What's new

Çay Bahçesi

Turk bolumu gercekten boklastı seviye indi iyice. Bence teror dısında hdp vs kim neye destek verirse versin(siyasi olarak) saygı duymayada yada igneleyici konusup bu küfürlü tartışmaları başlatan atılsın.

Ben de kufrettim damarıma basıldıgı icin. Baybars han denilen serseri onca kufur etmesine ragmen hicbir mudahale yapılmadı. O saatten sonra karsıdakinin susması beklenemez.Moderatorleri goreve cagiriyorum. Bu tur tartısmaları bsslatan cezalandırılsın uyarılmadan.

Bu kendini beyaz türk üstün kemalist olarak gören tayfa çok ahlaksız ve gereksiz bi tayfa. Atamızın kemikletini sızlatmaktan başka bi boka yaramıyo bunlar.

En son bi mısırlıyla konustugumda sisiyi seviyor musun dedim "evet seviyorum mısır bizim hep bizim kalacak " dedi. İşte o mısırlıyla bu aptal kemalist tayfası aynı. Kemalisyim deyip bu ülke için bi bok yapmayan gecr kulubune ataturk un pankartını ve genclige hitabesini asıp, sabaha kadar o alkol benim şu kız benim, bu senin davası güden aşağılık hergeleler de yeri geldiğinde "biz laik'iz, kemalistiz, türkiye bizim, bizim kalacak" atatürk ün kemigini sızlatmayı kesin artık. O böyle bi adam degildi. Bu tarif ettigim olay izmir kökenli bi gece kulubunde gozumle gordum. Yapmışlar..

Oraya gelen züppe kesim de her alkolu icip o.suna sarıldıgında milliyetci duygusu kabarıp "bir kez daha beb turkum, turkiye bizim kalacak " diyor evet... Konu da memleket meselesine geldiginde zuppe, grupcu, asagılık serseriler bir anda tum siyasi konularda kendini vazıflı. Donanımlı gorup, "aa öyle değil böyle, aa ataturk boyleydi, atam olsa boyle yapardı"

Atatük ilkeleri ve idealinin son hali işte bu.

Last edited:
Turk bolumu gercekten boklastı seviye indi iyice. Bence teror dısında hdp vs kim neye destek verirse versin(siyasi olarak) saygı duymayada yada igneleyici konusup bu küfürlü tartışmaları başlatan atılsın.

Ben de kufrettim damarıma basıldıgı icin. Baybars han denilen serseri onca kufur etmesine ragmen hicbir mudahale yapılmadı. O saatten sonra karsıdakinin susması beklenemez.Moderatorleri goreve cagiriyorum. Bu tur tartısmaları bsslatan cezalandırılsın uyarılmadan.

Bu kendini beyaz türk üstün kemalist olarak gören tayfa çok ahlaksız ve gereksiz bi tayfa. Atamızın kemikletini sızlatmaktan başka bi boka yaramıyo bunlar.

En son bi mısırlıyla konustugumda sisiyi seviyor musun dedim "evet seviyorum mısır bizim hep bizim kalacak " dedi. İşte o mısırlıyla bu aptal kemalist tayfası aynı. Kemalisyim deyip bu ülke için bi bok yapmayan gecr kulubune ataturk un pankartını ve genclige hitabesini asıp, sabaha kadar o alkol benim şu kız benim, bu senin davası güden aşağılık hergeleler de yeri geldiğinde "biz laik'iz, kemalistiz, türkiye bizim, bizim kalacak" atatürk ün kemigini sızlatmayı kesin artık. O böyle bi adam degildi. Bu tarif ettigim olay izmir kökenli bi gece kulubunde gozumle gordum. Yapmışlar..

Oraya gelen züppe kesim de her alkolu icip o.suna sarıldıgında milliyetci duygusu kabarıp "bir kez daha beb turkum, turkiye bizim kalacak " diyor evet... Konu da memleket meselesine geldiginde zuppe, grupcu, asagılık serseriler bir anda tum siyasi konularda kendini vazıflı. Donanımlı gorup, "aa öyle değil böyle, aa ataturk boyleydi, atam olsa boyle yapardı"

Atatük ilkeleri ve idealinin son hali işte bu.
CHP bos bosuna ölmedi kanka. Atatürkün ismi ile halka yapmadiklari eziyet kalmadi bu ahmak kesimin, Allahtan halk onlar kadar asagilik bir seviye olmadigi icin, bu eziyetleri yapanlar Atatürk ve Türkiyenin ilkelerine karsi olmadiginin farkinda.
90larin beyaz Türk siyah Türk tartismalarini unutacak kadar salakda degil bu millet, sözüm ona "kemalist" dönemlerindeki ekmek kuyruklarini, hastane kuyruklarini, askere, hastaneye, okul törenlerine alinmayan teyzeler vesayre vesayre. Cok eziyet gördü bizim temiz kanli Anadolu Türkleri bu aptallarin elinde. Tutturdular laikcilik ilkeleri bizim bin yillik degerlerimize uyusmuyormus. Bu türlü suni sacma sapan tartismalar ile vatanin beyinlerini uyusturdular, batililar uzaya, marsa, plütona uydu gönderirken bizim siyasetcilerin tartisma konusu: Acaba esarpi daha fazla nasil göz önünden silebiliriz nerelerde yasaklayabiliriz.

Devlette dert kalmadi, halk acliktan sabahlari ekmek kuyruklarinda beklerken, sen o "TR Cumhuriyetinin ilkelerine" esarp dini simge oldugu icin aykiri tartismalari ile milyonlarca genc kiz kardeslerimizin egitim hakkini gasp et. Onlar gitsin Avrupada okusun üniversiteye kendi vatandasini hor gördügün icin
Buna ahmakliktan baska bisey denilmez heral

Last edited:
Anadolu Ajansı, Yeni Şafak, Sabah, TRT World dışında İngilizce yayın yapan basın kuruluşlarımız hangileri? Milliyet var sanırım?

O Anadoluda hala CHPye oy veren yüzde 30luk kesim nolacak? Bütün oylar İzmirden gitmiyor CHPye.
Örneğin Giresunda ve ilçelerinde CHPye oy veren ciddi bir kesim var ama AKP önde gidiyor.
Şimdi bunlarda mı Atatürk resminin önünde dans edip manita tavlıyorlar.
Kırşehirde anadolunun kalbi oradaki CHP lilerde mi o biçim alem yapıyorlar.
Her ailenin içinde farklı düşünen bireyler var.
Ülkeyi kamplara ayırmayın.
Sizler Küba doğsaydınız ne olacaktınız?
Bu kadar ucuz ve basit genellemeler yapmayın.
Ayrıca Atatürk gençliğin alem yapmasından mutlu olurdu. En azından eşeklere, akrabalarına tecavüz eden sapıklar olmazdı.
Diskoda geceleyin haftada, ayda bir eğlenen genç gündüzleriişinde gücünde. Ülkeye faydalı şeyler yapıyor.

CHP zamanında camileri ahırlara çevirmişler zaten :P

Then watch it now, altinci bölümün sonu iyi gaza getiriyor. :D

Bu arada birsey farkettim Dothrakiler tipki bizim eski halimiz ha. :lol:
İzledim iyiydi baya sonu.:-)

Dothrakilerin Türkleri temsil ettiği hakkında teoriler vardı. :-)

Back
Top Bottom