What's new

Çay Bahçesi

- Anatolian Eagle-2016 Tatbikatı.
- Efes-2016 Tatbikatı.

Royal Saudi Arabian Air force will participate in another military exercise "Al-Noor Tatbikatı"
that will take place in Turkey.

@Zulkarneyn ,bu sene yazin sonunda Kayserideyim,pastirma ve sucuk hazir olsun.:butcher:
Ama original olacak,orada eski bir han gibi bisey vardi,tam ismini unuttum,hep pastirmacilar sucuk yapanlar vardi,duruyormu?

- Anatolian Eagle-2016 Tatbikatı.
- Efes-2016 Tatbikatı.

Royal Saudi Arabian Air force will participate in another military exercise "Al-Noor Tatbikatı"
that will take place in Turkey.
Welcome brother.

@Zulkarneyn ,bu sene yazin sonunda Kayserideyim,pastirma ve sucuk hazir olsun.:butcher:
Ama original olacak,orada eski bir han gibi bisey vardi,tam ismini unuttum,hep pastirmacilar sucuk yapanlar vardi,duruyormu?

Welcome brother.
Kale var, kapali carsilarimiz var Istanbuldaki misir carsisi gibi hangisini istiyosan gel abi sana hakiki Gayseri pastirmasi ismarlayim :) Bende oralarda olacam bu yazin

Welcome brother.
Kale var, kapali carsilarimiz var Istanbuldaki misir carsisi gibi hangisini istiyosan gel abi sana hakiki Gayseri pastirmasi ismarlayim :) Bende oralarda olacam bu yazin

Abi dikkat et hesabi sana ödetmesin, Kayserili nede olsa. :D

1. Ağızdan acıklıyolar almanya destekliyor bu orgutu, silah veriyor, sempatizanlarını besliyor diye.ustune ustelik ilgili ülke soykırım da geciriyor meclisten, biz de takiben incirliği emirlerine sunup üs veriyoruz. Ben en buyuk serefsizim asagılım ki bu adamlar ordan da kargo ucagı kaldırıp pkkya silah indirmezse.

Bu ülke elden gitti vatandaslık degistiricem artık ugrunda ölecegim bayrak satılmış durumda

lanetliyorum

Kayseride 4 ay çalıştım. Eğer bir ülke olur da bize nükleer sallarsa bunun kayseriye dusmesini isterim.

----

Şu bulunamayan seri katil, bulunamayaşınsan dolayı tebrik ediyorum zira hukumet yandası medya mit in de aradıgını soyledi, ulan kendi memleketimizde tüm teskilatlar bu adamı arıyo, bulamadık... Diyecek biseyim yok... Biz daha pkk liderlerini bulcaz da avlıycaz. Sınırları ananın ***na kadar açarsan, o seri katili de bu yaygarada bulamazsın, gider kampa sureliyim der ak, pasaport yok bisi yok ztn savastan kactı hepsi, ordan da sınırdan çıkar gider.

Bak bu adam böle yapacak goreceksiniz.

Last edited:
Back
Top Bottom