What's new

Çay Bahçesi

son birkaç gün içinde bu durumu gururla hatırlattığı, "yine böyle fotolar mı istiyorsunuz "diye tehdit ettiği entry var. Buna rağmen hala banlanmamış, şimdi hala tehdit ediyor.
Bende de normalde o ikili ignore listesinde dururdu fakat öyle çok mesaj spamlıyorlar ki konulara, bu sefer yenilik gelince haber düşmüyor alert kutuma. Bir açtım ignore listi, bunlar bir bana da saldı kafayı yiyecektim :lol:

Yok arkadas siz isin isinizde olun, kafaniza gore tek tekel, bullying, and unfairness le yolnuza devam edin. Dedigim gibi hepsinin resimleri cekildi 35 turkce post, 15 kufur kaldi ki hepsi sikayet edilecektir. Geregeni yapmayanlara muhakak geregi neden yapilmadi diye sorulacaktir. Resimler cay bahcesinde ortada, okuyun gorun adilim diye gecinenleri gorun.

Kac defa dedim''birbirinize hakaret,kufur etmeyin'',dinleyen oldumu?
Kac defa ''birlik olalim disariya karsi'' dedim,kim dinledi?
Hep birinize yapiyorsunuz,millet bize guluyor.
Bir sene once yazmistim,''ben artik elimi cekiyorum,hic birseye karismiyorum'',ne yapmami bekliyorsun?
Iki kisiyiz bizden bir kufur cikmadi. Buyer oku, tesekkurler

Tarzın ne de çok Hurşit'e benziyor. Bu kadar iyi anlaşabilmeniz de tesadüf değil gibi !
Sagol resmi cekildi.

Yok arkadas siz isin isinizde olun, kafaniza gore tek tekel, bullying, and unfairness le yolnuza devam edin. Dedigim gibi hepsinin resimleri cekildi 35 turkce post, 15 kufur kaldi ki hepsi sikayet edilecektir. Geregeni yapmayanlara muhakak geregi neden yapilmadi diye sorulacaktir. Resimler cay bahcesinde ortada, okuyun gorun adilim diye gecinenleri gorun.

Sagol resmi cekildi.
Cabatli mod,baska kimseye gerek varmi?
Cabatli uye kayiriyor acik acik.

Kayirmiyorum diyorsan ban yap adami inanalim.

Yapmaz isin kusura bakma Cabatli, agzina kus tutsan inmayiz artik,

Sagol resmi cekildi.

Senin demenle hiçbirşey yapmam dostum. Yapılması gereken zaten yapıldı. Bunun da resmini çek !

Şipşakçı kesildin başımıza ! :D

Sagol resmi cekildi.

Çeksen ne yazar, çekmesen ne yazar!

Senin demenle hiçbirşey yapmam. Bunun da resmini çek !
Bizim demezle bir sey yapmana gerek yok, kocum.
You damaged your own inetegrity, fairness, front of everyone. Now people will judge your judgment in future. It’s shame that you ll be the one blame. I thought you ll be wiser then that.

Bizim demezle bir sey yapmana gerek yok, kocum.
You damaged your own inetegrity, fairness, front of everyone. Now people will judge your judgment in future. It’s shame that you ll be the one blame. I thought you ll be wiser then that.
Please don’t ban people whom close to you. Sense olsa olsa bundan sonra SAM babasi olur.

Hadi yuru kocum.

48433D97-C25E-4861-A50E-0462316EF9B8.png

Favoritism and inconsistency - when leaders fail to lead

Playing favorites is one of the most damaging problems in any group of people. Leaders who practice favoritism in the workplace have no chance to build a culture of trust. In business schools, they teach that the antidote for playing favorites is to treat everyone the same way. But this is a trap that can cause problems because it ignores the simple fact that all people are different.

What u guys missing my pictures with fingers.
Daha önce banlanma sebebi olan fotodan gururla bahsediyor ,tehdit ediyor yukarıda.
Kuduz köpekler gibi önüne gelene saldırıyor.
Bu daha çok yeni mesajı.
Daha neler var neler.
Modların bunu banlamama sebebi , yenisini ortaya çıkarmanın uzun zaman alması. Bırakın gezinsin.

Last edited:
O nlar icin ban olduk Aslanim, delikanli gibi.

Igneyle kuyu kazmana devam et, ettigini kufurler I bugun gorun gordu, baskasina bok atacagina Ayanna kendine bir bak. En azindan delikanli gibi got yalamiyoruz, yavsaklik yapmiyoruz. Dusuyor kendini dusur daha da alcal.

Dik durun oglum biraz delikanli olun, Egile egile suratiniz yere surunuyor.

Daha önce banlanma sebebi olan fotodan gururla bahsediyor ,tehdit ediyor yukarıda.
Kuduz köpekler gibi önüne gelene saldırıyor.
Bu daha çok yeni mesajı.
Daha neler var neler.
Modların bunu banlamama sebebi , yenisini ortaya çıkarmanın uzun zaman alması. Bırakın gezinsin.
Modlar şimdi banlarsa hiç birisi kalmaz o yüzden mi banlamıyor diyorsun :crazy:

O nlar icin ban olduk Aslanim, delikanli gibi.

Igneyle kuyu kazmana devam et, ettigini kufurler I bugun gorun gordu, baskasina bok atacagina Ayanna kendine bir bak. En azindan delikanli gibi got yalamiyoruz, yavsaklik yapmiyoruz. Dusuyor kendini dusur daha da alcal.

Dik durun oglum biraz delikanli olun, Egile egile suratiniz yere surunuyor.

Kendine eşinecek başka bir ..... bulsana sen!
Not: Nokta noktaların ne anlama geldiğini bulacak kadar zeka vardır umarım!

Modlar şimdi banlarsa hiç birisi kalmaz o yüzden mi banlamıyor diyorsun :crazy:
Adam arayip cirkef atacagina ya, dayanacagi baska bir sey I kalmadi. Adami kufretirimde ban yapim diye ugrasip duruyor.

Adam arayip cirkef atacagina ya, dayanacagi baska bir sey I kalmadi. Adami kufretirimde ban yapim diye ugrasip duruyor.
Sazan 4 hos geldin.

Kendine eşinecek başka bir ..... bulsana sen!
Not: Nokta noktaların ne anlama geldiğini bulacak kadar zeka vardır umarım!
Kor gozlu bir sazan daha, hos geldin.

Sazan 4 hos geldin.

Kor gozlu bir sazan daha, hos geldin.

Sazanların anası n’ber! Az kaldı Nirvana’ya!

Country Latest Posts

Back
Top Bottom