What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Eh madem bu şahısın böyle bir geçmişi var nasıl oluyorda bu mevkiye yükselebiliyor, senin aklına ne geliyor ? hükümete bir dayatma mı söz konusu ?

sözde FETÖ'ye karşı mücadele yürütülürken nasıl onlarca FETÖcü bakan oluyorsa öyle oluyor, fazla şeetmek lazım :)

Eh madem bu şahısın böyle bir geçmişi var nasıl oluyorda bu mevkiye yükselebiliyor, senin aklına ne geliyor ? hükümete bir dayatma mı söz konusu ?

Kabine rezinyonu hayal kırıklığıyla sonuçlanmış. Olmadık isimler mükafatlandırılıp, bazı isimler cezalandırılmış. Liyakat sıfır! Kabine revizyonunda toplumun hassasiyetlerini çoşturacak, sıkıntılarını çözebilecek tek bir isim yok...
Bakan olanlar bir güce yakın olduğu için bakan oluyorlar. Bugünkü revizyonda buna bir kez daha şahit olduk.
Süreç devam ediyor. Karşı tarafa 'adamlarınız hala bizimle' mesajı verilmiş, oyuna devam kararı alınmıştır. Oyun bittiğinde kazanan devlet olacaktır.

Kültür ve Turizm Bakanlığına Numan Kurtulmuş'un atanmasına çok üzüldüm. Pasifleştirilenler listesinin başında yer almış...

Ben revizyondan sadece Bekir Bozdağ'ın şutlanmasını istiyordum. Yahu şu adam;

resmen terörist be o_O AKP'den çok bir beklentim yok, çok vasıflı insanlar bakan olmasın isterlerse. Yeter ki Teröristler hükümetten atılsın bana yeterli :D

Ben revizyondan sadece Bekir Bozdağ'ın şutlanmasını istiyordum. Yahu şu adam;

resmen terörist be o_O AKP'den çok bir beklentim yok, çok vasıflı insanlar bakan olmasın isterlerse. Yeter ki Teröristler hükümetten atılsın bana yeterli :D

Al birini vur ötekine.

20106476_1906417169606864_8862927125828036491_n.jpg

Al birini vur ötekine.

20106476_1906417169606864_8862927125828036491_n.jpg

görsel yada hesabın sahte olma ihtimali nedir? kaynak kesin doğru mu ? bu görseller çok ciddi sonuçlar doğurur, umalım bu zihniyette birisi bakan olmasın!

görsel yada hesabın sahte olma ihtimali nedir? kaynak kesin doğru mu ? bu görseller çok ciddi sonuçlar doğurur, umalım bu zihniyette birisi bakan olmasın!
Looks like her legit twitter. You can do a quick search on google with her account name.

Hayret birşey ya kırk yılda bir revizyon yapacaksın onu bile eline yüzüne bulaştırıyorsun. Hepi topu yapacağın şey geçmişi düzgün 3 insan bulmak o_O

DFGLOv2XsAEfER9.jpg:large

Bunlar efsane ahahaha

DFGMvQ8XgAA2si8.jpg

DFGNkxZXoAAr7Wp.jpg

DFGNm0QXUAIdb8W.jpg

DFGNnmwXcAEqx2P.jpg

Bu da bonus

DFGOGYFXgAAAs1Z.jpg:large

hfh60.jpg

Şutlananlar listesinden önemli bulduklarım;
>Fikri Işık (eski Msb. Bakanı)
>Bekir Bozdağ - FETÖ'cü (eski Adalet bakanı) bu terörist nasıl adalet bakanı oldu hiç anlamadım o_O
>Tuğrul Türkeş (eski Başbakan yrd.) herhalde MHP ile koalisyonun neticesi, Bahçeli'nin ağırlığını koymasıyla oldu diye düşünüyorum
Bekir Bozdağ fetocu mu ? MUAHHAHAHAHA en komik fıkra.. :D

Cem Alman Tezeği yine döktürmüş, maaşAllah londra lağımını geçmiş yine lağımcı başı

http://m.ensonhaber.com/cem-ozdemirden-merkele-turkiye-elestirisi.html

Hayret birşey ya kırk yılda bir revizyon yapacaksın onu bile eline yüzüne bulaştırıyorsun. Hepi topu yapacağın şey geçmişi düzgün 3 insan bulmak o_O

DFGLOv2XsAEfER9.jpg:large

Bunlar efsane ahahaha

DFGMvQ8XgAA2si8.jpg

DFGNkxZXoAAr7Wp.jpg

DFGNm0QXUAIdb8W.jpg

DFGNnmwXcAEqx2P.jpg

Bu da bonus

DFGOGYFXgAAAs1Z.jpg:large

hfh60.jpg
Olayın bu kadar basit olduğunu mu düşünüyorsun?? Bir siz akıllı herkes gerizekalı mı?? Emin ol öyle değil.

Ne boş insanlar var arkadaş.. bırak Erdoğan düşünsün, madem Erdoğan düşmanı bu bakan..

Status
Not open for further replies.

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom