What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Eyfel kulesi meğersem İstanbuldaymış

20139718_363411320754802_3063656041458694104_n.jpg
Bu degisik, seine nehrinin tasmasindan kaynaklanan birsey.
O bir yana Istanbulda olan fazla abartilmamali, sonucta süper hücre bosalmasindan kaynaklanin asirlik bir olay, eskiden nerdeyse her siddetli yagmurda sel götürüyordu ortaligi.

Edit; olayi anca anladim, bu tweet gercekmi?

Rahmetli Sabiha Gökçen'in kişiliği, birikimi ve özellikle güzel Türkçesi ile anlattıkları dinlemeye değer.
Yayın tarihi 1980'dir.

Ulu önder Atatürk'ün Hatay'ı vatan topraklarına nasıl kattığına dair kısa bir not.

''Atatürk Hatay konusunda kendisine beklemesini telkin edenlere gözdağı vermek için Sabiha Gökçen'e gittikleri toplantıda genç subayların sabırsızlığını göstermesini ve bundan kendisinin haberi yokmuş gibi yapmasını söylüyor. İlginç siyasi bir manevra olarak tarihe geçen olay.''

Hükümette revizyon yapılmış, yakında açıklanacak imiş.

Yeni degisiklikler hakkindaki dusunceleriniz/görusleriniz?

Edit: Özellikle milli savunma bakani hakkinda?

Yeni degisiklikler hakkindaki dusunceleriniz/görusleriniz?

Edit: Özellikle milli savunma bakani hakkinda?

İşte kabineye yeni giren bakanlar.

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül,

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarı Eroğlu,

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Pak,

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba,

Kültür ve Tuizm Bakanı Numan Kurtulmuş,

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli,

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan.

Şutlananlar listesinden önemli bulduklarım;
>Fikri Işık (eski Msb. Bakanı)
>Bekir Bozdağ - FETÖ'cü (eski Adalet bakanı) bu terörist nasıl adalet bakanı oldu hiç anlamadım o_O
>Tuğrul Türkeş (eski Başbakan yrd.) herhalde MHP ile koalisyonun neticesi, Bahçeli'nin ağırlığını koymasıyla oldu diye düşünüyorum

performansı iyi demek ki.

Neyse o konuyu gectim ve performansı iyi olabilir. Zira yüzde 5 büyüme oranı kaydedildi.
Ama Fikri Işık ve Bekir Bozdağı Başbakan Yardımcısı yapmak ne ayak? o_O

Fikri Işık ve Bekir Bozdağı Başbakan Yardımcısı yapmak ne ayak? o_O
Çünkü bunu kamuoyuna izah edemezler. Hani "çok yeteneksiz" veya "FETÖ'cü" iseler, basın sormaz mı "o zaman en başta bunları ne diye bakan yaptın?" diye? Bu soruya cevap veremez ne Tayyip ne Yıldırım.

Bu yüzden ilk aşama yetkilerden ellerini çektirirler, boş bir başbakan yardımcılığı verirler, sonraki revizyona kadar isimlerini unuttururlar, sonra da başbakan yardımcılığından da çıkartırlar.

Birden kabineden atılırlar ise insanların kafasında soru işareti oluşur ki buna bir cevapları yok.

Neyse o konuyu gectim ve performansı iyi olabilir. Zira yüzde 5 büyüme oranı kaydedildi.
Ama Fikri Işık ve Bekir Bozdağı Başbakan Yardımcısı yapmak ne ayak? o_O

Açıkçası siyaseti ve şahısları o kadar yakından takip edemiyorum o yüzden sağlıklı bir yorum yapamayacağım, konuyla daha bilgili olan şahıslar konu hakkında daha aydınlatıcı bilgi sunacaktır.

Şu bulunduğumuz ortadoğuda ki olaylar dengelerin kayması ve darbe ortamında o kadar büyüme bence büyük bir başarı, Zeybekçinin başarısını bu darbe tehditini tamamen ortadan kaldırdıktan sonra bir 5 senelik evrede anlayabiliriz.

Yeni Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarı Eroğlunun önceki söylemleri
Türkiye tam bir açık hava tımarhanesi...

20108634_363839804045287_6841914447218511603_n.jpg

20245769_363843067378294_7156734325606824156_n.jpg

Yeni Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarı Eroğlunun önceki söylemleri
Türkiye tam bir açık hava tımarhanesi...

20108634_363839804045287_6841914447218511603_n.jpg

20245769_363843067378294_7156734325606824156_n.jpg

Eh madem bu şahısın böyle bir geçmişi var nasıl oluyorda bu mevkiye yükselebiliyor, senin aklına ne geliyor ? hükümete bir dayatma mı söz konusu ?

Status
Not open for further replies.

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom