What's new

Iranian Chill Thread

به نظرتون کدوم خطرناک ترن ؟ هيلاري يا ترامپ ؟ هر طور بشه به نظر مياد سالاي دراماتيكي در راهه.. گاد بلس.

به نظرتون کدوم خطرناک ترن ؟ هيلاري يا ترامپ ؟ هر طور بشه به نظر مياد سالاي دراماتيكي در راهه.. گاد بلس.

من ترامپ رو به هیلاری و کروز ترجیح میدم. هیلاری‌خیلی کثیفه. فقط اسمش‌دموکرات هست، ولی برای ایران از صدتا جمهوری خواه بدتر خواهد بود.

حالا جدای از گیم نت، کلی هم منظورم بود. ولی به هر حال ممنون بابت دعوتت.

ببینیم دوستانی که تهرانن احیانا تمایل دارن یه روز جمع بشیم؟
@The SiLent crY @raptor22
و سایر دوستان که الان ساکن تهران هستن.

ممنون سرپنتی جان فکر خیلی خوبیه ....فقط باید از مدتی قبل اعلام بشه ..

من ترامپ رو به هیلاری و کروز ترجیح میدم. هیلاری‌خیلی کثیفه. فقط اسمش‌دموکرات هست، ولی برای ایران از صدتا جمهوری خواه بدتر خواهد بود.

هيلاري عروسك خيمه شب بازيه و هيچوقت اسراييل و عربستانو ناراضي نمي ذاره. ترامپ يه بيزينسمن كه حداقل تا حدي مستقله و زياد مناسبات سياسي امريكا رو درک نميكنه. چند وقت قبل گفته بود عربستان بايد هزينه جنگ با داعشو بده. در كل دوتاشون برا ايران مناسب نيستن اما در رابطه با ايران به نظرم هيلاري گزينه بدتر و ترامپ بد حساب ميشه .در ضمن ترامپ ميتونه جاي خالي جان استوارت رو پر کنه :lol:

If you have Nancy Drew games I'll come otherwise I fear for my sensitive spirit .
Just thinking about games like civilisation which you kill millions of people with each click make me tremble .:o:
By the way if you have something like resident evil or silent Hill or cryostasis then that's something tempting:p:

هيلاري عروسك خيمه شب بازيه و هيچوقت اسراييل و عربستانو ناراضي نمي ذاره. ترامپ يه بيزينسمن كه حداقل تا حدي مستقله و زياد مناسبات سياسي امريكا رو درک نميكنه. چند وقت قبل گفته بود عربستان بايد هزينه جنگ با داعشو بده. در كل دوتاشون برا ايران مناسب نيستن اما در رابطه با ايران به نظرم هيلاري گزينه بدتر و ترامپ بد حساب ميشه .در ضمن ترامپ ميتونه جاي خالي جان استوارت رو پر کنه :lol:
اجازه آقا یک سوال
نظر شما در مورد سندرز و کروز چی هست ? به نظرت آنها کجا طیف قرار میگیرند .

Last edited:
حالا جدای از گیم نت، کلی هم منظورم بود. ولی به هر حال ممنون بابت دعوتت.

ببینیم دوستانی که تهرانن احیانا تمایل دارن یه روز جمع بشیم؟
@The SiLent crY @raptor22
و سایر دوستان که الان ساکن تهران هستن.

سلام ،

پیشنهاد جالبیه دوستان .

اما متاسفانه من آشخور تشریف دارم ، اونم تو ارتش که امیدوارم خدا بخیر کنه .

سلام ،

پیشنهاد جالبیه دوستان .

اما متاسفانه من آشخور تشریف دارم ، اونم تو ارتش که امیدوارم خدا بخیر کنه .
آقا شایعه درست نکن من 17 ماه رفتم سربازی حتی یک دفعه هم به ما آش نداد .اصلا خودت بگویم آنجا کسی اصلا حال و حوصله آش پختن داره

اجازه آقا یک سوال
نظر شما در مورد سندرم و کروز چی هست ? به نظرت آنها کجا طیف قرار میگیرن
اختیار داری. داریم درس پس میدیم.:man_in_love:
.کروز از همه بدتره . سندرز هلو است . ولی سندرز تقریبا شکست خورده.کروز هم همین طور.:smokin:

True first class .:enjoy:
Capture.JPG

If you have Nancy Drew games I'll come otherwise I fear for my sensitive spirit .
Just thinking about games like civilisation which you kill millions of people with each click make me tremble .:o:
By the way if you have something like resident evil or silent Hill or cryostasis then that's something tempting:p:

اجازه آقا یک سوال
نظر شما در مورد سندرم و کروز چی هست ? به نظرت آنها کجا طیف قرار میگیرند .
Well I have these games:

Fifa 16 (the most favourite one)
PES 2016 (it's like cartoon...)
Call of duty black ops 4
NFS 2015 no limits (multiplayer mod not available)
Mortal Kombat (If you are +18)

I'm thinking about making a PC game club because it would have much more income. for doing that I need a bigger store and a lot of money also mojavez...

Well I have these games:

Fifa 16 (the most favourite one)
PES 2016 (it's like cartoon...)
Call of duty black ops 4
NFS 2015 no limits (multiplayer mod not available)
Mortal Kombat (If you are +18)

I'm thinking about making a PC game club because it would have much more income. for doing that I need a bigger store and a lot of money also mojavez...
come on is mortal combat really that bad ?
and why PC game club gave you more income ?

come on is mortal combat really that bad ?
and why PC game club gave you more income ?
Yep mortal is so harsh (something like daesh) haha Btw it makes you laugh.

Vase inke man alan 5 ta dastgah daram age game net pc bezanam beyne 20 - 40 ta dastgah mitunam bezaram, baadam 24 saate moshtari hast. Unja mishe mosabeghat va leage haye mokhtalef bargozar kard va kardi kard unja 24 saate por bashe. PC beyne mardom hame gir tare va bar khalafe consol ke sene khasi bazi mikonan bazikone pc az hameye senin vojud dare va kollan fara gir tare. Albate pule kheyli ziadi baraye ejare kardane ye maghazeye bozorg mikhad.

Man be hamin consol ham gar che dar amadesh az pc kheyli kamtare raziam vali dadashe koochikam hey mige pc bezanim.
Age ma nazanim yeki dige tu pasaj mizane vase hamine mige.

Back
Top Bottom