What's new

Çay Bahçesi

Ay i bu uyarilari nedense baska kisilerde gormuyoruz kaldiki BURAK sistemiyle ilgili post tu, trollukle alakasi olmayan temiz duzgun ama turkce post.

Konu önemli olduğundan zaten silmedim ve senin yerine ben translate ettim farkında değil misin ?

Lafi Uzatmaya Gerek yok, Cabatli.
uyari yada banned olsaydi Adam Arden 2 saat ten fazla gecti hala cay bahcesinde tur atiyor. Yaptigi postlarin saat one bak gorursun.

5 mnts ago

Konu önemli olduğundan zaten silmedim ve senin yerine ben translate ettim farkında değil misin ?
Sagol

Lafi Uzatmaya Gerek yok, Cabatli.
uyari yada banned olsaydi Adam Arden 2 saat ten fazla gecti hala cay bahcesinde tur atiyor. Yaptigi postlarin saat one bak gorursun.

5 mnts ago

Sagol
Yahu sen bana bile "gaziliğe hakaret ettin" diye iftira attın, sırf bu sebepten bile banlanman lazım, ne hikmetse biz ses çıkarmıyoruz fakat haksız olduğun halde hep sen ağlayıp zırlıyorsun. Ne ezik birşeysin be

Merck etme bizden Bundan sonra ne kufur ne turkce post, however prove your self do what you need to do. So we can earn each other’s mutual respect.

Deal?

Yahu sen bana bile "gaziliğe hakaret ettin" diye iftira attın, sırf bu sebepten bile banlanman lazım, ne hikmetse biz ses çıkarmıyoruz fakat haksız olduğun halde hep sen ağlayıp zırlıyorsun. Ne ezik birşeysin be
Sazan 3 bende seni bekliyordum.

Cabatlı, eğer Ukro da isterse onu yardımcı mod olarak yanına alma fikrine ne dersin? Hem bu 3 yaş zekalı trollerle uğraşmak zorunda kalmazsın :lol:

Cabatlı, eğer Ukro da isterse onu yardımcı mod olarak yanına alma fikrine ne dersin? Hem bu 3 yaş zekalı trollerle uğraşmak zorunda kalmazsın :lol:
Hakaret devam.

Hakaret devam.
Ekmegime yag sur, Kim kimse ne yatigini anlat sazan I’m Benim.

Hakaret devam.

Ekmegime yag sur, Kim kimse ne yatigini anlat sazan I’m Benim.

De simdi kimin kimle neler yaptigi su ustune cikiyor, sagol sazan 3

Bro, Bu bölümün yardımcı mod'u Eagle'dır. Genelde politik konuları ve Ülke yönetimi thread'leri sevmediğimden dolayı o erkenden müdahale eder, ben daha çok ve en derinden savunma sanayi konularıyla ilgileniyorum. Ben geldiğimde eğer politik konularda sıkıntı varsa gerekeni ben yapıyorum fakat bu forumun hakiki mevzu olan Savunma Sanayi içerikli konularda ağır trollük yapanı en ağırından cezalandırmak gibi bir huyum var... :)

Nediyon abi tövbe tövbe:)
Adımı çıkarcan mod olmak istiyor diye.:)
Bir sürü bizden eski arkadaşlar var @Sinan var @T-123456
onlar var.
bu çakma amerikalı orta parmak göstermekten başlanmıştı.

son birkaç gün içinde bu durumu gururla hatırlattığı, "yine böyle fotolar mı istiyorsunuz "diye tehdit ettiği entry var. Buna rağmen hala banlanmamış, şimdi hala tehdit ediyor.

Yani ben seni düşündüğümden söyledim, sonuçta mod'luk dışında forumda bilgi kaynağımız gibisin aynı zamanda, her projeyi ilk senden öğreniyoruz, şu trollerle uğraşmaktan bıktıysan diye dedim. Ha yok uğraşırım diyorsan ammenna :D

Tarafsizim ben boyleyim ben soyleyim, bak normal member lar El altindan Mod yardimciligi yapiyor, sonra bana gel hikaye oku.

Tarafsizim ben boyleyim ben soyleyim, bak normal member lar El altindan Mod yardimciligi yapiyor, sonra bana gel hikaye oku.

Kim bunlar mesela ? Eğer Yrd. Mod tavsiyesinden bahsediyorsan biz burada bir aile gibiyiz elbette herşeyi konuşabiliriz bunda ne gibi bir sakınca var sence ?

Nediyon abi tövbe tövbe:)
Adımı çıkarcan mod olmak istiyor diye.:)
Bir sürü bizden eski arkadaşlar var @Sinan var @T-123456
onlar var.
bu çakma amerikalı orta parmak göstermekten başlanmıştı.

son birkaç gün içinde bu durumu gururla hatırlattığı, "yine böyle fotolar mı istiyorsunuz "diye tehdit ettiği entry var. Buna rağmen hala banlanmamış, şimdi hala tehdit ediyor.
Cabatli mod,baska kimseye gerek varmi?

Bro, Bu bölümün yardımcı mod'u Eagle'dır. Genelde politik konuları ve Ülke yönetimi thread'leri sevmediğimden dolayı o erkenden müdahale eder, ben daha çok ve en derinden savunma sanayi konularıyla ilgileniyorum. Ben geldiğimde eğer politik konularda sıkıntı varsa gerekeni ben yapıyorum fakat bu forumun hakiki mevzu olan Savunma Sanayi içerikli konularda ağır trollük yapanı en ağırından cezalandırmak gibi bir huyum var... :)
Bu nedemek Cabatli eger Ukro da isterse. Bir de Adam bana senin onunde hakaret ediyor.

Country Latest Posts

Back
Top Bottom