What's new

Çay Bahçesi

Başından beri benim dediğim bu. Bu hükümet maceraya kapıldı ama askeri olarak kaldıramayacağı bir yükün altına. Ama artık çok geç. Bu iş bitti. Dediğin gibi artık gelecek nesiller bu hükümetin yaptığı yanlışları çekecek ve onlara oy veren aptallardan kafalarını duvarlara vuracak.

Sen hükümeti hastalıklı şekilde eleştiriyorsun ben gerçekleri görerek aramızdaki fark bu, eleştirmek var eleştirmek var. Tayyip deyince gözü kapalı düşmanın safına geçecek potansiyal olanlardansın sen, ben öyle değilim. Hükümeti ne kadar eleştirdigim ortadadır yukarıda da açık zaten, ama hastalık haline dönüşmedi allah'a şükür. Sizdeki hastalığa da şifa diliyorum, bugun tayyip gitsin diye düşmanın safına geçersiniz, yarın namusunuz gider mazallah

Bizimkilerin Tokyo Drifti genellikle böyle olur, Firtina gene iyiymis. :lol:

Bu kagittan arabalari sonuna kadar modifiye ediyorlar sonrada ölüp gidiyorlar anlamiyorum bizim milleti. :disagree:

bizde Lada arabalari modifiye ediyorlar :lol:

ai2F9qh.jpg

What wrong with his wheels? It looks like the tyres are too small for those rims. :what:
Offset jant(rim) diye geçer isimleri genelde performans amaçlı araçlarını modifiye edenler tarafından kullanılır.İki adet amacı vardır : Birincisi aracın orijnale göre daha büyük olan yan sanayi/orijinal olmayan(aftermarket) üretimi alt takım elemanaları(süspansiyon , fren diski vs...) için aracın alt takımıyla jantın bağlantı noktasında boşluk açar.İkincisi ise offsetli jantlar normal jantlara oranla daha kalın tabanlı lastik takılabilir ve aynı zamanda dışarı doğru offsetli jantlar tekerliği araçtan daha uzağa taşıyarak lastiği yerle daha çok temas ettirdiğinden bu ikisi(daha kalın tabanlı lastik ve daha çok yerle temas) aracın yeri daha iyi tutmasına neden olur.

http://www.tsw.com/explore/what-is-wheel-offset.php

Mesela sana bir kaç tane offset jant takılmış araç resimi:

ZNRZ9k.jpg

a59cf191247b8f03cbff61e9b5eea71d.jpg

oAkFGW6.jpg

hoodG1.jpg

IdbssyW.jpg

Offset jant(rim) diye geçer isimleri genelde performans amaçlı araçlarını modifiye edenler tarafından kullanılır.İki adet amacı vardır : Birincisi aracın orijnale göre daha büyük olan yan sanayi/orijinal olmayan(aftermarket) üretimi alt takım elemanaları(süspansiyon , fren diski vs...) için aracın alt takımıyla jantın bağlantı noktasında boşluk açar.İkincisi ise offsetli jantlar normal jantlara oranla daha kalın tabanlı lastik takılabilir ve aynı zamanda dışarı doğru offsetli jantlar tekerliği araçtan daha uzağa taşıyarak lastiği yerle daha çok temas ettirdiğinden bu ikisi(daha kalın tabanlı lastik ve daha çok yerle temas) aracın yeri daha iyi tutmasına neden olur.

http://www.tsw.com/explore/what-is-wheel-offset.php

Mesela sana bir kaç tane offset jant takılmış araç resimi:

ZNRZ9k.jpg

a59cf191247b8f03cbff61e9b5eea71d.jpg

oAkFGW6.jpg

hoodG1.jpg

IdbssyW.jpg
I would never do that to my car it looks so ugly.

Oh btw i got a new car, Audi A4, gonna get it next saturday, so happy. :yahoo:

My father bought a BMW X6 two months ago. I hate that car.
First world problems. :cray:

resized_first-world-problems-meme-generator-asked-parents-for-an-amazing-first-car-got-a-3-series-42d290.jpg

Good choice. In a country with speed limits and short distances
And because of the VW cheating scandal, i know they say they have an update without performance loss but i dont trust it, why was the cheat there in the first place if you dont loose performance then?

Latest posts

Back
Top Bottom