What's new

Iranian Chill Thread

I understand like it, it gave the feeling.

Mate, these are some wild parties.

When i go to beach. We swim, have fun etc... And there are lot of families in the beaches, so it would be inappropriate to do these kind of things.

But if there are beautiful or bombshell bodied girls in the beach, i would check them out for sure. :D

Absolutely not.. :D

bodruml.jpg

But i was not talking about some specific group of people. :-)

I nearly forgot about that topic..... what was it... :what:

I think, it was about using one Allah's name for an insult....

I'm not sensitive about the subject, bro. I at that time asked about the word "wahhabi". Both sides made their point. Al-hasani's explanation made more sense for me. That's it. :)

Wish some Iranian members were just like you and Rimi. :cheers:
Maybe being Azeris, i dunno. If our ways cross in real-life, i will both hug you. :-)

Hey Sinan , You're gonna start this conversation again ?

Hey Sinan , You're gonna start this conversation again ?

We were already discussing with haman, but we went off topic in the related thread and move it to here.

If you are referring to beach stuff ?

I checked some previous posts.... there were some heated discussions, between people i like very much.

There was an Iranian sister ( @Ir.Tab. ) who spend most of her time in our section.

The point is if any of you gets bored with the fighting and look for a breather. Come and take a break in our section. You will be welcomed. :tup:

سلام به آقایون
آقا ما 2 3 روز برای انجام کاری رفته بودیم شیراز
توی این شهر یکی دو روز گذشته داشت برف می آمد حدودا متوسط 15 20 سانتی برف اومد
و ما هم پروازمون کنسل شد نتونستیم بیایم
حالا از اینا گذشته
با این 10 15 سانت برف
برق حدود 40 50 درصد شهر که حدودا از دیروز قطع بود
آب 40 درصد شهر از امروز صبح قطع بود و من همین الان هم که با دوستان صحبت می کردم آب هنوز قطعه
کلیه راههای مواصلاتی به شهر مسدود بود
تقریبا اکثر خیابان های شهر مسدود شده بود )به گونه ای که من مسیر یک ساعته رو که ساعت 3 بعد از ظهر راه افتادم ساعت 2 نیمه شب رسیم)
حالا اینا رو گفتم تا یه بررسی کنیم
شهردار شیراز :علی رضا پاک فطرت
رزومه:
سابقه جبهه
قبولی در رشته عمران دانشگاه چمران اهواز(با سابقه جبهه)
ارشد عمران
و دانشجوی فعلی دکتری !!!!(یعنی علنا مردم را دراز گوش فرض کرده)
به اضافه یه سه چهار تا مقاله آبکی در حد خنده
تقریبا همه مسولین این استان هم به همین منوال هستند
به این دلیل هست که هزار تا نهاد مفت خور سراسر سال دارن مفت می خورن که یه روز برفی رو مدیریت کنن که نتیجش هم می شه این
بزارید یه چنتا نفرین کنم
خدا لعنت کنه هر مسئول حرومخوری رو که به دلیلی غیر از لیاقت در منسبش هست
خدا لعنت کنه قارون ها رو
خدا لعنت کنه هر حرام لقمه ای که با شهوت مال و قدرت هر حرکت ، انقلاب و جنبش دینی و مذهبی رو به قهقرا می کشونه
لعن اللهم اجمعین، من الان الی قیام یوم الدین
وضعیت شیراز نامتعادل شد
عامین، ولی ما که آب و برقمون قطع نشد، ظاهرا شهرکهای شمالی که همه چیشون هم نوساز هست برقشون قطع بوده. کلا اونقدری برف نیومد که باعث مسدود شدن خیابونها بشه، ولی خوب خیابونهایی که توی حالت عادی هم ترافیکش قفل هست منتظر یه عنصر محرک مثل لیزی سطح هستن تا کامل بسته شن شرط میبندم از هر ده هزار تا ماشین توی خیابون یکیش هم زنجیر چرخ نداشته
هر چند که به هیچ وجه از شهرداریهای پولکی ایران و شیراز دل خوشی ندارم، ولی هیچ کدوم از اتفاقات روی داده ربطی به شهرداری نداره
در ضمن:
پاک‌فطرت پیش از پذیرش مسئولیت شهرداری شیراز، در پست‌‌های مدیر کل دفتر فنی استانداری‌های کهکیلویه و بویراحمد و بوشهر، قائم مقام مدیر کل دفتر فنی استانداری فارس، شهرداری منطقه ۵ و مدیریت اجرایی باغ‌های قصردشت فعالیت داشته است.
مدرک تحصیلی:
علیرضا پاک فطرت دانشجوی دکتری رشته‌ی جغرافیا و برنامه ریزی شهری در دانشگاه اصفهان است. وی هم اکنون دارای مدرک فوق لیسانس مهندسی شهرسازی (برنامه ریزی شهری و منطقه ای و طراحی شهری ) از دانشگاه تهران است و دوران لیسانس خود را در رشته‌ی مهندسی عمران راه و ساختمان در دانشگاه شهید چمران اهواز گذرانده است.

مسئولیت‌های دوران دفاع مقدس:
پاک فطرت مسئول ساماندهی نیرو در لشکر ۱۹ فجر و تیپ امام سجاد و قرارگاه کربلا در دوران دفاع مقدس بوده است و در بیش از ده عملیات از جمله عملیات ثامن الائمه، عملیات والفجر ۸ و عملیات کربلا پنج حضور داشته است.

عامین، ولی ما که آب و برقمون قطع نشد، ظاهرا شهرکهای شمالی که همه چیشون هم نوساز هست برقشون قطع بوده. کلا اونقدری برف نیومد که باعث مسدود شدن خیابونها بشه، ولی خوب خیابونهایی که توی حالت عادی هم ترافیکش قفل هست منتظر یه عنصر محرک مثل لیزی سطح هستن تا کامل بسته شن شرط میبندم از هر ده هزار تا ماشین توی خیابون یکیش هم زنجیر چرخ نداشته
هر چند که به هیچ وجه از شهرداریهای پولکی ایران و شیراز دل خوشی ندارم، ولی هیچ کدوم از اتفاقات روی داده ربطی به شهرداری نداره
در ضمن:
پاک‌فطرت پیش از پذیرش مسئولیت شهرداری شیراز، در پست‌‌های مدیر کل دفتر فنی استانداری‌های کهکیلویه و بویراحمد و بوشهر، قائم مقام مدیر کل دفتر فنی استانداری فارس، شهرداری منطقه ۵ و مدیریت اجرایی باغ‌های قصردشت فعالیت داشته است.
مدرک تحصیلی:
علیرضا پاک فطرت دانشجوی دکتری رشته‌ی جغرافیا و برنامه ریزی شهری در دانشگاه اصفهان است. وی هم اکنون دارای مدرک فوق لیسانس مهندسی شهرسازی (برنامه ریزی شهری و منطقه ای و طراحی شهری ) از دانشگاه تهران است و دوران لیسانس خود را در رشته‌ی مهندسی عمران راه و ساختمان در دانشگاه شهید چمران اهواز گذرانده است.

مسئولیت‌های دوران دفاع مقدس:
پاک فطرت مسئول ساماندهی نیرو در لشکر ۱۹ فجر و تیپ امام سجاد و قرارگاه کربلا در دوران دفاع مقدس بوده است و در بیش از ده عملیات از جمله عملیات ثامن الائمه، عملیات والفجر ۸ و عملیات کربلا پنج حضور داشته است.
ممنونم عزیز
اما در کل ستاد مدیریت بحران شهری تحت امر ایشون هست
مسئولیت حرس درختان جهت جلوگیری از آسیب رساندن به خطوط برق در ابتدای فصول پر بارش بر عهده ی شهرداری هست
مسئولیت نظارت بر نمک پاشی در راهای حوزه های استحفاظی بر عهده ی ایشون و استاندار و غیره هست
در کل من ایشون رو به عنوان نمونه مثال زدم وگرنه با یک بررسی کلی تر تقریبا اکثرا متاسفانه به دلایلی غیر از لیاقت منسوب شده اند
در همین مورد جناب پاک فطرت به لحاظ قانونی به صورت همزمان نمیشه استخدام دولت بود و در دانشگاه تحصیل کرد چه برسه که شهردار هم باشی
در هر صورت باید قبول کرد به لحاظ لیاقتی شاید 1000 ها نفر رو بشه در سطح استان پیدا کرد که شایسته تر باشند برای پست های شرداری و استانداری و ریاست مدیریت بحران و بقیه پست ها
همه ی اینها به کنار با بروز مشکلات فوق اگر فرض کنیم عزیزان با لیاقت به جایگاهشون رسیدن باز هم باید توبیخ و بازخواست بشن

سلام به آقایون
آقا ما 2 3 روز برای انجام کاری رفته بودیم شیراز
توی این شهر یکی دو روز گذشته داشت برف می آمد حدودا متوسط 15 20 سانتی برف اومد
و ما هم پروازمون کنسل شد نتونستیم بیایم
حالا از اینا گذشته
با این 10 15 سانت برف
برق حدود 40 50 درصد شهر که حدودا از دیروز قطع بود
آب 40 درصد شهر از امروز صبح قطع بود و من همین الان هم که با دوستان صحبت می کردم آب هنوز قطعه
کلیه راههای مواصلاتی به شهر مسدود بود
تقریبا اکثر خیابان های شهر مسدود شده بود )به گونه ای که من مسیر یک ساعته رو که ساعت 3 بعد از ظهر راه افتادم ساعت 2 نیمه شب رسیم)
حالا اینا رو گفتم تا یه بررسی کنیم
شهردار شیراز :علی رضا پاک فطرت
رزومه:
سابقه جبهه
قبولی در رشته عمران دانشگاه چمران اهواز(با سابقه جبهه)
ارشد عمران
و دانشجوی فعلی دکتری !!!!(یعنی علنا مردم را دراز گوش فرض کرده)
به اضافه یه سه چهار تا مقاله آبکی در حد خنده
تقریبا همه مسولین این استان هم به همین منوال هستند
به این دلیل هست که هزار تا نهاد مفت خور سراسر سال دارن مفت می خورن که یه روز برفی رو مدیریت کنن که نتیجش هم می شه این
بزارید یه چنتا نفرین کنم
خدا لعنت کنه هر مسئول حرومخوری رو که به دلیلی غیر از لیاقت در منسبش هست
خدا لعنت کنه قارون ها رو
خدا لعنت کنه هر حرام لقمه ای که با شهوت مال و قدرت هر حرکت ، انقلاب و جنبش دینی و مذهبی رو به قهقرا می کشونه
لعن اللهم اجمعین، من الان الی قیام یوم الدین
وضعیت شیراز نامتعادل شد
oooh chera enghade shologhesh mikoni to? Az ye taraf khaye malie akhoondaro mikoni, az ye taraf be andaaze shish ta pirezan negh mizani.

Regime akhoondi hamine dige. Age ye mosht keshish dashtan almano edare mikardan, fekr mikoni alman, almane alan bood? Ye mosht akhoond daran Irano edare mikonan mashti.

Sobh Bekheir

I checked some previous posts.... there were some heated discussions, between people i like very much.
There was an Iranian sister ( @Ir.Tab. ) who spend most of her time in our section.
The point is if any of you gets bored with the fighting and look for a breather. Come and take a break in our section. You will be welcomed.

thats so nice of u mate :D

will do so :tup:

Latest posts

Pakistan Affairs Latest Posts

Country Latest Posts

Back
Top Bottom