What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Ozaman oyle yazki millet anlasin,senin iletiden anladigim,adam yureksiz diye canini ortaya atmadi.
Camur atandan bahsetmedin.
Zor bir milletiz,degilmi Ahmet kardes?;)

""Netice itibariyle korkaklıklarını attıkları İFTİRALARLA tescillediler,"" yazarken onları kast etmiştim, sanırım yeterince açmadım tabi öfkem evinde kalıp ertesi gün canını ortaya koyanlara iftira atanlara.

Yoksa insan da korku olur her insan ve her millet korkar ama mühim olan devlet millet söz konusu olduğunda ne kadar kişinin canını ortaya koyduğudur. Malum korkunun ecele faydası yok, ya şehit ya gazi ya da niyazi ;)

Benim genelde kendimi ifade etmekte genel bir sıkıntım var zaten, bu da ayrı bir konu ya neyse.

Aslında bakarsan bizde ki kahramanlar isimsizdir bir karşılık beklemez yaptığını da dillendirmez ödülde beklemez, ANCAK. Bizde malum bir söz daha var Yiğidi Öldür hakkını yeme, dışarı çıkarken karısını çocuğunu anasını babasını gözü yaşlı bırakıp, vatanı için canını ortaya koyanlara Tiyatro yaptılar dersen, hakkını yersen orada bir hoop derler, o kadar da uzun boylu değil. Bu vatanın çilesini çekenlere iftira atıp üstüne sefasını sürersen adama durup bir sormazlar mı ? Elbet sormak lazım!!

İkinci yazdığın husus ayrı Erdoğanın danışıklı döğüş yaptığını sonradan anladık, FETÖ ile geçmişte bağlantılı olup sonradan gruptan ayrılanları da anlıyoruz. Kimsenin kimseyi yargısız infaz etmeye elbette hakkı yok, it izi at izine karıştı, elde sağlam delil olmadan konuşmak tabi ki etik değil bu ayrı bir konu.

Diğer taraftan korkakları FETÖ ile aynı kefeye koymadım, benim sözüm korkup evinde sinip ertesi gün canını ortaya koyanlara çamur atanlara, arada büyük fark var.
:)

Keşke o gece, asıl sokağa çıkması gerekenler çıksaydı. Mesela, bu fetöcüleri yıllar boyunca devletin her noktasına atayan, Fetö'den hoca efendimiz diye bahseden. Yandaş gazetelerden methiye düzen yandaş gazeteciler, devlet ihalerinden kaymak yiyenler (Ethem Sancak, Cengiz, Kolin, vb....)

Başbakan, yapımı süren tünelde saklanırken. Vatanı için canını ortaya koyan yine benim garip Anadolu insanı oldu....Ölen, yaralanan, sakat kalan yine benim insanım oldu...malı götürenler, götürmeye devam ediyor.

Eskiden gerçekten kızıyordum ama artık sanırım pek umrumda değil. Demek ki bize hak olanda buymuş.

:)

Keşke o gece, asıl sokağa çıkması gerekenler çıksaydı. Mesela, bu fetöcüleri yıllar boyunca devletin her noktasına atayan, Fetö'den hoca efendimiz diye bahseden. Yandaş gazetelerden methiye düzen yandaş gazeteciler, devlet ihalerinden kaymak yiyenler (Ethem Sancak, Cengiz, Kolin, vb....)

Başbakan, yapımı süren tünelde saklanırken. Vatanı için canını ortaya koyan yine benim garip Anadolu insanı oldu....Ölen, yaralanan, sakat kalan yine benim insanım oldu...malı götürenler, götürmeye devam ediyor.

Eskiden gerçekten kızıyordum ama artık sanırım pek umrumda değil. Demek ki bize hak olanda buymuş.

Menfaati icabı vatan sever gözüküp iş başa düşünce toz olanlar her daim olacaktır Sinan, önemli olan iş başa düştüğünde bizim ne yaptığımız, o gece arkadaşlarıma telefon ettiğimde sözde milliyetçi bir çok arkadaşım telefonunu açmadı, bir tane çocukluk arkadaşım telefonumu açtı onunda anası Kürt babası Selanik Göçmeniydi...

Meydana gittiğimde elbette her gruptan insanla karşılaştım ama o gece bir başkaydı, Çerkez arkadaşlarım oradaydı, orada Alevi olduğu öğrendiğim dostlar gördüm, Kürt Arap hatta Suriyeli her yerden insan vardı, o gece Türk milleti bütün renkleriyle tek yumruk olmayı başarmıştı Yine yanlış anlamayın çoğunluğun geneli bende dahil elbette Türktük, ancak lafta değil özde vatan severleri gerçekten devletçi olanları orada o gece tanıdım. O gün bugündür o gece telefonuma cevap vermeyenlerle samimiyetim tamamen değişti, hatta hayat görüşüm yeni baştan şekillendi diyebilirim.

O yüzden kimin kimden olduğuna milletine dinine mezhebine lafına filan bakmamak gerek, ne demişler ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz...

UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ, Bizler tiyatro yapmadık BİZ CANIMIZI ortaya koyduk, tiyatroyu yapanlar o gece ATM kuyruğunda kendi derdine düşüp gecede karısının koynunda saklanan alçaklardı!

Netice itibariyle korkaklıklarını attıkları İFTİRALARLA tescillediler, tarih ne FETÖcü HAİNLERİ ne de korkakların yaptıkları ALÇAKLIĞI asla unutmayacak!

15 TEMMUZ!

Tiyatro belli bir düzen içinde gerçekleşir, oyuncular, kostümler, aksesuarlar, araç-gereç, sahne, yönetmen, yapımcı, yazar, reklamcılar, ayakçılar, biletçiler ve daha nice diğer demirbaşlar, vebir bina gerekir.

En önemlisi Tiyatroda önceden yazılmış bir metin vardır, bu metin yazar, yönetmen ve yapımcı tarafından çok önceden bilinir, sonuçta aynı menzile yürüyecek insan kadrosu oluşturulur, mali ya da idari dış yardım alınır bu süreçte.

Tiyatro oyunu esnasında çıkan yanıgını bir kısmı kaçarken diğer bir kısım seyircinin söndürmesi ve söndürürken ölmesi; Tiyatro, oyun, oyuncular ve diğer bileşenler hakkında neyi değiştirir?

FETÖ veya PKK propagandası yapan forumdaki terörist sıçmıkları reportlayın. Bu forumun kalitesi bu kadar düşmemeli.

Tiyatro belli bir düzen içinde gerçekleşir, oyuncular, kostümler, aksesuarlar, araç-gereç, sahne, yönetmen, yapımcı, yazar, reklamcılar, ayakçılar, biletçiler ve daha nice diğer demirbaşlar, vebir bina gerekir.

En önemlisi Tiyatroda önceden yazılmış bir metin vardır, bu metin yazar, yönetmen ve yapımcı tarafından çok önceden bilinir, sonuçta aynı menzile yürüyecek insan kadrosu oluşturulur, mali ya da idari dış yardım alınır bu süreçte.

Tiyatro oyunu esnasında çıkan yanıgını bir kısmı kaçarken diğer bir kısım seyircinin söndürmesi ve söndürürken ölmesi; Tiyatro, oyun, oyuncular ve diğer bileşenler hakkında neyi değiştirir?

Yani diyorsun ki FETÖ darbeden önce darbe mesajları verdi, elemanlaraının hepsini bir oyunun içine sürükledi Erdoğanda oyunu tertipledi ve CIA destekli bütün vatan hainlerini oyuna hapis edip hepsini tutukladı, bu durumda FETÖ Amerikanın kucağında oturmasına rağmen Amerikayı parmakladı ve amerika bundan çok memnun, FETÖ'de elemanlarını tutuklatarak kendini keriz yerine koydurup Erdoğan'ı bedavadan halk kahramanı yaptı, kendisi vatan haini ilan edildi ve alan razı veren razı ?

Yahu insan şu satırları yazmaktan utanır sıkılır, daha neyi izah edip savunuyorsunuz, burada neyi konuşuyoruz belli değil. Şaka mı yapıyorsunuz diyeceğim ama olay şaka yapılamayacak kadar ciddi ve hayati, Allah selamet versin, siz bu kafayla bollywoodda oynarsınız.

Doğu Perinçek İran'a gitti

Sonuç: iran’la 50 milyar dolarlık işbirliği
http://www.milliyet.com.tr/iran-la-50-milyar-dolarlik-gundem-2481998/
Bu armut ağzıyla kuş değil, F-16 tutsa bana yaranamaz öyle diyim.....

abdullah_%C3%B6calan__dogu_perincek.jpg

pkk+do%C4%9Fu+perin%C3%A7ek+i%C5%9F%C3%A7i+partisi.JPG

4602.jpg

Iran - Türkiye işbirliğinin de Perinçek'le hiç bir alakası yok.

Yani diyorsun ki FETÖ darbeden önce darbe mesajları verdi, elemanlaraının hepsini bir oyunun içine sürükledi Erdoğanda oyunu tertipledi ve CIA destekli bütün vatan hainlerini oyuna hapis edip hepsini tutukladı, bu durumda FETÖ Amerikanın kucağında oturmasına rağmen Amerikayı parmakladı ve amerika bundan çok memnun, FETÖ'de elemanlarını tutuklatarak kendini keriz yerine koydurup Erdoğan'ı bedavadan halk kahramanı yaptı, kendisi vatan haini ilan edildi ve alan razı veren razı ?

Yahu insan şu satırları yazmaktan utanır sıkılır, daha neyi izah edip savunuyorsunuz, burada neyi konuşuyoruz belli değil. Şaka mı yapıyorsunuz diyeceğim ama olay şaka yapılamayacak kadar ciddi ve hayati, Allah selamet versin, siz bu kafayla bollywoodda oynarsınız.

Siz tiyatro yazarı mısınız, yoksa oyun eleştirmeni mi?

:angel:

Avar: ''2016 mart ayında...o bir tetikçisi var Amerikan basınının Maykıl Rubin diye...Rubin zaten yazmıştı..Türkiye'de yaz ayında darbe olacak diye...''

Status
Not open for further replies.

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom