What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Ilker Basbug ile oraya gidip tanisma imkanim olmadi.
Mescid-i Aksayi deneseydin belki karsilasirdin.

blogger-image--1755752166.jpg

Helal olsun Pasamiza. Her dine saygi duyuyor. Siz ise hakaret ve iftira pesindesiniz.
Burada politik tartismaya birdenbire Atatürkü katip üstü örtülü hakaret eden tek bir kisi görüyorum, ikide bi geri vites atip durma, yazdiklarin ortada.

Salako, evindeki Osmanlı Tuğraları ile hava atma
Ya bak iste ben hem Atatürkü hemde Osmanliyi severim hepsi benim tarihim, senin gibi soyu ne oldugu belli olmayan psikopatlar anlamaz Türk olmanin ayricaligini, hadi by by cakma rus lord trajanus.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 15 Temmuz ihanet kalkışmasının yıl dönümüne ilişkin Twitter'dan önemli mesajlar paylaştı. Her açıdan anlamlı sözler :dirol:

"Gelecek, geçmişin üzerinden yükselir, geçmişle beraber yücelir. Cüce kafalar, cesaret ve celadetle harcı karılmış bir milleti idrak edemez.Türklüğe kefen biçen eli ve emeli kanlı güçlerin tezgâh ve oyunları defalarca bozulmuş, buruşturulmuş ve musallat olan bela def edilmiştir.Millet şanlı mazisini şerefli istikbale taşıma iradesiyle girdiği ölüm-kalım savaşlarından alının akıyla, bileğinin hakkıyla çıkabilmiştir.15 Temmuz FETÖ kalkışması, asırlardır süren saldırı ve habis senaryoların en vahşi, en acımasız türüdür. Türk milleti işgali engellemiştir.15 Temmuz, karanlık bir planın; istismar ve takiyye fanusuna saklanmış hain bir terör örgütünün Türkiye’yi yıkma teşebbüs ve tertibidir.Ederi bir dolar olan şerefsizler verilen salalarla, tankın önüne sere serpe yatan kahramanlarla durdurulmuş, dağlanmış ve dağıtılmışlardır.Ayağa kalkan diriliş ruhu, milleti diri diri yakmak ve toprağa yatırmak isteyen hainleri ve arkalarındaki güçleri yerle yeksan etmiştir.15 Temmuz’da asker kamuflajına giren bir avuç hain tepelenmiştir. İstiklalimize göz diken,varlığımıza diş bileyen barbarlar püskürtülmüştür.15 Temmuz’da 249 vatan evladı şehit, 2 bin 193 vatan evladı gazi olmuştur. Hepsine şükran borçlu olduğumuz unutulmamalıdır. 15 Temmuz’da destan yazan milletimle övünüyorum. Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize uzun ömürler diliyorum.Yanılıp yenilip yeni bir darbe girişimini aklından, havsalasından geçiren varsa ölümü göze almış demektir, bunu da özellikle hatırlatıyorum.Milliyetçi-Ülkücü Hareket konu vatan ve millet olunca fedakârlıkta sınır tanımaz. Ülkücülük en kutlu vasıf, Ülkücü ise en şuurlu varlıktır.Türk milleti yenilmeyecek, Türk devleti yıkılmayacaktır. Şu tarihi seslenişi birlikte söyleyip, beraber var edelim: Ne Mutlu Türk’üm diyene…"

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 15 Temmuz ihanet kalkışmasının yıl dönümüne ilişkin Twitter'dan önemli mesajlar paylaştı. Her açıdan anlamlı sözler :dirol:

"Gelecek, geçmişin üzerinden yükselir, geçmişle beraber yücelir. Cüce kafalar, cesaret ve celadetle harcı karılmış bir milleti idrak edemez.Türklüğe kefen biçen eli ve emeli kanlı güçlerin tezgâh ve oyunları defalarca bozulmuş, buruşturulmuş ve musallat olan bela def edilmiştir.Millet şanlı mazisini şerefli istikbale taşıma iradesiyle girdiği ölüm-kalım savaşlarından alının akıyla, bileğinin hakkıyla çıkabilmiştir.15 Temmuz FETÖ kalkışması, asırlardır süren saldırı ve habis senaryoların en vahşi, en acımasız türüdür. Türk milleti işgali engellemiştir.15 Temmuz, karanlık bir planın; istismar ve takiyye fanusuna saklanmış hain bir terör örgütünün Türkiye’yi yıkma teşebbüs ve tertibidir.Ederi bir dolar olan şerefsizler verilen salalarla, tankın önüne sere serpe yatan kahramanlarla durdurulmuş, dağlanmış ve dağıtılmışlardır.Ayağa kalkan diriliş ruhu, milleti diri diri yakmak ve toprağa yatırmak isteyen hainleri ve arkalarındaki güçleri yerle yeksan etmiştir.15 Temmuz’da asker kamuflajına giren bir avuç hain tepelenmiştir. İstiklalimize göz diken,varlığımıza diş bileyen barbarlar püskürtülmüştür.15 Temmuz’da 249 vatan evladı şehit, 2 bin 193 vatan evladı gazi olmuştur. Hepsine şükran borçlu olduğumuz unutulmamalıdır. 15 Temmuz’da destan yazan milletimle övünüyorum. Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize uzun ömürler diliyorum.Yanılıp yenilip yeni bir darbe girişimini aklından, havsalasından geçiren varsa ölümü göze almış demektir, bunu da özellikle hatırlatıyorum.Milliyetçi-Ülkücü Hareket konu vatan ve millet olunca fedakârlıkta sınır tanımaz. Ülkücülük en kutlu vasıf, Ülkücü ise en şuurlu varlıktır.Türk milleti yenilmeyecek, Türk devleti yıkılmayacaktır. Şu tarihi seslenişi birlikte söyleyip, beraber var edelim: Ne Mutlu Türk’üm diyene…"
Helal olsun Bahçeli reis.

Sonunda işi 15 Temmuz gecesinde olduğu gibi canımıza kast etmeye kadar getirdiler. Bu fakirin canını alınca 80 milyonluk Türkiye’yi esir alacaklarını zannettiler.

Vay be, ne fakirler varmis bu dünyada. :)

http://www.hurriyet.com.tr/erdogan-15-temmuz-sehitleri-anma-programinda-konustu-1862017-40519161
Batılı siyonist emperyalizme boyun eğmeyen her siyasi odak aslında fakirdir, yani zor olanı milli olanı seçmiştir. Bahçeli ve Erdogan bunlara boyun egmeyerek zor olanı ve milli olanı seçmiştir. Çünkü Siyonist emperyalizm pusucudur, hesapçıdır, suikastçidir. Yani olayı oldu bitti gemicik sarmalına getirmek gerçekçi değil. Eğer Erdogan mal mülk düşkünü olsa ABD ye boyun eğer ve paşalar gibi yaşar, ne almanya finansmanlı gezi olayları olurdu, ne Uluslararası ihanet şebekesi feto olurdu. Yani Erdogan evet dediği gibi fakirdir, ve millî olanı seçmiştir.

Yeni KHK

Arif Erdem ve Hakan Şükür'ün madalyaları alındı.

Adalet Bakanlığı'nda 418 kişi ihraç edildi

Diyanet'ten 551 kişi ihraç edildi.

Dışişleri Bakanlığı'nda 45 kişi ihraç edildi.

Emniyet'ten 2303 kişi ihraç edildi.

İçişleri Bakanlığı'ndan 1486 kişi ihraç edildi.

Eski İstanbul Valisi hüseyin Avni Mutlu ihraç edildi.

Sağlık Bakanlığı'ndan 789 kişi ihraç edildi.

TRT'den 29, Jandarma'dan 235 kişi ihraç edildi.

Karadeniz ve Hava Kuvvetleri'nde 546 kişi ihraç edildi.

Kararname ile toplam 7348 kişi ihraç edildi.

26 Akademisyen görevine iade edildi.

302 Akademisyen ihraç edildi.

327 personel göreve iade edildi.

1 öğrencinin ise öğrenciliği iade edildi.

ABD, Kanada ve İniltere'de eğitim gören 9 öğrencinin öğrencilikle ilişiği kesildi.

344 TSK personelinin rütbesi alındı.

Daha önce kapatılan 1 dernek ise geri açıldı.

Eski Başbakanlık çalışanı Ali İhsan Sarıkoca görevinden ihraç edildi.

Diyanetten ihraçları görmek oldukça huzur verici, Diyanet tam bir FETÖ yuvasına çevrilmişti. 80 bin caminin bağlı olduğu kurum yozlaşırsa muazzam bir propaganda gücüne erişir FETÖ.

Last edited:
Yeni KHK

Arif Erdem ve Hakan Şükür'ün madalyaları alındı.

Adalet Bakanlığı'nda 418 kişi ihraç edildi

Diyanet'ten 551 kişi ihraç edildi.

Dışişleri Bakanlığı'nda 45 kişi ihraç edildi.

Emniyet'ten 2303 kişi ihraç edildi.

İçişleri Bakanlığı'ndan 1486 kişi ihraç edildi.

Eski İstanbul Valisi hüseyin Avni Mutlu ihraç edildi.

Sağlık Bakanlığı'ndan 789 kişi ihraç edildi.

TRT'den 29, Jandarma'dan 235 kişi ihraç edildi.

Karadeniz ve Hava Kuvvetleri'nde 546 kişi ihraç edildi.

Kararname ile toplam 7348 kişi ihraç edildi.

26 Akademisyen görevine iade edildi.

302 Akademisyen ihraç edildi.

327 personel göreve iade edildi.

1 öğrencinin ise öğrenciliği iade edildi.

ABD, Kanada ve İniltere'de eğitim gören 9 öğrencinin öğrencilikle ilişiği kesildi.

344 TSK personelinin rütbesi alındı.

Daha önce kapatılan 1 dernek ise geri açıldı.

Eski Başbakanlık çalışanı Ali İhsan Sarıkoca görevinden ihraç edildi.

Diyanetten ihraçları görmek oldukça huzur verici, Diyanet tam bir FETÖ yuvasına çevrilmişti. 80 bin caminin bağlı olduğu kurum yozlaşırsa muazzam bir propaganda gücüne erişir FETÖ.
Umarım Erdoğan ciddidir Fetullahla mücadelede. AKPdede temizlik olur şu aralar o zaman.

Umarım Erdoğan ciddidir Fetullahla mücadelede. AKPdede temizlik olur şu aralar o zaman.
Zor.
Gül, Davutoğlu, damat, gelin, dünür, emmioğlu... Hangisine dokunsa domino etkisi yapar AKP teşkilatının yarısı (belki de 3/4'ü) gider.

Status
Not open for further replies.

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom