What's new

Çay Bahçesi

Bir cok Ford kullandim en sevdigim 26 M idi. (12 M, 17 M, 20 M)
Basa basa parcalayamadim, hep iyi yagladim, ne bicim aletmis bu Ford Motor,
ama sonunda defransiyeri dagildi. Demek her binek arabasinin zayif bir yeri var.

Ford Motor :usflag:

16598929.1351a425.640.jpg

Meral teyze neyin peşinde ben anlamadım. Böyle ön yargılı falan davranmak elestirmek için elestirmek de istemiyom akp nln ekmegine yag da surmek istemiyorum ama

CIA kokusu alıyorum bu yapılanmada

Adamlar öyle bir boşluğa düşmüşler ki Meralin Uzundan farkı yok der. Ama IYI Parti diye ölüp biter. Chp’ye oy vermeyip Meralci oluverdiler. Fetöcülerin toplanma mekanı olmuş. Ama başkasına Fetöcü der. Fetö bize olursa iyi size olursa kötü mantığı hakim. Allah akıl fikir versin.
Meral Akşener parti kurmadan önce ABD ve İsrail'den icazet almayan bir kaç liderden biridir.
http://www.yenicaggazetesi.com.tr/akp-abd-projesi-85395h.htm

Fetullah Gülen Nurcu tarikatının müritlerinin oy oranının 0.1% bile olmadığı 17-25 Aralık'tan sonra yapılan seçimlerde anlaşıldı. Nurcular araları bozulmadan önce AKP'ye oy verirlerdi. Hatta, dinci terörist başı Fetullah "ölülerinizi mezardan kaldırıp evet oyu kullandırın" bile demişti. Sanırım sahte seçim pusulaları da bu talimattan sonra ortaya çıktı.

Akşener'e atılan iftiralar bir yana, parti kurucuları

Koray Aydın
Ümit Özdağ
Yusuf Halacoğlu
Aytunç Çıray

ve eski ülkü ocakları başkanları
Atilla Kaya, Müsavat Dervişoğlu, Servet Avcı, Suat Başaran, İrfan Özcan, Ulvi Batu, Azmi Karamahmutoğlu, Hakan Ünser, Alişan Satılmış ve Harun Öztürk

gibi ömrünü vatan yolunda harcamış isimleri Fetullahçılıkla suçlamak ancak karaktersizliğin dışa vurumudur. Üstelik bu iftiracılar bir zamanlar irticacı fetullah güllenin kucağından inmemişse...

Ya kizmayin oyle kotu niyet yoktu bende :D . Birak artik cevap verme. Cabatliya fazla is acmayalim adam artik cildiracak :D
Çok çektirdim cebatli amcaya vicdan azabı çekiyom :D

Meral Akşener parti kurmadan önce ABD ve İsrail'den icazet almayan bir kaç liderden biridir.

Fetullah Gülen Nurcu tarikatının müritlerinin oy oranının 0.1% bile olmadığı 17-25 Aralık'tan sonra yapılan seçimlerde anlaşıldı. Nurcular araları bozulmadan önce AKP'ye oy verirlerdi. Hatta, dinci terörist başı Fetullah "ölülerinizi mezardan kaldırıp evet oyu kullandırın" bile demişti. Sanırım sahte seçim pusulaları da bu talimattan sonra ortaya çıktı.

Koray Aydın
Ümit Özdağ
Yusuf Halacoğlu
Aytunç Çıray

Atilla Kaya, Müsavat Dervişoğlu, Servet Avcı, Suat Başaran, İrfan Özcan, Ulvi Batu, Azmi Karamahmutoğlu, Hakan Ünser, Alişan Satılmış ve Harun Öztürk

gibi ömrünü vatan yolunda harcamış isimleri Fetullahçılıkla suçlamak ancak karaktersizliğin dışa vurumudur. Üstelik bu iftiracılar bir zamanlar irticacı fetullah güllenin kucağından inmemişse...

Umarım öyledir, gercek olan bir sey, kendi arastırmamı yapıcam bu konuda tabii.

our V-22 Osprey drone made in anadolu university
i4pug4.jpg

35cfrl0.jpg

i remember there was the guy who said turkish universes are behind middle eastern countries i hop he see these drones

Koray Aydın
Ümit Özdağ
Yusuf Halacoğlu
Aytunç Çıray

@Adıvar kardes, kizma. Su anda Turkiye'deki durum, Turkiye'nin yukselisine karsi yurutulen ic ve dis operasyonlar belli iken birden bire yeni bir parti yaratilinca ve bazi bilindik medya cevreleri buna genis yer verince, ister istemez insanin aklina bazi (uc harfli mi desem, alti harfli mi desem) istihbarat orgutlerini getiriyor tabi. Ta 1950'lerden beri ulkece yillardir basimiza gelenlerilerden dolayi boyle seyler ister istemez milli refleksimiz oldu artik.

Ama haklisin. Yargisiz infaz yapmak da yanlis. Kisiler yerine partinin geneline odaklanip en azindan zaman vermek, onumuzdeki surecte urettikleri politikalara, parti programlarina, Turkiye'nin sorunlari icin urettikleri cozumlere, yapici elestirilerine gore degerlendirmek lazim. Turkiye'nin gozu acildi artik. Turk milleti ikinci bir ise yaramaz CHP'ye izin vermez. Gerektiginde sandiga gommesini de, saha kaldirmasini da bilir.

Çok çektirdim cebatli amcaya vicdan azabı çekiyom :D

Umarım öyledir, gercek olan bir sey, kendi arastırmamı yapıcam bu konuda tabii.
Yapmayalim oyle. Adam biz mutlu olmamiz icin calisiyor durmadan. Ona saygi gostermemiz lazim. Sert gozukuyor fakat ne kadar tolerans veriyor farkinda degiliz.

ya bu forumda avatar olarak tipsiz tipsiz adamları koymak adetmi :D
arkadas benim tarih bilgim cok degilde ne bu bedeviler,sakallı sakallı.bu forumada bi seküler yönetim lazım :D
güzel yüzünüzü koyun daha iyi be kardesim

Rahatsız mı oldun?

ya bu forumda avatar olarak tipsiz tipsiz adamları koymak adetmi :D
arkadas benim tarih bilgim cok degilde ne bu bedeviler,sakallı sakallı.bu forumada bi seküler yönetim lazım :D
güzel yüzünüzü koyun daha iyi be kardesim
Arkadasim marifet sakalda degil, marifet avatar diye koyulan kiside.
Türkmen Kardesimizin avatarindaki kisi budur.

Magtymguly Pyragy

170px-USSR-1991-1ruble-CuNi-Magtymguly-b.jpg

Magtymguly Pyragy on Soviet Ruble, 1991.

Pakistan Affairs Latest Posts

Country Latest Posts

Back
Top Bottom