What's new

Çay Bahçesi

Youtube merkezine silahlı saldırıyı meme balonlu kız yapmış :/

Rahmetlinin adı meme balonlu kız kaldı yahu... Üzülsem mi gülsem mi bilmiyorum.

İmam: Meme balonlu kızı nasıl bilirdiniz?
Cemaat: ???

Yalnız ben bunun manyakça bir şey yapmasını bekliyordum zaten. Gerçi benim beklediğim haber anasını babasını kesmesiydi, sağ gösterip sol vurdu.

Rahmetlinin adı meme balonlu kız kaldı yahu... Üzülsem mi gülsem mi bilmiyorum.

İmam: Meme balonlu kızı nasıl bilirdiniz?
Cemaat: ???

Yalnız ben bunun manyakça bir şey yapmasını bekliyordum zaten. Gerçi benim beklediğim haber anasını babasını kesmesiydi, sağ gösterip sol vurdu.
@Deliorman AHAHAHAHAHA :omghaha::omghaha::omghaha::omghaha:

@Combat-Master , kardes arabanin icinde elinde TF-X modeli tutan bir arkadasin resmi vardi ya, onu yeniden paylasabilir misin? Diger modellere kiyasla cok can yakici duruyordu, zahmet olacak ama inan bulamadim... :)

İstanbul Taksiciler Birliği Başkanı İrfan Öztürk: Uber'e binen vatan hainidir
Geçtiğimiz günlerde İstanbul Taksiciler Esnaf Odası (İTEO) Başkanı Eyüp Aksu’nun "Avrupa'daki taksiciler gibi sağı solu yakıp yıkmak istemiyoruz." şeklindeki açıklamasının ardından dikkat çeken bir başka açıklama da İstanbul Taksiciler Birliği Başkanı İrfan Öztürk'ten geldi. Öztürk, "Uber, San Francisco'da doğmuş, bugün benim askerime silah sıkan, Afrin'de askeri şehit eden hainlerin ürediği yerdir. Uber'e binen de kullanan da vatan hainidir" dedi. Öztürk, yolcuların taksi bulamamamasının sorumlusunun yerel yönetimler olduğunu söyledi.

hayret, vallahi hayret. soktumun taksiciler birligi baskani ne zamandir kimin vatan haini kimin vatansever oldugunu tespit eder oldu? iyice zivanadan ciktilar bunlar.

hayret, vallahi hayret. soktumun taksiciler birligi baskani ne zamandir kimin vatan haini kimin vatansever oldugunu tespit eder oldu? iyice zivanadan ciktilar bunlar.
Esas taksi plakasına bir milyon yatırıp elde ettiği geliri gizleyenler haindir.

Beyler yunan miragenın düşme konusu nerde link atabilir misiniz?
Haberlere göre pilot kuleye haber bile verememiş.İletişimi toptan kesilmiş Bizimkiler Elektronik Harp filan mı uyguladılar acaba?

Haberlere göre pilot kuleye haber bile verememiş.İletişimi toptan kesilmiş Bizimkiler Elektronik Harp filan mı uyguladılar acaba?
Benimde aklima direk elektronik harp geldi . Eger bu yakin zamanda birtane daha duserse belli olur.

Neden böyle birşey yapmak istesin ki Ordu? Şayet böyle birşey olmuş ise Yunanistan’ın bu aralar yapmış olduğu Türkiye karşıtı çıkışlardan dolayı mı EH uygulanmış olabilir?

Neden böyle birşey yapmak istesin ki Ordu? Şayet böyle birşey olmuş ise Yunanistan’ın bu aralar yapmış olduğu Türkiye karşıtı çıkışlardan dolayı mı EH uygulanmış olabilir?
Her zaman bir yunan jeti düşürmek için haklı bir sebep buşabiliriz:)
İt dalaşına girmiş pilotlar zaten birbirlerinin hayatını riske ederek bu işi yapıyorlar. Basit bir kovalamaca oyunu değil.Bu işin doğasında var uçak düşürmek.
Ama benim iddiam sadece komplo teorisiydi. Gerçek olması uzak ihtimal ama gerçek olsa da biz bilemezdik.
Yalnız unutmayalım ki o EW podlarını cep telefonlarınu karıştırmak için üretmiyorlar.

Back
Top Bottom