What's new

Çay Bahçesi

I can't emphasize enough how important our economy is. R&D requires a lot of money. It's a strong economy that enables a country to have a strong military. Erdogan should not do or say anything that would hurt our economic rise.

12930688.jpg

Yetmez ama evet. :yahoo:
Son dakika haberi... Bakan açıkladı: MTV yüzde 40 artacak

http://www.hurriyet.com.tr/son-dakika-haberi-bakan-acikladi-mtv-yuzde-40-artacak-40592090

%500 olsaydı keske arabaları yakın ulkede adalet de olmadıgına gore burası yasanılacak ulke olmaktan çıktı. köpekistana pardon kürdistana 2 milyar dolar yardım yapılmış. yardımlar artsın kürdistana.

adamlar mayın döşedi ayaklarımızın altına hala kananlar bu vebalin altından kalkamayacak. din allah demek kurtarır sizi. yazık yazık dilimizde tug bitti

rteci alt tabakanın arabayla falan isi yok zaten allah allah diyerek uyutuluyo onlar.
üst tabakanın s...de olmaz...

olan bize oldu.

araba bugun ihtiyactır ihtiyac, en boktan arac 30 bin tl ulkede. hic bi can guvenligin yok. yakıt zaten almıs basını gitmis. lpg li araca bile binemiyosun. bunları gormuyo mu bu halk yazık be. paran ite kopege gidiyo kurdistan kursun diye.

Last edited:
Su ana kadar PKK ile mücadele 200 Milyar USD i asmis, mülteci maliyeti ise 20 Milyar USD. Libya ve Barzani de kalan paralar 15 Milyar Usd. Barzanistan dan yapilan kacak sigara v.s. vergi kaybi yillik 6 Milyar TL

Su ana kadar PKK ile mücadele 200 Milyar USD i asmis, mülteci maliyeti ise 20 Milyar USD. Libya ve Barzani de kalan paralar 15 Milyar Usd. Barzanistan dan yapilan kacak sigara v.s. vergi kaybi yillik 6 Milyar TL

artık pkk ya o kadar para harcanmıyor. eskiden kaldırırdın f16ları onlarla kesif yapıyorlardı. maliyeti sen dusun.

simdi onlarca iha hicbi maliyeti yok. tamam bunlar gelisti de paralar nerde? milyarlarca dolarlar isvicredeki kisisel hesaplara aktarılmıyosa adam degilim. artık iyice inandım.

halkın gucu kalmadı vergi vergi vergi. nefes alamaz olduk şu ülkede. aldılar milyonlarca suriyeliyi bu milletin oz evlatları kiralık ev bulamaz oldu doğuda. rezil rusva oldular. hala boyle yuzbinlerce insan var.

yandas medyada bu haberi goremezsiniz. bakan sırf acıklama yapmak icin acıklıo. yandas medya servis bile etmiyo boyle seyleri.

Last edited:
Kardes bende tam bunu koyacaktim. Yeminle ulkenin icine ettiler. Herhalde dunyanin en pahali arabasi Turkiye'de
Singapur'da. Sıfır Hyundai Accent yüzbin amerikan dolarıymış.

Vergi kaçakçılığının bu kadar yüksek olduğu bir ülkede başka çare var mı? Haksız zenginliğe karşı bulunmuş çare ben destekliyorum.
Esnaf günlük cirosunu tam göstermiyor, dükkan sahibi kira gelirini tam beyan etmiyor.
Büyük holdingler dışında tam vergi veren yok. Zengin ülkelerde sosyal harcamaları finanse edecek direk vergi gelirleri var. Kurunun yanında yaşı yakmaya ihtiyaçları yok.

Ya da Ukrayna gibi ucuz bir ülke olacaksınız ama sosyal harcamalar, bedava ilaç, doktor olmayacak.

Pakistan Affairs Latest Posts

Country Latest Posts

Back
Top Bottom