What's new

Çay Bahçesi

Singapur'da. Sıfır Hyundai Accent yüzbin amerikan dolarıymış.

Vergi kaçakçılığının bu kadar yüksek olduğu bir ülkede başka çare var mı? Haksız zenginliğe karşı bulunmuş çare ben destekliyorum.
Esnaf günlük cirosunu tam göstermiyor, dükkan sahibi kira gelirini tam beyan etmiyor.
Büyük holdingler dışında tam vergi veren yok. Zengin ülkelerde sosyal harcamaları finanse edecek direk vergi gelirleri var. Kurunun yanında yaşı yakmaya ihtiyaçları yok.

Ya da Ukrayna gibi ucuz bir ülke olacaksınız ama sosyal harcamalar, bedava ilaç, doktor olmayacak.

Singapur da kisi basi milli gelir nekadar ona da bir bak dostum.

Singapur da kisi basi milli gelir nekadar ona da bir bak dostum.

Bir ricam olacak. Türklügü Islam ile karistiran zihniyet ile tartismayin. Müslüman olmayan Türkleri yok sayan bu zihniyet ülkeyi asil bölen zihniyet'dir.
Millet Göktürk sembolleri ve yazilari kullaniyor, ama hala Müslüman olmayan Türk degil iddiasinda.
Bu bana bazi bos cümleleri animsatti:

Hey Hans , hey John

Kiymeti harbiyesi yoktur

Yok sayariz

Ne kafa bu be ?
Nerdeyse Islam adina, hasa tövbe, askerlerimizi sehit eden ISID pisliklerin leslerini sehit ilan edecekler.

Singapur'da zaten amaç başka herhalde. Küçük bir ada ülkesi oldukları için emisyonu sıfırlamak istiyorlar heralde. Tam araba düşmanıymış bu Singapur.

@Flux

Sövüp saydığınız adamların canlandırdığı, şekillendirdiği Türklük bilincinin üzerine çökmekle kalmıyorsunuz bir de bu bilincin tek sahibi sizmişsiniz gibi davranıyorsunuz. Türklüğü ayağa çocuğuna Şehnameden isimler verenler değil, Türk kelimesini köylü anlamında kullananlar değil, etrafına topladığı devşirmeyi, İranlıyı, Arabı Türkmenlerin üzerine salıp katlettirenler değil o ittihatçılar, cumhuriyeti kuranlar kaldırdı.

Volga kıyılarından Çin sınırlarına kadar yaşayan tüm gayrimüslim göçebelere "Türk" diyen Arap seyyahlara de bakalım Türk=Müslim diye. Cahil sürüsü. Doymadın şu forumda tokatlanmaya.

MTV yüzde 40 artacak
O. çocukları.... bütçede açık mı var, daya vergiyi benzine, MTV'ye, iletişime, içkiye , sigaraya. Ulan böyle ülkeyi bende yönetirim, yavşaklar.

Suriyeliler için şu kadar milyar dolar para harcamış....ulan ibne kendi paran mı acaba...benim paramı götü boklu Suriyeliye ne hakla verirsin sen.

Yeminle şunun için yürüyüş/gösteri düzenlense, en önde ben olurum..

Yada siktir et, bu millete müstehak...beter olun a.q.

Singapur'da zaten amaç başka herhalde. Küçük bir ada ülkesi oldukları için emisyonu sıfırlamak istiyorlar heralde. Tam araba düşmanıymış bu Singapur.
Kardeş Norveç felan da öyle adamlarda petrol var ama petrol araba ateş pahası, bizde herşey pahalı para az. İnsanlar et yiyemiyor, makarna yiye yiye iq kalmadı millete

O. çocukları.... bütçede açık mı var, daya vergiyi benzine, MTV'ye, iletişime, içkiye , sigaraya. Ulan böyle ülkeyi bende yönetirim, yavşaklar.

Suriyeliler için şu kadar milyar dolar para harcamış....ulan ibne kendi paran mı acaba...benim paramı götü boklu Suriyeliye ne hakla verirsin sen.

Beyaz esya almadin mi yoksa...? hehe

@Flux

Sövüp saydığınız adamların canlandırdığı, şekillendirdiği Türklük bilincinin üzerine çökmekle kalmıyorsunuz bir de bu bilincin tek sahibi sizmişsiniz gibi davranıyorsunuz. Türklüğü ayağa çocuğuna Şehnameden isimler verenler değil, Türk kelimesini köylü anlamında kullananlar değil, etrafına topladığı devşirmeyi, İranlıyı, Arabı Türkmenlerin üzerine salıp katlettirenler değil o ittihatçılar, cumhuriyeti kuranlar kaldırdı.

Volga kıyılarından Çin sınırlarına kadar yaşayan tüm gayrimüslim göçebelere "Türk" diyen Arap seyyahlara de bakalım Türk=Müslim diye. Cahil sürüsü. Doymadın şu forumda tokatlanmaya.

Kuyruk acisi hayli buyuk sende... :)

Petrol varil fiyatı yüksekti diye zam yaptık dediler bahaneleri buydu. Varil fiyatı düştü utanmadan yine zam yaptılar. Artık iyice insanın sabrını taşırmaya başladılar! Bazen bu ülkenin vatandaşı olduğuna utanıyor insan!

Petrol varil fiyatı yüksekti diye zam yaptık dediler bahaneleri buydu. Varil fiyatı düştü utanmadan yine zam yaptılar. Artık iyice insanın sabrını taşırmaya başladılar! Bazen bu ülkenin vatandaşı olduğuna utanıyor insan!

aykut 5-6 önce akp diye bizi öldürüyodun, naptılar sana

Guys can you take the politics to the politics thread please. Every time someone mentions politics the thread becomes derailed with 10 pages of crap which has nothing to do with the topic.
I have deleted my posts,bro. You are right, i was not aware that i was posting in a sticky thread.

Back
Top Bottom