What's new

The Fight against PKK Terrorism

The vehicle is the Otokar ZPT alright. Dont know the story behind this but the police force in Turkey aint no pussy force, they will be hard and brutal on terrorists. This should be handled more proffesionally.

There's a bunch of photos and videos of PKK with ropes around them, the reason as to why @Neptune has explained. Second reason is Hygene, no one wants to touch a bloodied rat, would you ?

CQfKCIqWgAE0DH4.jpg

Şu yalandan mı, hava olsun diye mi peşinden ağladığın, hakkında konular açtığın, şiirler düzediğin Kaşif Kozinoğlu var ya bu şahit gösterilen Hakkı Pekin'e demediği kalmamış mektuplarında... Bilmem haberin var mı?

Siyaset, o bunu demiş, şu şunu iddia etmiş, sen şusun, ben buyum derken forum iyice bok oldu, emeği geçen herkese aferin :D

O mektuplari aciklarmisin ?

Sen rahmetlilerle ve tanimadigin insanlara camur atmayi birak ! Canlilarin lafina inan ve bana o mektuplari ispatla.

Ispatlamazsan yalancinin daniskasisin

O mektuplari aciklarmisin ?

Sen rahmetlilerle ve tanimadigin insanlara camur atmayi birak ! Canlilarin lafina inan ve bana o mektuplari ispatla.

Ispatlamazsan yalancinin daniskasisin
Kendi el yazısıyla göderdiği mektuplar, Aydınlık olduğu gibi 'tıpkıbasım' kitap haline getirip yayınladı.
Aydınlık işte da sen seversin, birader bunun ispatını benden değil, Aydınlık'tan isteyeceksin sonuç olarak kendi el yazısı diyorlar yani... :D

Neyse, yapanlar hep konu dışı yapıyorsunuz bu kadar yeter.

tumblr_inline_n4bxcb0DMi1qhm3ak.jpg

Last edited:
Kendi el yazısıyla göderdiği mektuplar, Aydınlık olduğu gibi kitap haline getirip yayınladı.
Aydınlık işte da sen seversin, birader bunun ispatını benden değil, Aydınlık'tan isteyeceksin sonuç olarak kendi el yazısı diyorlar yani... :D

View attachment 262466

Seni anlamakta zorluk cekiyorum, laf olsun torba dolsun diye cevap veriyorsun. Bir insan herkesi elestirebilir.
Amacin ne ? Küfür mü etmis ? El yazisi Savunmasi zaten biliniyor.

Aydinlika yazilan mektup da yok !

Ailesi, Aydınlık'a gönderilmiş bir mektup olmadığını; gazetede dizi olarak yayımlanan notların Kozinoğlu tarafından "savunmasının hazırlanmasında kullanılması için avukatlarına verilmek üzere yazıldığını, ancak Silivri Cezaevi'nden çalındığını" iddia ederek, Aydınlık gazetesine dava açtı.

Kozinoğlu'nun ailesi Aydınlık'a dava açtı

Mahkemeye sundugu savunmasi. PDF de zaten var. Link aylarca aktifdi.

http://dl.*******.com/u/33952627/ksfgl.zip

Beytüşşebab 69
Nusaybin 15
Şemdinli 8
Dağlıca 2
Diyarbakır 2

96 terörist gebertildi

Son 2 günün bilançosu bu

96 pkk terrorist killed in 2 days

Take care . Patent idiot guy. You insult ATATÜRK in every post.

Who the f vk is. AKP ? Turkish Republic counts. You and your type are the first who will leave the sinking boat !

Senin ağzına biber sürmemişler. Watch your mouth!

Dogrulari sevmiyenlerdensin!!!

Sen kimsin, bana biber sürmek kim!!!

Dogru degilmi!

AKP nin kurucularindan Mehmet Fir dige sahiz simdi HDP de degilmi?

PKK yi büyütüp besleyen AKP degilmi?

Askerleri yalan dolan sahitler ile hapise atmayi deneyen AKP degilmi?

Hani o Zekeria Öz denen sahiz nerede simdi?

Sizlerin yüzünden Deniz Kuvvetlerimiz ve Hava Kuvvetlerimiz Pasasiz kaldi!!!

Ne yani!!! Sen mi dogrulari aslaha suturamasin!!!

Hele hele beni hic!!!

Kit simdi cocuk kandir ve krokut!!!

Dogru degilmi!

Hele hele beni hic!!!

Küfrünü geri almalısın.
You need to take back your words of swear.

Dogru degilmi!

Hele hele beni hic!!!

O asker ki bilmem kaç defa açık, bilmem kaç defa örtülü darbe yapmış Türkiye'ye. Ezbere savunuyorsun asker diye. O asker bu ülkenin askeri olmazsa düşmandan da tehlikeli bir askerdir.

O asker ki bilmem kaç defa açık, bilmem kaç defa örtülü darbe yapmış Türkiye'ye. Ezbere savunuyorsun asker diye. O asker bu ülkenin askeri olmazsa düşmandan da tehlikeli bir askerdir.
Laflarina dikkat et, bu vatani koruyan, doguda sehit düsen TSK, o cok sevdiginiz sarayda oturan kisi degil.

Laflarina dikkat et, bu vatani koruyan, doguda sehit düsen TSK, o cok sevdiginiz sarayda oturan kisi degil.

Who then, please explain.

TSK is not one single body. There has always been factions in it and they did knock down this country sending it decades back many many times. The people falling fighting the enemies are not the same people.

Last edited:
Back
Top Bottom