What's new

Iranian Chill Thread

آخه کجای دنیا اول خدمت مرخصی می دن من نمیدونم !

امروز مجبور شدم آش پشت پام رو خودم پخش کنم :rolleyes: . فقط انگ خل بودن بهم نزده بودن که زدن

:tsk:

فکر می کردم از خدمتت خیلی وقت گذشته ...

نه بابا .

تازه اموزشی رو شروع کردم . 1 مهر دفترچه پست کردم تازه 1 اردیبهشت اعزام شدم .
بابا ناراحتی ؟ من نیروی انتظامی هتل چمران افتادم بمون گفتن فردا برید پادگان اونور کرج رفتیم اونجا یک 2-3 ساعت معطلمان کردن بعد اسمامون را یادداشت کردن و گفتن آفرین چون یچههای خوبی بودید و به موقع اومدید این کوله پشتی را بگیرید برید 10 روز دیگه با لباس نظامی و موهای اصلاح کرده بیایید اینجوری 10 روز از آموزشی پرید بعدشم اون یک ماهی که اونجا بودیم تمام چهارشنبه بعد از ظهر تا شنبه 6 صبح را از پادگان می انداختنمون بیرون میگفتن روحیه بقیه سربازها و کادریهای تازه استخدام شده را خراب میکنید . یادمه یک روز رییس کل آموزش ناجا آمده بود بازدید ما رو بردن پشت ساختمونها قایممان کردن بعدش تا حواس اونرا پرت کردن از در پشتی فرستادنمان خونه . خلاص توی این 40 روز فکر کنم کلا 2 ساعت نظام جمع کار کردیم بقیه اش یا خو نه بودیم یا خواب یا سر کلاس . خلاصه بگم بعد از 40 روز که شدم ستوان یک و بهم گفتن تا یک هفته دیگه برو محل خدمتت من هیچ چی از نظام جمع حالیم نبود فقط بلد بودم خبر دار بایستم یادمه توی زاهدان خواستم به سرهنگی که قرار بود بهم بگه کجا باید برم سلام بدم به جای اینکه کف دستم رو به پایین باشه رو به بالا بود .

نه بابا .

تازه اموزشی رو شروع کردم . 1 مهر دفترچه پست کردم تازه 1 اردیبهشت اعزام شدم .
بابا ناراحتی ؟ من نیروی انتظامی هتل چمران افتادم بمون گفتن فردا برید پادگان اونور کرج رفتیم اونجا یک 2-3 ساعت معطلمان کردن بعد اسمامون را یادداشت کردن و گفتن آفرین چون یچههای خوبی بودید و به موقع اومدید این کوله پشتی را بگیرید برید 10 روز دیگه با لباس نظامی و موهای اصلاح کرده بیایید اینجوری 10 روز از آموزشی پرید بعدشم اون یک ماهی که اونجا بودیم تمام چهارشنبه بعد از ظهر تا شنبه 6 صبح را از پادگان می انداختنمون بیرون میگفتن روحیه بقیه سربازها و کادریهای تازه استخدام شده را خراب میکنید . یادمه یک روز رییس کل آموزش ناجا آمده بود بازدید ما رو بردن پشت ساختمونها قایممان کردن بعدش تا حواس اونرا پرت کردن از در پشتی فرستادنمان خونه . خلاص توی این 40 روز فکر کنم کلا 2 ساعت نظام جمع کار کردیم بقیه اش یا خو نه بودیم یا خواب یا سر کلاس . خلاصه بگم بعد از 40 روز که شدم ستوان یک و بهم گفتن تا یک هفته دیگه برو محل خدمتت من هیچ چی از نظام جمع حالیم نبود فقط بلد بودم خبر دار بایستم یادمه توی زاهدان خواستم به سرهنگی که قرار بود بهم بگه کجا باید برم سلام بدم به جای اینکه کف دستم رو به پایین باشه رو به بالا بود .

خسته نباشی دلاور .

به احترامت از جا بلند شدم تکبیر گفتم .

guys, have you seen this before? excellent pilot.
49684519d79868c078d465be05ac280e37ba0d34524557cc7236b55693ee74e8b37af220.jpg

كشته ديالوگ اين جمهوريخواهان هستم:
دونالد ترامپ دیروز خطاب به تد کروز توئيت كرد: بکش کنار، مگر خودت به جان کیسیک نمیگفتی چون روی کاغذ ۱۲۳۷ دلیگیت نمیاری، بکش کنار؟؟ حالا خودتم عمراً نمیاری، بکش کنار خالی بند.
تد کروز هم در جواب نوشته: دونالد جون، تو هم روز پرایمری کالیفرنیا حذف میشی و روی کاغذ نمیتونی به ۱،۲۳۷ برسی، میخوای هممون بکشیم کنار، دو دستی تقدیم هیلاری کنیم؟
ماه پیش هم در مورد اندازه دست و .... هم دیکه حرف میزدن
در حد دبستان
"Look at those hands, are they small hands?":raise:

"And, he referred to my hands -- 'if they're small, something else must be small.:big_boss:
I guarantee you there's no problem. I guarantee.":argh:

كشته ديالوگ اين جمهوريخواهان هستم:
دونالد ترامپ دیروز خطاب به تد کروز توئيت كرد: بکش کنار، مگر خودت به جان کیسیک نمیگفتی چون روی کاغذ ۱۲۳۷ دلیگیت نمیاری، بکش کنار؟؟ حالا خودتم عمراً نمیاری، بکش کنار خالی بند.
تد کروز هم در جواب نوشته: دونالد جون، تو هم روز پرایمری کالیفرنیا حذف میشی و روی کاغذ نمیتونی به ۱،۲۳۷ برسی، میخوای هممون بکشیم کنار، دو دستی تقدیم هیلاری کنیم؟
ماه پیش هم در مورد اندازه دست و .... هم دیکه حرف میزدن
در حد دبستان
"Look at those hands, are they small hands?":raise:

"And, he referred to my hands -- 'if they're small, something else must be small.:big_boss:
I guarantee you there's no problem. I guarantee.":argh:
اگر این بچه رئیس جمهور بعدی آمریکا بشه که کلی شانس آوردیم

اگر این بچه رئیس جمهور بعدی آمریکا بشه که کلی شانس آوردیم
ه.
کدومش ترامپ ؟ ترامپ شخصيت كاريزماتيكي داره و بين طرفداران جمهوري خواه محبوبه ولي در رقابت با هيلاري حمايت اقليت هيسپن و بعضا سياه پوست را بخاطر نژادپرست بودن نداره.از طرفي كلينتون در امريكا معروف شده به دروغگو و غير قابل اعتماد بودن. بايد ديد چي ميشه

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950208000832

خيلي كم پيش مياد صندلي اف ٧ كسي رو نجات بده. شانس اوردن. .

Last edited:
ATTENTION : Oun haee k tehran hastand va mikhan gharar bezaran :

gharari ke tooye taghe bostan nabashe va dandeh kababam toush nabashe be darde laye jerzam nemikhore :/

berin jam konid .

ATTENTION : Oun haee k tehran hastand va mikhan gharar bezaran :

gharari ke tooye taghe bostan nabashe va dandeh kababam toush nabashe be darde laye jerzam nemikhore :/

berin jam konid .
اتفاقا من یه بار چند سال پیش کرمانشاه اومدم. شهر بسیار عالی, تمیز, خوش آب و هوا, کم ازدحام و پر از مکان های دیدنی و جالب بود.

Last edited:
Back
Top Bottom