What's new

The Fight against PKK Terrorism

@bbcturkce
Eski Şırnak milletvekili Esat Canan: 16 cenazeyi #Dağlıca'dan alıp makamlara teslim ettik.

Adsızddt.png

16 martyrs have been given in yesterday's cowardly act of terror.
May Allah curse those who spread disinformation.

Bu arada Cumhurbaşkanı resmi ağızdan 2000 tane leş olduğunu söyledi, bu da bizim tahminlerimizi doğrular nitelikte. 2000-3000 arası leş 4000 civarı yaralı 3000 civarı tutuklu. 10.000 e yakın pkk lı savaş dışı kalmış durumda. yurt içinde ortalama günde 50 tane leş alsak 1 ay içinde yurt içi temizlenmiş olacak. Hükümeti durdurmak için olan saldırıyı yapıyorlar pkk biterse ellerinde malzeme kalmayacak o nedendir, Bulgaristan Almanya İran ve İsrail vb. ülkeler olan desteği sağlıyorlar.

genelkurmay rakamları. 24 temmuz'dan bu yana
1 - k.ırak'ta 570 ölü, 210 yaralı (iha, uçak ve istihbarata dayalı)
2 - yurt içinde 118 ölü, 8 yaralı.

73 terrorist is killed and 150 terrorist is encircled

İşte Dağlıca'da öldürülen terörist sayısı - Ahaber

böyle bir olay da yok. daha 16:45'e kadar kaç şehidimiz olduğunu tam bilmiyorduk. pkk'lı leşini hangi ara sayıvermişler?

@bbcturkce
Eski Şırnak milletvekili Esat Canan: 16 cenazeyi #Dağlıca'dan alıp makamlara teslim ettik.

Gelinen noktada kürt tarafının propagandalarının ciddiye alınması, güvenilirlik konusundaki vahameti gösteriyor.

Yahu hep teröristler cevirldi diye haberler duyuyoruz sonra gerisi gelmiyor, benmi kaciriyorum nedir anlamadim.

Hakkaride teröristleri çevirmek için sınırın öte tarafına geçip arkasına geçmen gerekir. 90'larda çeviriyorlardı; Pamukoğlu Paşa varken. Arkasına havadan indirme yapılıyordu.

Bugün çevirme yok gördüğüm kadarıyla. Cobra helikopterler ile ateş altına alınıyor. Dün hava muhalefeti yüzünden bu da gerçekleşemedi.

@bbcturkce
He deyip geçmek lazım, o kadar asker de halay çekmeye gitmişti dağlıcaya bugün.

Daha yeni açıkladılar yolları temizleyerek anca ulaşabildik diye.

Herşeyi geçtim tonlarca ve bu kadar değerli patlayıcı nereden buluyorlar, öye azot gübresinen yapılacak gibi de değil. Esas noktayı gene kaçırıyoruz.

Yahu hep teröristler cevirldi diye haberler duyuyoruz sonra gerisi gelmiyor, benmi kaciriyorum nedir anlamadim.
Daha önceleri (Çözüm sürecinden 1 -2 yıl önce) etrafı gene çevrilirdi, sonra askere kışla emri gelir , olduğu gibi bırakılırdı , amma velakin şimdi bilemem .

He deyip geçmek lazım, o kadar asker de halay çekmeye gitmişti dağlıcaya bugün.

Daha yeni açıkladılar yolları temizleyerek anca ulaşabildik diye.

Herşeyi geçtim tonlarca ve bu kadar değerli patlayıcı nereden buluyorlar, öye azot gübresinen yapılacak gibi de değil. Esas noktayı gene kaçırıyoruz.

Cenazeler, yerel halk tarafından alınıp mercilere teslim edilmiş. Fotoğraflar var, ne yazık ki gerçek.

amonyum nitrat, doğalgaz tüpü, rpg roketi ve top mermisi karışımı. amonyum nitrat küçümsenecek bir şey değildir. siirt'te cobra'yı onlarca metre öteye fırlatan bomba da amonyum nitrat temelliydi. esas nokta (ve çoğunluğun gözünden kaçan nokta) 5 tankçının nasıl yaralandığı. daha hiç kimse bu konuda açıklama yapmadı.

asker arkadaşım 16:45 gibi unsurlarımızın olay yerine ulaştığını, civarda köylü dahil kimsenin olmadığını söyledi. neyse, doğrusu çıkar yakında.

Last edited:
11705429_1137666609581621_4208676884978190816_o.jpg

This police officer was accused killing a civilian but actually he was a terrorist. Our police officers are fighting against terrorist and akp gov. Media and gov. were stoning him till now. Their so-called acilim policy is failed then he got an opportunity to clean his name. That day militants of pkk were gonna murder him if he wouldn't use his gun.

This is the reality of our so-called fighting against pkk terrorism. :hitwall:

Bugun okudugum haber yazisindan kucuk bir bolum ama cok onemli. Hani derler ya seytan ayrintida gizlidir diye. Iste o tarz bir ayrinti polisin ve askerin ne sartlar altinda gorev yaptigini gosteren.

Bu akşam saat 22.30 sıralarında Yeni Mahalle Polis Karakolu'na saldırı hazırlığında olan Bölücü Terör Örgütü'nın gençlik yapılanması Yurtsever Devrimci Gençlik Hareketi (YDG-H) üyeleri, saldırı hazırlığındayken polis tarafından saat 22.30 sıralarında fark etildi. Bölücü Terör Örgütü yandaşı grubu fark eden polisin müdahalesi sonucu yasadışı göstericiler ara sokaklara kaçtı. Ara sokaklara kaçan grup içerisinden uzun namlulu silahlarla güvenlik güçlerine ateş açarken polis, göstericilere gaz bombası ve biber gazıyla karşılık verdi.

Uzun namlulu silaharla gelen pkk'li guruba biber gazı ile mudahale diliyor.
Niye şehit oluyoruz belli degil mi?

Burayı iyice mahalle kahvesi yaptınız be
LoL A Haber seni Cibiliyetsiz aha bak gercekte bir PKK tek halen var olmasinin nedeni :

LoL A Haber seni Cibiliyetsiz aha bak gercekte bir PKK tek halen var olmasinin nedeni :

Yeter artık be, mahalle kahvesine çevirdiniz burayı. Sen git Sözcü'yle masturbasyon yap, 31 şehit var diyor, Fırat haber ajansını referans vermiş. Mal sürüsü...

Burayı iyice mahalle kahvesi yaptınız be

Yeter artık be, mahalle kahvesine çevirdiniz burayı. Sen git Sözcü'yle masturbasyon yap, 31 şehit var diyor, Fırat haber ajansını referans vermiş. Mal sürüsü...

1. Sen kimsin ?

2. Şehitler veriliyor ama neden ?

38rjrkcy.jpg

Back
Top Bottom