What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Bu Erdoğan vs Kılıçdaroğlu pissing contest'i değil yalnız. Erdoğan'ın yalan söylemesi, Kılıçdaroğlu'nun yalanlarını aklamıyor, Kılıçdaroğlu'nun yalan söylemesi de Erdoğan'ınkileri aklamıyor.

Benim artık cidden midem bulanıyor X kişisi eleştirildiğinde "ama bak Y de şunu yaptı" denince. Yapsın? X aklanıyor mu Y onu yapınca o_O

Olay politikacilarin yalanlari ise Erdoganin da birkac misali var. :)

Erdogan fanatigi oldugumu dusunuyorsan yaniliyorsun, her iki tarafinda yanlislari var, hemide cok yanlislari var. O konuda sana katiliyorum. Erdogan'ninda cok hatalari var. Lakin Erdoganin bu ulkeye yaptiklarini tartiya koyarsan ve Kilicdaroglunun yaptiklarini tartiya koyarsan, kimin ulkeye ne kadar cok katki sagladigini görursun :)

Nerden geliyor bu bilgi?

Bakanlık.

@T-123456
Düzeltme: İlgili veriyi bir televizyon kanalındaki haberde izledim, ancak yayını bulamadım; fakat yanlışlığın nedeni medyadaki karmaşadır, örneğin vatandaşlık ile ilgili Hürriyet ve Milliyet gazetelerindeki haberi alıntılıyorum:

Hürriyet, tarih: 08 Temmuz 2017
2010-2017 arasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına geçenlerin sayısı 216 bin 340 oldu.

http://www.hurriyet.com.tr/7-bin-suriyeliye-vatandaslik-geliyor-40514176

Milliyet, tarih: 09.03.2017

2010-2017 arasında 216 bin 340 kişinin kendi isteğiyle vatandaşlıktan çıktığı bildirildi.

Last edited:
Bu Erdoğan vs Kılıçdaroğlu pissing contest'i değil yalnız. Erdoğan'ın yalan söylemesi, Kılıçdaroğlu'nun yalanlarını aklamıyor, Kılıçdaroğlu'nun yalan söylemesi de Erdoğan'ınkileri aklamıyor.

Benim artık cidden midem bulanıyor X kişisi eleştirildiğinde "ama bak Y de şunu yaptı" denince. Yapsın? X aklanıyor mu Y onu yapınca o_O

Benim zaten Erdogan ile Kilicdaroglunu kiyaslama gibi bir durumum yok. Ama CHPKK'nin artik kapanmasinin vakti geldi. Veya eher mumkun ise parti tamamen temizlenmelidir ve gercek ATATURKCU politikacilar dahil olmalidir.

Ayni sekile AKP'nin icindeki fetöculerinde temizlenmesi gerek...

Last edited:
Zaten sana demedim, Kılıçdaroğlu eleştirilince "Ama erdoğan da şunu şunu yapıyor" deme mantığı güden arkadaşa dedim o_O

Şu anda Türkiye'de yaşayan bütün Suriyelilerin çocukları ve torunları geri mi dönecek sanıyorsunuz?
Bu uzun suren bir sureç. Bugün o iki milyonun vatandaşlık talebi yok ama on yıl sonra her şey değişecek.

Şu anda Türkiye'de yaşayan bütün Suriyelilerin çocukları ve torunları geri mi dönecek sanıyorsunuz?
Bu uzun suren bir sureç. Bugün o iki milyonun vatandaşlık talebi yok ama on yıl sonra her şey değişecek.

Ne gibi seyler degisecek, örnegin?

Ne gibi seyler degisecek, örnegin?
@Hurshid bana olta atma, sen daha iyi bilirsin:)
1960 larda Almanya'ya gelen Turklerin çocukları neleri istedilerse suriyelilerde aynısını isteyecekler.

UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ, Bizler tiyatro yapmadık BİZ CANIMIZI ortaya koyduk, tiyatroyu yapanlar o gece ATM kuyruğunda kendi derdine düşüp gecede karısının koynunda saklanan alçaklardı!

Netice itibariyle korkaklıklarını attıkları İFTİRALARLA tescillediler, tarih ne FETÖcü HAİNLERİ ne de korkakların yaptıkları ALÇAKLIĞI asla unutmayacak!

15 TEMMUZ!

UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ, Bizler tiyatro yapmadık BİZ CANIMIZI ortaya koyduk, tiyatroyu yapanlar o gece ATM kuyruğunda kendi derdine düşüp gecede karısının koynunda saklanan alçaklardı!

Netice itibariyle korkaklıklarını attıkları İFTİRALARLA tescillediler, tarih ne FETÖcü HAİNLERİ ne de korkakların yaptıkları ALÇAKLIĞI asla unutmayacak!

15 TEMMUZ!
Herkes yurekli olamaz,bir toplumda senin gibi canini ortaya koyanlar var ve korkup evde kalanlar var,ne yapsin adam korkuyorsa?
Su Fetocu hainleri karistirmazsan daha iyi olmazmi,cunki senin Erdoganda onlarla beraberdi en az 20 sene,yani sanada dokunmazmi(Erdogani destekledigin icin) ozaman?
Bak, @Zulkareyn de Fetocuydu,biraktim dedi,kimse inanmadi,,oda insan degilmi,neden Erdogana inaniyor millet,farki ne?

Herkes yurekli olamaz,bir toplumda senin gibi canini ortaya koyanlar var ve korkup evde kalanlar var,ne yapsin adam korkuyorsa?
Su Fetocu hainleri karistirmazsan daha iyi olmazmi,cunki senin Erdoganda onlarla beraberdi en az 20 sene,yani sanada dokunmazmi(Erdogani destekledigin icin) ozaman?
Bak, @Zulkareyn de Fetocuydu,biraktim dedi,kimse inanmadi,,oda insan degilmi,neden Erdogana inaniyor millet,farki ne?

Aslında bakarsan bizde ki kahramanlar isimsizdir bir karşılık beklemez yaptığını da dillendirmez ödülde beklemez, ANCAK. Bizde malum bir söz daha var Yiğidi Öldür hakkını yeme, dışarı çıkarken karısını çocuğunu anasını babasını gözü yaşlı bırakıp, vatanı için canını ortaya koyanlara Tiyatro yaptılar dersen, hakkını yersen orada bir hoop derler, o kadar da uzun boylu değil. Bu vatanın çilesini çekenlere iftira atıp üstüne sefasını sürersen adama durup bir sormazlar mı ? Elbet sormak lazım!!

İkinci yazdığın husus ayrı Erdoğanın danışıklı döğüş yaptığını sonradan anladık, FETÖ ile geçmişte bağlantılı olup sonradan gruptan ayrılanları da anlıyoruz. Kimsenin kimseyi yargısız infaz etmeye elbette hakkı yok, it izi at izine karıştı, elde sağlam delil olmadan konuşmak tabi ki etik değil bu ayrı bir konu.

Diğer taraftan korkakları FETÖ ile aynı kefeye koymadım, benim sözüm korkup evinde sinip ertesi gün canını ortaya koyanlara çamur atanlara, arada büyük fark var.

Diğer taraftan korkakları FETÖ ile aynı kefeye koymadım, benim sözüm korkup evinde sinip ertesi gün canını ortaya koyanlara çamur atanlara, arada büyük fark var.
Ozaman oyle yazki millet anlasin,senin iletiden anladigim,adam yureksiz diye canini ortaya atmadi.
Camur atandan bahsetmedin.
Zor bir milletiz,degilmi Ahmet kardes?;)

Status
Not open for further replies.

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom