What's new

Çay Bahçesi

Yok hiç duymadım, nerdeymiş ?

Ana şubeleri herhalde Konya yolunda mıymış neymiş, ama cebeciye bi şube açtılar burger break ekspres diye, öğrenci için açtılar fazla çeşit yok ama ucuz, tavuk burger, baharatlı patates+kola 6 lira :D ben 6 liraya döner+ayran yiyorum :D

Ana şubeleri herhalde Konya yolunda mıymış neymiş, ama cebeciye bi şube açtılar burger break ekspres diye, öğrenci için açtılar fazla çeşit yok ama ucuz, tavuk burger, baharatlı patates+kola 6 lira :D ben 6 liraya döner+ayran yiyorum :D

Hatırladım, Konya Yolu üstünde ki OPET'te görmüştüm.....iyiymiş fiyatlar. :)

Thanks for the answer. You said you designed a software program and were selling it. Did you have a formal education in software engineering?

no... i dropped out of college many years back and i joined a private institution called "niit", which is one of india's best computer training institutions... it taught me some things and i used the resources there to learn many things on my own.

@Sinan hatırlıyo musun bi ara forum kuralım muhabbeti falan yapıyoduk... Ben de ana sayfa tasarımı hakkındaki fikrimi gösteren bişeler çizmiştim paylaşmıştım... Şimdi bu sitenin yeni ana sayfa tasarımını görüyo musun ? :-)

Tasarım ücretimi bu site sahiplerinden talep ediyorum :lol:

I think @Sinan means this,
360px-Tantuni.jpeg

But I don't have any....:meeting:

@Sinan hatırlıyo musun bi ara forum kuralım muhabbeti falan yapıyoduk... Ben de ana sayfa tasarımı hakkındaki fikrimi gösteren bişeler çizmiştim paylaşmıştım... Şimdi bu sitenin yeni ana sayfa tasarımını görüyo musun ? :-)

Tasarım ücretimi bu site sahiplerinden talep ediyorum :lol:

Haklısın walla :)

Back
Top Bottom