What's new

Çay Bahçesi

moron, you can't prove a negative, I can't prove there isn't an UAV over Afrin right now neither can you.

+There's such a thing as operational readiness, just because you have 15-20 planes doesn't mean you can keep even 5 of those planes in the air at the same time. Turkey has 240 F16s but having an air campaign with 72 planes is a RECORD. You're too retarded to waste my breath on. I can't be bothered.

Welcome back bro, we missed you.

I know it's your style but can you be a little bit less aggressive, please. Don't want you to leave again.

Türk vatandaşı bir çift ingiltere'de pkklılardan dayak yemiş video bulamadım..

Türk kimliği ne kadar da değersizleşti, ne ezik, korkak, herkesten dayak yiyen millet olduk bilerinin sayesinde..

27394203_10156042900634420_114944798_n.png

So I was studying german one day :)
upload_2018-2-7_18-59-17.png

Last edited:

Türk kimliği ne kadar da değersizleşti, ne ezik, korkak, herkesten dayak yiyen millet olduk bilerinin sayesinde..
Bu kadar saf salak bir millete müstehaktır.

Eeh sen ne bok yapabilirdin dayak disindan? Gecen Hollanda'da 30 kisi gelmis dernek basmislar dernektekiler dayak yedi fazla adam olmadigi gibi cocuk vardi, elerinde bicakta vardi:-).

Eeh sen ne bok yapabilirdin dayak disindan? Gecen Hollanda'da 30 kisi gelmis dernek basmislar dernektekiler dayak yedi fazla adam olmadigi gibi cocuk vardi, elerinde bicakta vardi:-).

kimse bir "bok" yapamaz 30 kişiye karşı, bu kişisel bir mesele değil, devlet meselesi, yazımdan anlayamadın mı? Laf olsun diye mi cevap yazıyosun bana?

Ama bunu yapanların bir çoğu hala bu ülkenin değerli vatandaşları, bilmem anladın mı?

Back
Top Bottom