What's new

Çay Bahçesi

bakalim. Trump'a sadece israel katilir, ama yalniz kalirlar. sadece sanction koyar koyarsa.

Venus Z20
z20.jpg

Vestel-Ven%C3%BCs-Z20-Arka-Kapak.jpg

Vestel Venüs Z20 Özellikler

• İşlemci: Qualcomm Snapdragon 630
  • RAM: 4GB
  • Depolama: 64GB
  • Ekran: 5.6 inç Full HD+ 18:9 IPS
  • Arka Kamera: 16MP+5MP
  • Ön Kamera: 8MP
  • İşletim Sistemi: Android 8.0 Oreo

Eger her yil ürünü bu kadar gelistirebilirlerse iki, üc yila kalmaz Samsung'a rakip olurlar Türkiye'de.

Venus Z20
z20.jpg

Eger her yil ürünü bu kadar gelistirebilirlerse iki, üc yila kalmaz Samsung'a rakip olurlar Türkiye'de.

Donanımla falan olmuyo bu işler,
Vestel telefon kullanmadım hiç ama elime bakıp test ettim biraz çok basit ve ucuz geldi tıpkı samsung gibi.
Vestel neyi yerli üretiyor onu bi söylerse öğrenmiş olacağız, yoksa casper gibi donanım özelliklerini görünüşte çok iyi koyuyor ama kalite ve kasa, ısınma olarak berbat mı. Kaç gb/mb/mhz olduğu pek de önemli değil, uyum önemli. Ve tabiki "marka" avrupa'nın çoğu ülkesinde böyle fiyalalı telefonlar kullanılmazken bizim gariban ahmet mehmet son parasına iphone alıyor kredi ve 24 ay taksitle, ee be de olsa masaya konulduğunda iphone olacak.

Bence bu telefon işinde Asus çok ilerilere gidecek, teknolojil altyapısı çok güçlü, sony bir tık daha iyi olmasına rağmen başaramadı,

Yaklasık 2 aydır iphone 8 kullanıyorum, bazı uygulamalarda kullanmam gerektiği için, bir çok marka kullandım, IOS kesinlikle aptalların isletim sistemi, vestelin çok fırın yemesi gerek daha

Last edited:
Bende var Vestel, modelini bilmiyorum :D Eski Samsung telefonum bozulunca gittim en ucuz telefon bu diye bunu aldım. Gayet normal güzel telefon. Ama şarj olayında sıkıntıları var galiba. Ben telefonu aldıktan 2 ay sonra telefon şarj olmamaya başladı. Şarja takıyorum şarj ibaresi doluyor gösteriyor ama şarj olmuyordu. Bayağı sinir olmuştum. Servise gönderdim 3 gün içinde garanti kapsamında anakartını değiştirip geri yolladılar. Çok güzel oldu. Kamerası hariç geri kalan her şeyinden memnunum. Bu paraya da o kadar olur itiraz etmiyorum.

Bir kaç sene geçsin eğer bir yamuğunu görmezsen bundan sonra Vestel telefon alırım. Telefonla pek işim olmuyor o yüzden süper teknolojik çok iyi özellikli aletlere ihtiyaç duymuyorum. Aslında akılsız telefon istiyorum veri güvenliği için ama henüz akıllı telefonların vazgeçmek istemediğim özellikleri olduğu için daha cesaret edemedim.

Last edited:
Venus Z20
z20.jpg

Vestel'i seviyoruz ve başarılar diliyoruz ama işlemci snapdragon,Ram ithal , bellek ithal belki display sadece vestel belkide değil.
Gerçi Samsung ,Lg, meizu, Huawei hepsi toplama yapıyor. Bunlara nereden para kalıyor.

Baya güzel gözüküyor bende de Z10 var epey oldu güzel telefon, sürekli güncelleme attıklarından telefonda sıkıntı olmuyor. Kamerasıda şuanda gayet yeterli ama Z20 Z10 a fark attığı ortada, bunu birine hediye edip Z20 mi alsam :)

Bu doğruysa helal olsun. Yurt dışında twitter'dan facebook'tan Türkiye'ye sallayıp sonra bir nedenle Türkiye'ye gelen PKK yandaşlarını gerisin geri deport ediyormuşuz.

DY-SMRUXUAEQ2_2.jpg

Back
Top Bottom