What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
Arkadaslar,adamlar ban yememiz icin ugrasiyolar,tuzaga dusmeyin fazla tantana ederlerse sikayet edin konuyu kapatin.
Hic cevap yazmazsaniz daha iyi olur.

neden hep farslılar bunu yapıyor ?

Cunku kendini ustun goruyorlar ama ayni zamanda Turklerin tarihini kiskaniyorlar. Onun icin bu celiski.

Aynen onlarda tıpkı Yunanlar gibi bu kendini üstün görme olayı var hatta işin içine Aryan muhabbetini bile katıyorlar.

Alın size gerçek illuminati!!! (videonun sonuna dikkat :devil: )

Last edited by a moderator:
Bizim bölüme hayli aktif bir admin lazım, Neptune kardeşimiz galiba biraz meşgul. Nerde ipini koparan it kopuk bizim subforumda troll faliyetindeler.. 1 ay giremedik foruma hep İranlı, bide son zamanın modası galiba Mısırlılar üşüşmüş.. Atawolf kardeş bu kutsal görev sana uygun gibi? :D

Bizim bölüme hayli aktif bir admin lazım, Neptune kardeşimiz galiba biraz meşgul. Nerde ipini koparan it kopuk bizim subforumda troll faliyetindeler.. 1 ay giremedik foruma hep İranlı, bide son zamanın modası galiba Mısırlılar üşüşmüş.. Atawolf kardeş bu kutsal görev sana uygun gibi? :D

Neptune Rusya'da tatilde şu anda, bi kaç güne dönmesi lazım, sorun kalmaz ondan sonra.

Arkadaşlar, son zamanlarda bazı yabancı trollerin "Türkiye bi şey geliştiremez, Türkiye'nin kapasitesi yok" gibi saçma sapan iddialar ortaya atıldı.

Belki bazı arkadaşlarımız içinde bir süphe oluşmuştur diye, size benim üniversitemden bazı bitirme projelerini göstermek istiyorum.

http://muh.baskent.edu.tr/images/2007-2008%20Bitirme%20projeleri.pdf

http://muh.baskent.edu.tr/images/2008-2009.pdf

Başkent Üniversitesi Makina Mühendisliği 2003 yılında kurulmuştu. Hatırlatmak isterim bunlar sadece öğrenci projeleri. ODTÜ, İTÜ gibi çok daha köklü ve çok daha fazla altyapıya sahip üniversitelerden bahsetmeme bile gerek yok.

Türkiye olarak hiç abartmıyorum, her türlü teknolojiyi üretecek kapasitemiz var. Burda sadece sorun $$$, gerekli kaynak verildiği takdirde, ne istenilirse yapılır.

Bu arada kendi projemide buldum. :) Az saç baş yolmadık bu proje için...

https://www.dropbox.com/s/hvogpwfx76g112m/SUNU-3.ppt

Sans verdik belki bu defa biseyler yaparsiniz diye yine olmadi.
Neyse kafanizi yormayin Cimbom o isi hal eder(her zamanki gibi). @Armstrong congratz on the win.
Btw,you lost 0-3

neden hep farslılar bunu yapıyor ?
Şah döneminde Türkleri aşagılamak ve küçük görmek devletin resmi politikasıydı . Bu şekilde asimilasyon ancak gerçeklesebilirdi. Bu konuda da çok büyük başarı sagladılar. İranda halk hala fıkralarda bile türk söyle türk böyle diye türkü aşagılar. Azeri ismide bunun örnegidir Daha sonra 1937 de ruslar aynı ismi kuzeyde yaşayan azerbaycan türklerine uygulamıştır.Ruslar sadece bunu azerbaycan türklerine degil kazan türklerinede yapmıştır onlar bulgar türküdür ama onlara tatar adını vermiştir. Geçenlerde bbc persia da bir yazarın eşegin dilinden halaç anlar diye bu yazısı vardı . Halaçlar iranda yaşayan bir türk kabilesidir. Artık siz düşünün Türk düşmanlıgının ne boyutta oldugunu.

kardeş o mısırlıda iranlı çıktı bide sahte bayraklarla geliyorlar

@Sinan kardes,sen neden sinegi adam yerine koyup deger veriyorsun anlamadim valla.
Duvara konus ondan iyi.
Bi bildigin vardir elbet.

@Sinan kardes,sen neden sinegi adam yerine koyup deger veriyorsun anlamadim valla.
Duvara konus ondan iyi.
Bi bildigin vardir elbet.

Ara da bir insan bir yoruma sinirlenip kendini tutamıyor. Aynısı bende'de oluyor.
Oysa kendime söylüyorum yazma bir daha diye.

Ara da bir insan bir yoruma sinirlenip kendini tutamıyor. Aynısı bende'de oluyor.
Oysa kendime söylüyorum yazma bir daha diye.
Dat wil hij daarmee bereiken,maar als we die vlieg links laten liggen rot ie vanzelf op.
Haklisin.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom