ustasıdır,İranlılarda aynısıdır,Ermenilerde...
Ancak buralar yalanın doğduğu topraklardır.
Buraları yakın tanımadan peşin hüküm vermeyin.
Azeriler tabiiki Türklerin dostlığuna güvenecek.
Problem biz onlara güvenebilir miyiz? ABD,Rusya ve İsrail'in sözüne karşı çıkmazlar.
Vatandaşlıktan çıkıyorlarki askere gitmemek için. Zamanında Karabağdaki topraklarını,evlerini Ermenilere yüksek fiyat verdikleri için sattılar.
Para istemeyen, yalan söylemeyen, hırsızlık yapmayanını tanımadım.
Pazarda esnaf bunlarla beraber toptancılars mal almaya gitmiyor.uzun yolculuklarda hırsızlık yapıyorlar.
Türkiye düşse kimse bir bardak su vermez.

Ayrıca Çeçenler de Türklerin bayağı canını yakmışlardır.

Pakistanlilar bizim dostumuz degil. Cinlilerin kopekleri
Is this your sense of brotherhood?
Bloody hypocrite..
All those claims of Freindship and what not..................................................................
Even dogs have more honor and loyalty than you.

Is this your sense of brotherhood?
Bloody hypocrite..
All those claims of Freindship and what not..................................................................
Even dogs have more honor and loyalty than you.
Dont be sad brother. They are so young and they dont know about cultures-spesifications.
They believed in TURAN that is Union of Turks.
But they dont know that any nation call himself Turk.
Only Anatolians calls theyselves TURK.
Uygurs also not Turks. But our young believed : They are Turks!Thats why our nationalists dont love Pakistan. For them Pakistan and China (murder of Uygurs)strategic partner. They havent met any Pakistanis,Uygur and Azerbaijanes in their life but they have already decided about charecteristics.
İ know alot of Pakistanis from Lahor:) I can trust them but I never trust Azerbaijanis.

Bu cani yanan Turkler ne yapiyor.karsilik vermiyormu,Bati Avrupada oyle seylerin olmasi cok zor?
Enteresan yorumlar yapiyorsun ve i$ adami oldugun belli,ya$ini ogrenebilirmiyim?

E oraya boşuna Avrupa dememişler. Burda adam bıçaklayıp bacağından yaralasan.300-400 dolara karakoldan tertemiz suçsuz çıkarsın.Yaşım 30 unbiraz üstü:)
Buralarda iş yapabilmek için güvenilir çevre şart.
Kesinlikle kafkas milletlerinden ve müslümanlardan uzak duracaksın.Yabancı olmak çok zor, devlet mahkeme savcı seni korumaz. Nası olsa veya siktir et Türkmüş derler.

Uygurlardan dolayı Çin e ve Pakistana düşmanlık güdenler Abd nin provake ettiği bir hataya düşüyorlar.
Kızıl Çin için Mançur İmparatora karşı savaşanlar Uygurlardır. Sosyalizm için savaştılar.
Uygurlar ile 2000 yıldır alakamız yok. Moğol kanı taşıyorlar. Moğollar Türk değil. Hatta Pakistanlılarda Afganlarda bize daha yakın DNA var. Unutmayınki kuzey Hindistanda koskoca bir Türk Devleti vardı.
Şimdi askeri teknoloji anlaşmalarını bozmak için Çin düşmanlığı moda oldu. Nedense Bütün Abd ve Ab insanları çinde gezinip yatırım yapıp duruyor. Ama bize ayıp.

Dont be sad brother. They are so young and they dont know about cultures-spesifications.
Uygurs also not Turks. But our young believed : They are Turks!Thats why our nationalists dont love Pakistan. For them Pakistan and China (murder of Uygurs)strategic partner. They havent met any Pakistanis,Uygur and Azerbaijanes in their life but they have already decided about charecteristics.
İ know alot of Pakistanis from Lahor:) I can trust them but I never trust Azerbaijanis.
what is your problem man? why cant you trust Azerbaijani people? bizde bir soz vardir.. seni s*kdik paranimi vermedik amk? seni gibi salaklar yuzunden, bu turkler hic bir zaman birleshemez...

Anadolu insanının saflığıns ve temizliğine yorumlarınızda tekrar şahit oluyorum.
Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Tatlı dilli, hoşsohbet yaklaşan herkeze güveniyoruz.Rusların bu ucuz doğu kurnazlığına karnı tok, hiç yemiyorlar.

Meşhur Çörek kırma hadisesinide bilmiyorsunuzdur siz:)

Moskovada Türkler iş yeri açınca ilk Azeri çakallar yanaşır.Hemen hayırlı olsun gardaş diyerek bağlama çekerler.Bizim saf Türklerde bunlar bizim kardeşim diye yüz verir, muhatap olur.
İkinci gün "al gardaş çörek ye" diyerek elindeki ekmeği size verir. Sizde hemen atlarsınız.
3.gün Azeri "gardaş ver bin dolar acil para lazım" der. Sizde ne parası dersiniz. Cevap hazırdır: " Amk...oğlu senle çörek kırdık gardaş olduk. Ver para diye yapışırlar.
Siz verdiğiniz sürece en iyi gardaşları olursunuz.
Azeriler güzel söz ustasıdır,İranlılarda aynısıdır,Ermenilerde...
Ancak buralar yalanın doğduğu topraklardır.
Buraları yakın tanımadan peşin hüküm vermeyin.
Azeriler tabiiki Türklerin dostlığuna güvenecek.
Problem biz onlara güvenebilir miyiz? ABD,Rusya ve İsrail'in sözüne karşı çıkmazlar.
Vatandaşlıktan çıkıyorlarki askere gitmemek için. Zamanında Karabağdaki topraklarını,evlerini Ermenilere yüksek fiyat verdikleri için sattılar.
Para istemeyen, yalan söylemeyen, hırsızlık yapmayanını tanımadım.
Pazarda esnaf bunlarla beraber toptancılars mal almaya gitmiyor.uzun yolculuklarda hırsızlık yapıyorlar.

ne salak salak konushuyorsun? Para aldatib kacan cok da Turk taniyorum.. bunun milletle bir alakasi yok.. Rusiyaya geden Azeri kim olur, okumamish, cok ashagi kisimlar ki yani onlardan fazlasini beklemek de senin gibi kush beyinler olur yalniz.. Tum rusiya mafyasinin buyuyu Azerilerdi, ve bugun Turklerin Rusiyada biznes yapa bilmesinin asil sebebi de budur. Ruslara kalsa hic goz achmaya izin vermezdiler... Agzinda mafiya diyorsun, onlar Azerilerden de alir, ruslardan da ve Turklerdende...

Kesinlikle bana özel bir durum değil. Bana daha kazık atamadılar çok uğraştılar ama olmadı.
Türkleri dövenler, haraç alanlar hep bunlardır. Yanındaki Ermeniyle birlikte Türk diskosuna gelip basmaya çalışanları gördük.Azeri kendi vatanını kurtarsın sonra Türkiyeye yardım koşsun. Azeriler Aryan ırkıyla karışmış. Anadolu halkının saflığına, sakinliğine en çok benzeyen millet Harezmiler ve Özbeklerdir.
Pakistanlılar sakin insanlar.Çinli köpeği demenizin sebebi Amerikan propagandası.
Ayrıca Uygurlar moğol biximle anlayış farkları ok fazla. iki üç bin yıldır ayrı ysşıyotuz.Siz milletlerin genel özelliklrerini bilmeden safça ırkçılık yspmayın. Türkiye Kürtlerinin Iraktaki veya Suriyedrki Kürtler ile anlaşabildiğini mi sanıyorsunuz. Anadolu İnsanı bambaşkadır.
Youtube da azerilerin savsştan kamyonların içine gizlenerek kaçışı videoları var izleyin.
Ben bilmiyorum sen nerde yashiyorsun, amma ben 10 gun oldu Lvov shehrinden donduyum.. orda tum Turklerin arkadashlari Azeriler. zaten akli bashi yerinde olan Ukrainanin savash olan yerlerinde ne yapiyor... am icin ulkesini satandan bundan fazla da beklenmez...! Ben cok Turkchuyumdur, amma inan bana bu forumda senin gibi 1-2 kisi boyle daha konushursa, bu bende Turk milletine bile karshi nifret yaratir. Yapdigin bir bok yok amma dagitmaya iyisin amk.

Beyler sakin olun. Bu ortamda hic degil ise birlikte olalim yapmayin boyle seyler yakismiyor bize en azindna ben yakistiramadim.

@UkroTurk

Arkadasim mumkunse genelleme yapmayalim lutfen. Bir poset elmanin icerisinde bile curuk cikiyorken milyonlarca ve cesit cesit kisiligin oldugu kardes Azerbaycandan curuk cikmasi anormal degil ki ben burada Turk oglu Turkten gordugum, yasadigim hadiseleri anlatsam Turk halkindan kendi halkimizdan tiksinirsin belki. Ama dedigim gibi genellemek cok yanlis.

Beyler sakin olun. Bu ortamda hic degil ise birlikte olalim yapmayin boyle seyler yakismiyor bize en azindna ben yakistiramadim.

@UkroTurk

Arkadasim mumkunse genelleme yapmayalim lutfen. Bir poset elmanin icerisinde bile curuk cikiyorken milyonlarca ve cesit cesit kisiligin oldugu kardes Azerbaycandan curuk cikmasi anormal degil ki ben burada Turk oglu Turkten gordugum, yasadigim hadiseleri anlatsam Turk halkindan kendi halkimizdan tiksinirsin belki. Ama dedigim gibi genellemek cok yanlis.
Tabi kardeshim.. ben de Azerilerden kazak yedim, inan bana Turklerden de. Amma bu bir shey ifade etmez ki. Benim cok iyi Turk arkadashlarim var, kardeshim gibidirler...
Dogruyu soylesem, ben bazen Pakistanlilara kiziyorum.. CIn daha yeni onlar yardim eder oldu, hemen Turkleri de Araplari da satdilar... Halbuki dune kadar belki de Brother sozunu onlardan cok ishleden yokuydu.. amma bu bile hersheyi demiyor. Elbette cok sayida Pakistanlida vardir ki hala seviyor Turkiyeyi..
Azerbaycan ile Turkiye bir birine cok baglilar.. Bashga milletlerde Cumhurbashkani deyishir ve milletin fikri deyishir. amma bizde Aliyev bir Rus adami, ve inan bana onun devrinde RUs dilinde konushanlar meydana geldi.. amma hala millet Turkiyeyi seviyor ve bir tek inandigi devlet odur.. fark ishte budur!

Have you ever met Azerbaijanies?
Armenians,Azerbaijanes,İrani all sames.
They are verry different!
Hayatında bir Azerbaycanlı bile görmeden milliyetçilik yapmaya kalkmayın. Buralarda Azerilerin dolandırmadığı Türk yok. Domuz etini yemeyi ve satmayı pek severler.
Ermenilerlr savaşmadan Karabağı verdiler .
Askere gitmemek için vatandaşlıktan çıkıyorlar.
Bizleri ermenilikle suçluyorlar ama Ukraynada Rusyada en çok Ermenilerle dostluk yapıyorlar.
Bin yıldır ayrıyız.Anadolu Kürtlerini Azerilere tercih ederim.
Pakistanlılarda düzgün insan.

Sonuna kadar izleyin.
Kamyonlara gizlenen savaştan kaçan askerler.
İleride ermenilerin olduğunu bildiklerinden ileri gitmiyorlar.
Komutan gibi biri hesap soruyor.
Bize emir gelmedi diye yalan uyduruyorlar.
Komutan ve kamera gelince yslsndan dağlara ateş ediyorlar.Bir ermeni öldürmeden teslim etmişler.
Azeriler çok Türkün canını yaktı.Buralarda sevilmeyen bir millet.

kurtuluş savaşında askerden firar edenlerin yüzdesini biliyor musun? sadece sakarya savaşında firari oranı %45-50 arasındadır. atatürk bile bu firari sorunundan yakınmış, "filhakika, birçok yerlerde, bazı nizamiye efradı, musademe etmeksizin bilakis silahlarını bırakarak köylerine, memleketlerine savuşuyorlardı” demiştir. senin çıkıp öyle beylik laflar etmen komik olmuş. bin yıldır ayrı falan da değilsin. 19.yüzyıl dahil, iki yönlü göçler olmuş, daha 1918de Bakü'de ermeniler türklere soykırım uygularkan, anadolu türkü yardıma gitmiştir. 20 senedir türkiye'deyim, birkaç defa dolandırıldım, Türkiyeli işadamları benim devletimi 15 milyon dolar dolandırdılar. buna dayanarak benim "türkler şerefsizdir, adi orospu çocuklarıdır" demem hiçbir zaman gerçeği yansıtmayacaktır. zira öğrenciyken parasız kaldığımda sigaram dahil her türlü ihtiyacımı azerbaycanlı ve türkiyeli can kardeşlerim karşıladı. mal mal konuşma. bu dünyada milliyetin birşey ifade etmediği iki meslek vardır: fahişe ve mücrim. sen gelmiş 35 milyonluk nüfusa sahip bir milleti genelleyici ifadelerle suçluyorsun. götün yiyorsa seni dolandıranla gör işini, buraya gelip masturbasyon yapma.

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

anadolu'nun merkezi, yiğidin harman olduğu sivas'ta insanları diri diri yakan saf anadolu insanıdır(!). bu örnek de genellemelerin ne kadar anlamsız olduğunu göstermektedir.

Uygurlardan dolayı Çin e ve Pakistana düşmanlık güdenler Abd nin provake ettiği bir hataya düşüyorlar.
Kızıl Çin için Mançur İmparatora karşı savaşanlar Uygurlardır. Sosyalizm için savaştılar.
Uygurlar ile 2000 yıldır alakamız yok. Moğol kanı taşıyorlar. Moğollar Türk değil. Hatta Pakistanlılarda Afganlarda bize daha yakın DNA var. Unutmayınki kuzey Hindistanda koskoca bir Türk Devleti vardı.
Şimdi askeri teknoloji anlaşmalarını bozmak için Çin düşmanlığı moda oldu. Nedense Bütün Abd ve Ab insanları çinde gezinip yatırım yapıp duruyor. Ama bize ayıp.

bu yazdıkların için de tek şey söyleyeceğim: cahilsin. ve her cahil gibi kendinle çelişiyorsun. bir konuda bilgin yoksa, fikir beyan etmeyeceksin. uçaklardan ve uydulardan hiçbir halt anlamadığım için bu forumda o başlıklara tek bir mesaj atmadım. bence sen de anlamadığın konularda post kasma. yaşım otuz diyorsun, yazdıkların ergen işi.

Is it just me or , do these Turan hating "Turks" tend to be the most racist towards...err, fellow Turks?

Ukrayna o kadar kötüyse orada ne işin var amına koyayım. Orada rus mafyası da var Türk mafyası da var. İki tane orospu için orada kalıyorsun ondan sonra mafya su bu. Benim tanıdığım Azerbeycanlılar çok iyi insanlar. Özel hayatındaki problemleri niye buraya yansıtıyorsun? Bi de yetmediği gibi Pakistan köpeklerine bizi kötülüyorsun. Pakistan bizden değil. Onların ümidi Çinliler onun için Türk birliğine karşılar çünkü onlar Türk-Moğul dünyasını Çinlilerin olsun istiyor.
kurtuluş savaşında askerden firar edenlerin yüzdesini biliyor musun? sadece sakarya savaşında firari oranı %45-50 arasındadır. atatürk bile bu firari sorunundan yakınmış, "filhakika, birçok yerlerde, bazı nizamiye efradı, musademe etmeksizin bilakis silahlarını bırakarak köylerine, memleketlerine savuşuyorlardı” demiştir. senin çıkıp öyle beylik laflar etmen komik olmuş. bin yıldır ayrı falan da değilsin. 19.yüzyıl dahil, iki yönlü göçler olmuş, daha 1918de Bakü'de ermeniler türklere soykırım uygularkan, anadolu türkü yardıma gitmiştir. 20 senedir türkiye'deyim, birkaç defa dolandırıldım, Türkiyeli işadamları benim devletimi 15 milyon dolar dolandırdılar. buna dayanarak benim "türkler şerefsizdir, adi orospu çocuklarıdır" demem hiçbir zaman gerçeği yansıtmayacaktır. zira öğrenciyken parasız kaldığımda sigaram dahil her türlü ihtiyacımı azerbaycanlı ve türkiyeli can kardeşlerim karşıladı. mal mal konuşma. bu dünyada milliyetin birşey ifade etmediği iki meslek vardır: fahişe ve mücrim. sen gelmiş 35 milyonluk nüfusa sahip bir milleti genelleyici ifadelerle suçluyorsun. götün yiyorsa seni dolandıranla gör işini, buraya gelip masturbasyon yapma.

anadolu'nun merkezi, yiğidin harman olduğu sivas'ta insanları diri diri yakan saf anadolu insanıdır(!). bu örnek de genellemelerin ne kadar anlamsız olduğunu göstermektedir.

bu yazdıkların için de tek şey söyleyeceğim: cahilsin. ve her cahil gibi kendinle çelişiyorsun. bir konuda bilgin yoksa, fikir beyan etmeyeceksin. uçaklardan ve uydulardan hiçbir halt anlamadığım için bu forumda o başlıklara tek bir mesaj atmadım. bence sen de anlamadığın konularda post kasma. yaşım otuz diyorsun, yazdıkların ergen işi.
galiba bu güzel bir dayak yemiş kuyruk acısını burada çıkarıyor :lol:

Last edited:
Hakaretlerinizle Beni sokmak istediğiniz ve çizdiğiniz kategori aynı Azeriler.Birlikte olduğu kadını taksi parasına dahi,arkadaşlarına pazarlayanlar, Çöplüklerden ekmek toplayan kadınları düzmek için Rusyada mülteci durumunda vatansız gezenler,askerden kaçsnlar, üç kuruş için toprağını Ermeniye satanlar, Çarın ordusunda karadeniz işgaline katılanlar, domuz eti ticareti yapanlar.
Türk milleti Azeriler gibi savaştan kaçtı diyenin cibilliyetinden şüphe ederim.
Türk milletinin Çanakkalesini hemende unutuverdiniz.
Biz savaştık,Azeriler ne yapmış. Hangi Anadolulu Azerbaycana savaşa gitmiş hepsi yalan.
Azerbaycan Türkiyeden bin yıldır ayrı insanların devletidir.
Uygurlarda ikibin yıldır ayrıdır.
Azeriler çok kahramansanız karabağ orada , ruslara domız şaşlığı pişireceğinize? hammallıklarını yapacağınıza gidin savaşın.Her rus komedi filminde azerileri aşağılıyorlar,hala onların pazarlarında sebzecilik yapıyorsunuz.Neden iki üç çirkin alkolik karı için.
Beğenmediğiniz Pakistanlılar, Hindistan'ın korkulu rüyası.
Ulan negr dediğiniz Hintliler Türkiyeyi oturduğu yerden vurabilecek kapasitede.
Irkçılık yapmak için yanlış topraklardasınız.

Bir rus deyimi var: Remont po azerbaijanski. Azeri stili dekorasyon. Heryerden ufak ufak çaldıklarını birleştirip acayip bir sonuç elde etmek.
Gerçekleri bizim çocukların bilmesi gerek.Herşey zannettiğiniz gibi değil. Ben İranlıların Azeriler ile Ermenilerin kan bağı olduğuna eminim.
Turan denilen şey mümkün olmayacak bir hayal.

Birgün" adamın biri forumda bunların ne mal olduğunu yazmıştı "derken utanırsınız umarım.
Sözüm Türk arkadaşlara, ben mi size yakınım yoksa nereden geldiği belli olmayanlar mı? Bu nasıl ırkçılık?Bu nasıl milliyetçilik.
Benim 6göbek neslim aynı köyden ve kayıtlı ve belli?

Last edited:
All dat aside, his hypocrisy just sickened me.

Sözüm Türk arkadaşlara, ben mi size yakınım yoksa nereden geldiği belli olmayanlar mı? Bu nasıl ırkçılık?Bu nasıl milliyetçilik.

Belki sen yanlis Azeriler tanimissin,olamazmi?
Azerilere karsi nefretinin gercek nedenini aciklamak istermisin,cunki bence baska bir neden olmasi lazim?
Dinle ilgisi olmasin(Suni,Sii)?

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom