What's new

Çay Bahçesi

https://defence.pk/pdf/threads/olive-and-olive-oil-production-in-ksa.289789/page-2#post-5013153

upload_2018-2-2_20-34-7.png

Guys, can you all report this SOB. It will take only a minute, let's permaban this subhuman.

Edlt: Okay, i noticed that post from 5 years ago.....

Turkey and its army is strong enough to defend itself. If we arm maniacs, doesn’t matter if they are Islamist or something else, then we become our own enemy. In war situation these militia are useless anyway. And in peace time these armed people (mostly AKPians) can be triggered to attack other groups. Look at Syria.

bir haftadır operasyonun hızında düşüş var, işin kötü yanı bu süre içerisinde sürekli atgm saldırısına maruz kalıp sürekli kayıp veriyoruz, ne olduğuna dair bir fikri olan var mı?

Şu ana kadar benim gördüğüm kadarıyla önceki operasyon ile aynı anlayış devam ediyor, yani Ösocular ile tankçılar ve ufak ökk/komando birlikleri ilerliyor. Ama daha önce de gördük bu iş piyade görevini ösoculara vererek yapılacak bir iş değil. Ha bu bizim için daha fazla kayıp demek, ama bilmiyorum yani.

Şu ana kadar benim gördüğüm kadarıyla önceki operasyon ile aynı anlayış devam ediyor, yani Ösocular ile tankçılar ve ufak ökk/komando birlikleri ilerliyor. Ama daha önce de gördük bu iş piyade görevini ösoculara vererek yapılacak bir iş değil. Ha bu bizim için daha fazla kayıp demek, ama bilmiyorum yani.

Dag komandolar bekletiliyor harekatta piyadeler daha mi aktif kullanilmali acaba? Tank burnunu cikartsa 4 km den acik hedef.

Basimiza tas yagacak tas!

maxresdefault.jpg

dunya_cok_buyuk_bir_tehlike_altinda_basimiza_tas_yagacak_h5201.jpg

362814.jpg

:sarcastic:

Off anam Off bu ne =

'Zengin koca arıyoruz gerekirse paylaşırız' başımıza taş yağacak

http://www.internethaber.com/zengin...-tas-yagacak-foto-galerisi-1810765.htm?page=2

1810765_1_1506591741S3DGq.jpg

Acilen zengin olmam lazim!!!

Asteroid geliyor millet gunduz 12-13 arasi yarin pazar gunu.

benim de ya son fotodan sonra

bence havadan bombardımana devam edilmeli kara harekatı havadaki iş bitmeden yapıldı gibi

Dikmetaş köyünü geri aldık diyip ceset fotosu paylaşmış ypg. Bu haber artı yeni bir tank vurulma haberi. Gidişat hiç iyi değil. Daha fazla kayıp göze alınmalı çünkü bu artık bir onur meselesi.

Back
Top Bottom