What's new

Iranian Chill Thread

من مسلمان شیعه هستم ... پس از همه بهتر می تونم سوسکشون کنم

بله دارم می بینم.

حضرت محمد آخرين پيغمبر خدا عرب نبوده فقط تو جامعه ى اينا بوده تا بت پرستا رو خداپرست کنه.يه نگاهى به امضام بنداز

من کاری به راست و دروغ این ادعا ندارم، در هر صورت اینها این دین رو از خودشون می دونند. ببینید همینطور که کمونیست، کپیتالیسم، سوسیالیسم و غیره همه جا جوابگو نیست اسلام هم همینطوره، این اسلام اگر بدرد کسی بخوره بدرد همین اعراب می خوره، همین عربستانی های احمق با بیش از 300 هزار دانشجو با بورسیه کامل خارج از کشور هنوز هیچ غلطی نتونسته بکنه یکیش، ولی ایرانی با سرمایه شخصی اش می تواند. چرا؟ چون ایرانی فرهنگش برتر است.

lol Did I read that correctly?

Did he say Mohamad wasn't arab?

*facepalm*

بله دارم می بینم.

اگه منظورت این فروم هست ... فقط یک احمق می تونه وقتش رو برای این عرب ها حدر بده و اعصاب خودش رو خورد کنه

اگه منظورت جهان خارج از اینترنت هست موضوع فرق داره

ببین همین حکومت سعودی ... ما اگه از اسرائیل هم بگذریم از سعودی ها نمی گذریم

سعودی ها یک خانواده یهودی بودن که با کمک انگلستان به قدرت رسیدن

سند تاریخیش هست

شما به هر دلیلی از اسلام برگشتی به خودت مربوطه

فقط یه چیزی رو فراموش نکن

زمان در طول 10 سال اینده ثابت می کنه که تفکر شیعه کار آمد هست یا نه

بهترین کاری که ما می تونیم اینجا انجام بدیم اینه که با اعتقادات همدیگه کاری نداشته باشیم

اگه منظورت این فروم هست ... فقط یک احمق می تونه وقتش رو برای این عرب ها حدر بده و اعصاب خودش رو خورد کنه

اگه منظورت جهان خارج از اینترنت هست موضوع فرق داره

سعودی ها یک خانواده یهودی بودن که با کمک انگلستان به قدرت رسیدن

سند تاریخیش هست

شما به هر دلیلی از اسلام برگشتی به خودت مربوطه

فقط یه چیزی رو فراموش نکن

بهترین کاری که ما می تونیم اینجا انجام بدیم اینه که با اعتقادات همدیگه کاری نداشته باشیم
Soheil, to gheir az pishgoi kare digei to donya balad nisti?

Tanha honaret to donya engar gheibgoiye.

بله دارم می بینم.

من کاری به راست و دروغ این ادعا ندارم، در هر صورت اینها این دین رو از خودشون می دونند. ببینید همینطور که کمونیست، کپیتالیسم، سوسیالیسم و غیره همه جا جوابگو نیست اسلام هم همینطوره، این اسلام اگر بدرد کسی بخوره بدرد همین اعراب می خوره، همین عربستانی های احمق با بیش از 300 هزار دانشجو با بورسیه کامل خارج از کشور هنوز هیچ غلطی نتونسته بکنه یکیش، ولی ایرانی با سرمایه شخصی اش می تواند. چرا؟ چون ایرانی فرهنگش برتر است.

اين عربا حبشى هستن و مسلمون نيستن.نگران خزولاتى که اين عربا هر روز ميگن نباش اينا اصلا ادم نيستن و احساس حقارت شديد ميکنن.من اصلا داخل ادم حسابشون نميکنم که بخام زياد جوابشنون رو بدم.اين پسره ال حسنى هم مشکل روانى داره.اينا گوز مام نيستن که بخايم جوابشونو بديم.

ظاهرا عرب ها پشت مشی با این دارو دسته صاحب این سایت هم دستشون توی یک کاسه است، پستهای مارو پاک می کنند.

شما اگر با اسرائیل همون اول گذشته بودید و با فلسطینی های که بدها چقدرتوی جنگ اسیر ازشون گرفتیم رابطه درست نمی کردید الان عربستان هیچ غلطی نمی توانست بکنه.

شما احتمالا یا از ایران خارج نشدید یا واقعا نمی دونید وضعیت ایران چطوره. با ایران خارج از خاورمیانه یک مالزی رابطه داشت که الان ان هم افتاده دنبال شیعه ها واقعا فکر می کنید دشمنی که با دنیا درست کردید به نفع کشور تمام خواهد شد؟

چطوری شده که الان عربستانی ها که کشورشان بزرگترین صادر کننده تروریسته ایرانی ها را متهم به تروریست بودن می کنند. رو می خواد وافعا (همین دو ماه پیش بود که سفارت ایران را منفجر کردند) حالا چرا کسی به اینها کار نداره؟ چون نرفتند گیر بدن به اسرائیل.

ظاهرا عرب ها پشت مشی با این دارو دسته صاحب این سایت هم دستشون توی یک کاسه است، پستهای مارو پاک می کنند.

شما اگر با اسرائیل همون اول گذشته بودید و با فلسطینی های که بدها چقدرتوی جنگ اسیر ازشون گرفتیم رابطه درست نمی کردید الان عربستان هیچ غلطی نمی توانست بکنه.

شما احتمالا یا از ایران خارج نشدید یا واقعا نمی دونید وضعیت ایران چطوره. با ایران خارج از خاورمیانه یک مالزی رابطه داشت که الان ان هم افتاده دنبال شیعه ها واقعا فکر می کنید دشمنی که با دنیا درست کردید به نفع کشور تمام خواهد شد؟

چطوری شده که الان عربستانی ها که کشورشان بزرگترین صادر کننده تروریسته ایرانی ها را متهم به تروریست بودن می کنند. رو می خواد وافعا (همین دو ماه پیش بود که سفارت ایران را منفجر کردند) حالا چرا کسی به اینها کار نداره؟ چون نرفتند گیر بدن به اسرائیل.
na baba, in yaroo Soheil az Iran biroon rafte.

Meseinke ye marizi dare ke bayad vase moaleje az Iran hamash bere biroon. Hala chetorie ke enghad to alame haparoote nemioonam.

ببین مشکل اصلی تو همین کمبود اطلاعات هست

عربستان همون اسرائیل هست

مشکل ما با اسرائیل ایدئولوژیک نیست ... مشکل ما با اسرائیل استراتژیک هست

اسرائیل اگر ولش کنی تا مرز ایران میاد جلو ... تو کردستان عراق کلی زمین خریده

این موضوع برای ما یه خطر بزرگ هست

ما ترجیح می دیم اطرافمون پر از کشورهای عربی ضعیف باشه تا یه کشور یهودی قدرتمند مسلح به سلاح اتمی

Latest posts

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom