What's new

Iranian Chill Thread

1355347546995.jpg

عرب ها دارند به شما و فرهنگ ایران توهین می کنند، وجدانا چطور رغبت می کنید که اینقدر سنگ اسلام رو به سینه بزنید. مگه . نمی بینید چطور با حقارت باهاتون رفتار می کنند. حقارت هم حدی داره.

خوبه چیز مثبتی از مسلمان ها بیرون نیامده، اگر میامد که دیگه معلوم نبود چکار می کردید.

عرب ها دارند به شما و فرهنگ ایران توهین می کنند، وجدانا چطور رغبت می کنید که اینقدر سنگ اسلام رو به سینه بزنید. مگه . نمی بینید چطور با حقارت باهاتون رفتار می کنند. حقارت هم حدی داره.

خوبه چیز مثبتی از مسلمان ها بیرون نیامده، اگر میامد که دیگه معلوم نبود چکار می کردید.

عرب ها مسلمون نیستن

کی گفته عرب ها مسلمونن

عرب ها مسلمون نیستن

کی گفته عرب ها مسلمونن

محمد عرب بوده، مکان های مقدس مسلمان های اونجاست، اونها می گن شما مسلمان نیستید. حالا آش دهن سوزی هم نیست که باشید یا نباشید.

عرب ها مسلمون نیستن

کی گفته عرب ها مسلمونن

من می تونم این عربها رو سه ثانیه سوسک کنم چون سنگ اسلامو به سینه نمی زنم. شما که می زنی حریفشون نخواهی شد.

من می تونم این عربها رو سه ثانیه سوسک کنم چون سنگ اسلامو به سینه نمی زنم. شما که می زنی حریفشون نخواهی شد.

من مسلمان شیعه هستم ... پس از همه بهتر می تونم سوسکشون کنم

No US pressure over Pak-Iran gas pipeline: FO | Pakistan | Dunya News

دوستان اين خبر رو کدوم قسمت تاپيک کنم؟

تو همین قسمت خودمون بزن

محمد عرب بوده، مکان های مقدس مسلمان های اونجاست، اونها می گن شما مسلمان نیستید. حالا آش دهن سوزی هم نیست که باشید یا نباشید.

حضرت محمد آخرين پيغمبر خدا عرب نبوده فقط تو جامعه ى اينا بوده تا بت پرستا رو خداپرست کنه.يه نگاهى به امضام بنداز

من مسلمان شیعه هستم ... پس از همه بهتر می تونم سوسکشون کنم

تو همین قسمت خودمون بزن

ايران؟

Latest posts

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom