What's new

Çay Bahçesi

Yes coming from our late friend @ xxxKULxxx

https://defence.pk/threads/idef15-5-8-may-2015-İstanbul-tÜrkİye.371036/

destroyed by some friendly members (Useless) - without any protest reaction - of Turkish Defence Forum.

Now they serve the same cooking dishes annealing, again, again, again and again... :disagree:

...

Believe me mate...i'm speaking against those members whom pollute the thread with useless stuff...but no permenant precaution can be taken against them due to the nature of the forum.....

Also, i'm in contact with Kul...he says he is going to return to from...but don't know when. :(

Beyler, tunel konularinda okunabilecek linkler varmi (karsi tedbirler, baska ulkelerin taktikleri vs vs)? Bizimkiler simdiye kadar dikkat mi etmedide yeni yeni haberlere cikiyor?

:laughcry: Surprised he didn't catch a Unicorn too.

... But were we invited? Ice fishing's our national sport:

maxresdefault.jpg

We're so hardcore we even ice fish under the ice:o:.

maxresdefault.jpg

Beyler, tunel konularinda okunabilecek linkler varmi (karsi tedbirler, baska ulkelerin taktikleri vs vs)? Bizimkiler simdiye kadar dikkat mi etmedide yeni yeni haberlere cikiyor?

Buna birde sunu eklemek istiyorum; ele gecirilen kanas veya anti materyal tufekleri cok nadir, sahsi dusuncem buyuk kismini s.kismaya baslayinca baska yerlerde kullanmak icin olay yerlerinden cikartmalari. Siz ne diyorsunuz.

Bizimkilerin Tokyo Drifti genellikle böyle olur, Firtina gene iyiymis. :lol:

Bu kagittan arabalari sonuna kadar modifiye ediyorlar sonrada ölüp gidiyorlar anlamiyorum bizim milleti. :disagree:

Bu beyinsizlerin ölüp gitmesi hepimiz açısından en güzel durum. Bir nevi doğal seleksiyon. Çevreye zarar vermeden ölüp gitmelerinde benim için bir sakınca yok.

Back
Top Bottom