What's new

Iranian Chill Thread

naaah everybody lovs him in iran , anyhow what happened here ? [BUTTERFLIES AND BEES]

MOD EDIT: Show respect to nationality please
:D

@Sinan ; mate what sort of problems you encountered ? do u have any questions ?

Engaar shoma ye chizi neveshte boudi ke edit shode, ghabl az inke edit beshe, chi neveshte boudi? :azn:

@haman10 Anyway, javaab e sinan ra ham lotfan bede, age man javaab bedam, dobaareh oun antar ke mishnaasish miyaad, va da'vaa mishe.

Engaar shoma ye chizi neveshte boudi ke edit shode, ghabl az inke edit beshe, chi neveshte boudi? :azn:

it was a disrespect to other nationalities :azn:

sousmar khor kinda stuff

@haman10 Anyway, javaab e sinan ra ham lotfan bede, age man javaab bedam, dobaareh oun antar ke mishnaasish miyaad, va da'vaa mishe.

okey , let him get online ...

guys look at this.:eek:

1476345_655178964535043_794333669_n.jpg

Last edited:
Last edited:
گفتنی است وزیر امور خارجه ایران در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان در دانشگاه تهران چنین گفته بود: " آیا فکر کردیدآمریکا که می تواند با یک بمب تمام سیستم دفاعی ما را از کار بیاندازد از سیستم دفاعی ما می ترسد؟آیا واقعا به خاطر قدرت نظامی، آمریکا جلو نمی آید؟ بر اساس کدام سند فکر می کنید آمریکا می تواند به اطلاعات نظامی ما دست پیدا کند؟

جانم ظریف ، تا آمریکایی ها رو به حمله ی نظامی ترغیب نکنه ول کن نیست ... پس بگو چرا می خواد جزایر رو بده ،بره ....

این ظریف من رو یاد دوستان دوران راهنماییم می ندازه که میگ فتند :" آمریکا یک لیزری داره ، هر وقت بخواد هر کس رو هر کجای دنیا بخواد باهاش عین آب خوردن می ندازه "

جانم ظریف ، تا آمریکایی ها رو به حمله ی نظامی ترغیب نکنه ول کن نیست ... پس بگو چرا می خواد جزایر رو بده ،بره ....

این ظریف من رو یاد دوستان دوران راهنماییم می ندازه که میگ فتند :" آمریکا یک لیزری داره ، هر وقت بخواد هر کس رو هر کجای دنیا بخواد باهاش عین آب خوردن می ندازه "
:D منم شنیده بودم یه سیستم جاسوسی دارن که مانیتور رو تبدیل به وب کم میکنه و قیافه افراد رو اسکن میکنه

میگم نکنه این یارو پیش خودش فکر کرده این جوری دانشجوا رو میترسونه البته چون زاد تو امریکا اقامت داشته شایدم هالیوود درستو حسابی شست و شوی مغزیش داده

:D منم شنیده بودم یه سیستم جاسوسی دارن که مانیتور رو تبدیل به وب کم میکنه و قیافه افراد رو اسکن میکنه

میگم نکنه این یارو پیش خودش فکر کرده این جوری دانشجوا رو میترسونه البته چون زاد تو امریکا اقامت داشته شایدم هالیوود درستو حسابی شسته شوی مغزیش داده

سلام

از شوخی که بگذریم ، حتی برای حفظ قیافه هم که شده وزیر امور خارجه نباید این قدر خودباخته باشه ... این آقا نمی دونه که تمام صحبتهاش رصد می شه ... تو مذاکرات بعدی ، آمریکایی ها میان فشارشون رو روی تهدید نظامی میگذارند چون خود شخص ظریف به عنوان مذاکره کننده ، از قدرت نظامی آمریکا وحشت داره و این تو تصمیم گیریش اثر می گذاره ...

آمریکا اگه اینجوری براش راحت بود ، افغانستان رو که گرفته بود ، عراق هم که گرفته بود ، از سه طرف ایران رو محاصره کرده ، دیگه یک بهانه ی آب دوغ خیاری دست و پا می کرد با همین قدرت نظامی وحشتناکش می زد کار ایران رو توی ده دقیقه می ساخت که ده سال بعدش وزیر خارجه ش مجبور نشه با یکی مثل ظریف بشینه مذاکره کنه ....

این آقا با این حرفش هم به آمریکایی ها و شعورشون توهین کرده ( که گور پدرشون ) هم به کشور ایران و هم به خودش ....

از اینکه هرکی یک میکروفن می بینه جو گیر می شه و بدون فکر کردن ، چرت و پرت می گه اینقدر بدم میاد که نگو ....

خبرگزاری جمهوری اسلامی - کیهان نوشت: نه کلاهک نه کلاه!

با گذشت چند روز از انتشار یادداشت مدیر مسئول کیهان با عنوان «نه کلاهک نه کلاه» که در آن به بررسی تحلیلی و فنی توافق ژنو پرداخته شد، همچنان محافل رسانه‌ای فعال در فتنه سبز به آن واکنش نشان می‌دهند. پس از آنکه روزنامه‌های آمریکایی «نیویورک تایمز»، «وال‌استریت ژورنال» و... نوشتند که رویه روزنامه کیهان معادلات «توافق ژنو»را بر هم می‌زند، باز هم ضدانقلاب‌ها به میدان آمدند تا راهکارهای «کنترل اثرگذاری کیهان» را تجویز کنند.
سایت صهیونیستی «بالاترین» که در فتنه سبز نقش فعالی داشت و آشوبگران را هدایت می‌کرد در این باره می‌نویسد: «نقد شریعتمداری در سرمقاله نه کلاهک نه کلاه یکی از قوی‌ترین و صریح‌ترین و بهترین نقدهایی بوده است که به محتوای توافق ژنو نوشته شده است؛ و به نظر می‌رسد که در روزهای آینده پر و بال بیشتری هم خواهد گرفت. پرسش‌های صریحی که شریعتمداری در نقد خود پرسیده سؤالات کلیدی و بسیار مهمی هستند که احتمالاً فعلاً پاسخی بغیر از «انشاءالله که اینطور نشود» یا «باید به قول غرب اعتماد کرد» و نهایتاً «تازه ما که چیزی از دست نداده‌ایم اگر غرب زیاده‌خواهی کرد توافق را بهم می‌زنیم» از سوی دولت نخواهد داشت. و بدیهی است که این پاسخ‌ها نیز آتش هجوم تندروان را بیشتر و بدتر تیز می‌کند».

______________-

جام نیوز :: JamNews - خطری که با توافق ژنو برطرف شد/ خواهش می کنم از اوباما انتقاد نکنید!

Last edited:
سلام

از شوخی که بگذریم ، حتی برای حفظ قیافه هم که شده وزیر امور خارجه نباید این قدر خودباخته باشه ... این آقا نمی دونه که تمام صحبتهاش رصد می شه ... تو مذاکرات بعدی ، آمریکایی ها میان فشارشون رو روی تهدید نظامی میگذارند چون خود شخص ظریف به عنوان مذاکره کننده ، از قدرت نظامی آمریکا وحشت داره و این تو تصمیم گیریش اثر می گذاره ...

آمریکا اگه اینجوری براش راحت بود ، افغانستان رو که گرفته بود ، عراق هم که گرفته بود ، از سه طرف ایران رو محاصره کرده ، دیگه یک بهانه ی آب دوغ خیاری دست و پا می کرد با همین قدرت نظامی وحشتناکش می زد کار ایران رو توی ده دقیقه می ساخت که ده سال بعدش وزیر خارجه ش مجبور نشه با یکی مثل ظریف بشینه مذاکره کنه ....

این آقا با این حرفش هم به آمریکایی ها و شعورشون توهین کرده ( که گور پدرشون ) هم به کشور ایران و هم به خودش ....

از اینکه هرکی یک میکروفن می بینه جو گیر می شه و بدون فکر کردن ، چرت و پرت می گه اینقدر بدم میاد که نگو ....

posthat ro be englisi benevis ( manzuram posthaye farsi ba alefbaye engelisi ) .

inja dastan darim .

Last edited:
posthat ro be englisi benevis ( manzuram posthaye farsi ba alefbaye engelisi .

inja dastan darim .

سلام
زمین وزمان یکی بشه این کار رو نمی کنم ... همین مونده برام تعیین کنند که با چه خطی بنویسم ... من از اون آدماش نیستم که به خاطر فشار ، فرهنگ و تاریخ خودم رو ول کنم و برم ....

Latest posts

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom