What's new

Çay Bahçesi

by serpi ? :O

omg , when ? i am sure he has nothing personal against u :(

come back please

u know mate , most of the people who are bashing eachother over the net can actually be besties in real life .

but i really cannot tolerate trolling my country , just like u can't (regarding pakistan) so please feel what i feel here :)

u see now ? thats an insult @Chak Bamu

no webmaster did for insulting indians etc...

P,S :Fk life n this region.. its in total shit.

@Sinan @Targon fark ettiniz mi bilmiyorum ama ankara'da son 3 gündür deli bir polis mevcudiyeti söz konusu sokaklarda. amk yine bomba istihbaratı almışlar herhalde.

edit: Surenas diye acem biri vardı bu forumda. o da mı perma ban yemişti?

İsrail konsolosluğunun orda bayaa polis var. Bu olaylar oldu ya Israil'de ondan herhalde.

Surenas got perma banned. Months later Iranian users requested for his ban to be lifted. He became active again.

What Safriz did to Turks. :o::o:

He was trolling against Turks 7/24 despite the mods warnings. Finally he got perma banned.

İsrail konsolosluğunun orda bayaa polis var. Bu olaylar oldu ya Israil'de ondan herhalde.

Surenas got perma banned. Months later Iranian users requested for his ban to be lifted. He became active again.

He was trolling against Turks 7/24 despite the mods warnings. Finally he got perma banned.

and his id now has been modified.. (chutiya aka faggot) weird..

.

israil'de ne oldu? son birkaç gündür gastritimle uğraştığım için dünyadan haberim yok benim:D dün ve bugün dışarı çıktım, kızılayda her yerde yunuslar çevirme ve kimlik kontrolü yapıyor, her köşe başında sivil polis ve ikişer tane çevik kuvvet elemanı. bir asker eksik LOL

surenas'ı başka forumlarda da görüyorum, ha bire turk bashing ile uğraşıyor.

israil'de ne oldu? son birkaç gündür gastritimle uğraştığım için dünyadan haberim yok benim dün ve bugün dışarı çıktım, kızılayda her yerde yunuslar çevirme ve kimlik kontrolü yapıyor, her köşe başında sivil polis ve ikişer tane çevik kuvvet elemanı. bir asker eksik LOL

Yaw, işte İsrail askerleri Mescid-i Aksaya girmişler. Bizimkilerde burda protesto ediyor...

Gerçi Kızılay'da filan kimlik kontrolü yapıyolarsa... olay başkadır büyük ihtimalle.

Back
Top Bottom