What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
PKK ve HDP'nin Türkiye'deki organizasyon yapısının ve kaynağının temelini kısmen de olsa öğrenmek isteyenler için.

Banu Avar :Alman Vakıfları ve Sızma Operasyonları

Bu armut ağzıyla kuş değil, F-16 tutsa bana yaranamaz öyle diyim.....

abdullah_%C3%B6calan__dogu_perincek.jpg

pkk+do%C4%9Fu+perin%C3%A7ek+i%C5%9F%C3%A7i+partisi.JPG

4602.jpg

Iran - Türkiye işbirliğinin de Perinçek'le hiç bir alakası yok.

Bu fotoların cevabını bir kaç saat araştırma yapan ilk okul çocukları bile veriyor.
Bu fotuyu geçmişte çok kişi böyle paylaştı.
Perinçek her zaman milliydi. Farklı cehpede olması onun milli olmadığı anlamına gelmez.

Bu fotoların cevabını bir kaç saat araştırma yapan ilk okul çocukları bile veriyor.
Bu fotuyu geçmişte çok kişi böyle paylaştı.
Perinçek her zaman milliydi. Farklı cehpede olması onun milli olmadığı anlamına gelmez.
PKK cephesinde nasıl milli olunuyomuş ? Bi anlat bakalım, aydınlat bizi.

Dinler Arası Diyalog I Gülen, Erdoğan, Papa.

Veriler ile desteklenmiş anlatımdan 3 örnek:...9:50 Dinler arası diyalog miladı Said Nursi 1950'deki mektubu...2.ci mektup 1998'de Fethullah Gülenden...3.mektup Abduallah Öcalan... (zaman) 22:00 Diyanet işleri başkanı, Erdoğan, Hristiyan din liderleri... 24:34 Azerbaycan'da müslüman bir Türk kiliseye dua etmek için gittiğini anlatıyor.

PKK cephesinde nasıl milli olunuyomuş ? Bi anlat bakalım, aydınlat bizi.

Türk Devleti kökleri asırlara nam salmış bir devlettir. Türk Devletinin yetiştirdiği bazı adamlar tabii ki terör örgütlerinin içerisine sızmıştır. Bunun aksini düşünmek! Devlet olmadığını savunmaktır. Hatta çok güçlü devlet ise! Örgütü kendisi kurar! Örgüt lideri de kendi adamı olur... Bazen şu örgütte bu örgütte Türk Devletinin adamı var dediğimizde hoplayıp zıplamanın hiçbir anlamı yok...

Türk Devleti adını tarihi kazıyarak yazmıştır. Hiç bir devlet Türk Devleti kadar strateji ve oyun kuracak tecrübede değildir...

Dünya devlet olmayı bizden öğrendi!

Bana çokça kişi, Perinçek'in istihbaratçı olduğunu ve APO piçinin yakalanmasında katkısı olduğunu söyledi, lakin bana çok da mantıklı gelmiyor.

Ha perinçeğin birden Milliyetçi çizgiye geçmesinin sebebini de bilemiyorum. Belki gerçekten de MİT'çidir, lakin bunu kanıtlayacak veya çürütecek bilgiye sahip olduğumuzu düşünmüyorum. Büyük ihtimalle sırlarıyla birlikte ölecek, eğer sırrı varsa.

Perinçek düşmanı kim varsa onlar FETÖ'cüdür... Bu tarihle sabittir. Sevmemek olabilir fakat düşman gibi görenler FETÖ'cülerdir.
1443046573.jpeg

Lol...Türk halkının %90'ına Fetöcü dedin.

Perinçek avukatı kim varsa onlar PKK'lıdır... Bu tarihle sabittir. Savunanlar PKK'lıdır.

1443046573.jpeg

Lol...Türk halkının %90'ına Fetöcü dedin.

Perinçek avukatı kim varsa onlar PKK'lıdır... Bu tarihle sabittir. Savunanlar PKK'lıdır.

Bir zamanlar Bahçeli Erdoğan'a muhalifti, daha sonra Bahçeli Erdoğan'ın yanına geçerek Perinçek'e muhalif oldu...
Bugünlere bakıyorum Erdoğan kendi partililerince yalnızlaştırılırken "yalnızım" diyerek tepki gösterirken Erdoğan'a en büyük desteği Bahçeli ve Perinçek veriyor... Hatta Perinçek Bahçeli'yi geçmiş durumda. Erdoğan'a söz söyletmiyor!

İşte Devlet böyle bir yapı...

Avar: ''2016 mart ayında...o bir tetikçisi var Amerikan basınının Maykıl Rubin diye...Rubin zaten yazmıştı..Türkiye'de yaz ayında darbe olacak diye...''

oooo yane? rubin yazmisti ne yazmisti tehdit haric, oradan darbe olacagini o kafa yapinizdan cikaran oldu mu? Ulan seviniyordunuz bile o yazdigin da:-).

komedisiniz lennn.

Status
Not open for further replies.

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom