What's new

Çay Bahçesi

Yahu sen kendini akıllı sanan ne kadar salak bi insansın?
yanına birde çırak bulmuşşun:)
@YoungTurk01
acaba bu senin ikinci kişiliğin mi? fake hesabı olmanın bir cezası yok mu?
TSSne 10th AA

Bir tane daha hesabı var ama yetişemediği için son zamanlarda aktif değil. ‘Ban’lamaya karşı B-planı olarak tutuyor. Yasaklama gelince konuşmaya başlayacaktır.

seeing my avatar, you will remember what a pathetic troll you are.
If you had a little honour, you would answer me.
bullying-infographic.png

Last edited:
View attachment 440742 View attachment 440742 View attachment 440743 View attachment 440744 View attachment 440745 View attachment 440746 View attachment 440747 View attachment 440749 View attachment 440749 Selamlar,
Cifte standard 1;
Türk ce post yap uyari al, bazilari arkadaslar Türk ce post yapar onlara uyari gelmez.
Cifte standart 2;
Birileri bana ve diger arkadaslara kufur eder ban olmaz. Ban olmasindanda vazgectik uyari bile gelmez.
Eee bravo Tekele nize almissiniz. Kafaniza gore takilin.

View attachment 440750 Terbiyesizliklere birileri hala devam ediyor, bravo cifte standart.

Sen Türkçe zevzeklik yapıp saçmalıklarla uğraşıyorsun bir değil iki değil kendi iletilerini ekleyip duruyorsun kendi kendini cevaplıyorsun. Senin Türkçe iletilerini silmekten gına geldi halen daha Türkçe kaynak paylaşan birini gösterip bak çifte standart var diye yaygara çıkartıyorsun. Önceki ban yeme sebebin de yine Türkçe yazma diye uyarı almandan ötürü olmuştu açık şekilde uyarıldığın halde uyarının altına yine Türkçe yazdın ve ban yedin. Halen daha neyi savunuyorsun ?

Türkçe iletilerini silmekten gına geldi

Haklisiniz, arkadasi bu konuda ben de uyardim.
Diger küfür ve hakaretlerin havada ucmasi normal degil Sn. Int'l Mod. Cift standart olmaz!
Adamlar : "Lagim faresi yaziyor ve tüm secereye küfrediyorlar . Normal mi ?
Ben tepki göstersem ne olacagini biliyorum.
Sizi Waffer'de savunanlari galiba tanimadiniz ?

Sen Türkçe zevzeklik yapıp saçmalıklarla uğraşıyorsun bir değil iki değil kendi iletilerini ekleyip duruyorsun kendi kendini cevaplıyorsun. Senin Türkçe iletilerini silmekten gına geldi halen daha Türkçe kaynak paylaşan birini gösterip bak çifte standart var diye yaygara çıkartıyorsun. Önceki ban yeme sebebin de yine Türkçe yazma diye uyarı almandan ötürü olmuştu açık şekilde uyarıldığın halde uyarının altına yine Türkçe yazdın ve ban yedin. Halen daha neyi savunuyorsun ?
Iyi hos diyorsunda baskalari turkce yazinca senin solugun kesiliyor, one anlat ogrenelim.

69D95EC2-8D2B-48D5-9252-C5E6F0335E85.png

Iyi hos diyorsunda baskalari turkce yazinca senin solugun kesiliyor, one anlat ogrenelim.

69D95EC2-8D2B-48D5-9252-C5E6F0335E85.png
Bu emailinin aynisini onlarada gonderdin mi? Gonderdigini hic sanmiyorum.

Sen isine Helene uyari ver isine geleni ban yap, sonra Ana avrat kufreden hala. Ortada dolasin sonra cifte standart yok de, inandik.

Continue bullying people, as you wish, their post still up without any warning, people whom being disrespectful, still not banned. So you are saying that you are fair. Whatever dude. Now you are reported.

And good job loosing your credibility front of everyone. So no will trust your honesty, fairness and integrity.

seeing my avatar, you will remember what a pathetic troll you are.
If you had a little honour, you would answer me.
bullying-infographic.png
Yeah we know who is bullying around

Zevzek diyerekte Harare etme, hic yakismiyor.

SAzan 2 atladi. Yarasi olan gocunurmus.

Yaz baba yaz hepsi fotograflanip belgelendi.

Tam 35 post turkce altina hic bir uyari yok. Yada kisi banned olmamis. 12 post kufurlu o kisiler banned olmamis.

View attachment 440756

Bu emailinin aynisini onlarada gonderdin mi? Gonderdigini hic sanmiyorum.

Şüphen olmasın !

Nerde bir Türkçe ileti varsa hepsine aynı şekilde yaklaşıyorum konu kaynak bakımından ciddi ise bırakıyorum, trollük yapılıyorsa siliniyor fakat ayırt edemediğin nokta her gün ortalığa Türkçe ileti sıkıştırıp duran bir üye ile ayda yılda bir Türkçe kaynak paylaşan bir üye arasında fark olmalı. Öyle değil mi ?

Ban olan üyenin expire olmamış geçmiş iletilerinden uyarıları var bu yüzden alacağı ufak bir uyarı bile banlanmasına sebep olur yani bunu sistem ayarlıyo ben değil... Çifte standart var ise bu durum üyelerin geçmiş tutumlarıyla ilgilidir... Benim yapabileceğim birşey yok. İki kişi bir üyeyi sabitlenmiş önemli bir konuda saçmalıklarla, çok bilmişlik yaparak sıkıştırıp ardından küfretti diye yaygara çıkartmanız da ayrı bir mevzu ki ilgili üye "kimin ak kimin kara olacağını millete göstermek" temasıyla bazı üyelere yaklaşıyor ve belli ki taktik yapıyor. Vatan haini Fetöcü falan diyemiyor alenen (bana söylemişti bir ara hatta sülaleme dhi küfretmişti fakat ne hikmetse şimdi benzer sebeplerle bana Adalet çığlıkları atıyo) fakat böyle aklınca starwars misali kılıç kalkan kuşanıyo hedefine aldıklarına.

Bu arada prim peşinde değilim doğru bildiklerimi çekinmeden yaparım. Hele tehtid edildim mi yapmayacağım varsa da yaparım bu yüzden böyle credibility, honesty ve fairness kelimeleriyle benim üstüme oynama. Eden buluyo sadece bu forumda. Konu içerikli savunma sanayi alakalı her türlü tartışma mümkündür bu forumda fakat böyle aklında elli tilki dolaşan milletle uğraşan adamlar eninde sonunda yakalanıyo. Yine aynı kişiler benzer hareketlerle çok değerli birkaç üyeyi forumdan uzaklaştırdılar senin tayfan bunlar işte bu yüzden bu tip kendini çok zeki zannedenlere prim verilmiyor malesef.

Şüphen olmasın !

Nerde bir Türkçe ileti varsa hepsine aynı şekilde yaklaşıyorum konu kaynak bakımından ciddi ise bırakıyorum, trollük yapılıyorsa siliniyor fakat ayırt edemediğin nokta her gün ortalığa Türkçe ileti sıkıştırıp duran bir üye ile ayda yılda bir Türkçe kaynak paylaşan bir üye arasında fark olmalı. Öyle değil mi ?

Ban olan üyenin expire olmamış geçmiş iletilerinden uyarıları var bu yüzden alacağı ufak bir uyarı bile banlanmasına sebep olur yani bunu sistem ayarlıyo ben değil... Çifte standart var ise bu durum üyelerin geçmiş tutumlarıyla ilgilidir... Benim yapabileceğim birşey yok. İki kişi bir üyeyi sabitlenmiş önemli bir konuda saçmalıklarla, çok bilmişlik yaparak sıkıştırıp ardından küfretti diye yaygara çıkartmanız da ayrı bir mevzu ki ilgili üye "kimin ak kimin kara olacağını millete göstermek" temasıyla bazı üyelere yaklaşıyor ve belli ki taktik yapıyor. Vatan haini Fetöcü falan diyemiyor alenen (bana söylemişti bir ara hatta sülaleme dhi küfretmişti fakat ne hikmetse şimdi benzer sebeplerle bana Adalet çığlıkları atıyo) fakat böyle aklınca starwars misali kılıç kalkan kuşanıyo hedefine aldıklarına.

Bu arada prim peşinde değilim doğru bildiklerimi çekinmeden yaparım. Hele tehtid edildim mi yapmayacağım varsa da yaparım bu yüzden böyle credibility, honesty ve fairness kelimeleriyle benim üstüme oynama. Eden buluyo sadece bu forumda. Konu içerikli savunma sanayi alakalı her türlü tartışma mümkündür bu forumda fakat böyle aklında elli tilki dolaşan milletle uğraşan adamlar eninde sonunda yakalanıyo. Yine aynı kişiler benzer hareketlerle çok değerli birkaç üyeyi forumdan uzaklaştırdılar senin tayfan bunlar işte bu yüzden bu tip kendini çok zeki zannedenlere prim verilmiyor malesef.
Ukroturk Altay la bana ana avrat kufreti, Adam hala ban olmamis.

Zevzek diyerekte Harare etme, hic yakismiyor.

SAzan 2 atladi. Yarasi olan gocunurmus.

Yaz baba yaz hepsi fotograflanip belgelendi.

Tam 35 post turkce altina hic bir uyari yok. Yada kisi banned olmamis. 12 post kufurlu o kisiler banned olmamis.

Bak dostum bana tehtid ve şantaj içerikli yorumlar yazıp durma. Neyi nasıl kaydetmek istiyorsan o şekilde kaydet fakat karşıma çıkıp böyle ağız dolusu saçma sapan konuşma...

Ukroturk Altay la bana ana avrat kufreti, Adam hala ban olmamis.

Sen de uyarıyı tekrar eden mevzularından dolayı en yüksek seviyeden aldın neden ban olmadın peki ?

Ya arkadasim sen isi ni adil yap, ben senden Baska bir sey istemiyorum.

6DD6C6A9-1291-479D-96F5-29130942067D.png

Bu Benim 3 gun onceki postum, Dakika bir, uyari.

Ya arkadasim sen isi ni adil yap, ben senden Baska bir sey istemiyorum.

Adil yapmadığımı nerden biliyorsun ben de bunu merak ediyorum ? Konuştuğun sistem hakkında bilgi sahibi değilsin. Bu mevzudaki herkes benzer uyarıları aldı ve benzer uyarı iletiler bütün üyelere gitti fakat içlerinden sadece biri ban oldu neden acaba ?

Ay i bu uyarilari nedense baska kisilerde gormuyoruz kaldiki BURAK sistemiyle ilgili post tu, trollukle alakasi olmayan temiz duzgun ama turkce post.

Fakat şunu belirtiyim bu şekilde ekran iletilerini sabitlenmiş konuşlarda paylaşmaya devam edersen banlanman yakındır...

Şu anda forum kurallarını çiğnemekten hakaretten bir uyarı aldım.
Cezama razıyım.
Daha önce burada bize küfür edenler, üstüne yalan dolan yazıp, ayrıca forumun şekil kurallarını ihlal edenler hala burada olabildiğine göre benimde banlanmamamda hiçbir terslik yok.

Country Latest Posts

Back
Top Bottom