What's new

Iranian Chill Thread

فعلا از لحاظ سازه ورزشگاه , بله

ولی برای اینکه یک حس ورزشگاه مدرن رو به شما بده باید امکانات رفاهی مانند سرویس بهداشتی , سیستم حمل و نقل , سیستم صوت و تصویر ,فضای سبز , خدمات درمانی , هتل و رستوران و ... این ورزشگاه تکمیل بشده

منظره اطراف ورزشگاه یادگار تبریز هنوز دست نخورده هست
و برای ساخت و ساز جا داره
2177-yadegar-e_emam_stadium.jpg

فکر کنم بعد از تحریم بتونیم یه سرمایه گذار هم پیدا کینم تا سریعتر تموم بشه

ولی از لحاظ امکانات جانبی
ورزشگاه پدیده مشهد بهترین و لوکس ترین ورزشگاه ایران هست
ورزشگاه پدیده خوبی رو به شما میده و به راحتی ازادی رو تو جیبش کوچیکش می زاره
از همه مهمتر با تامین مالی بسیار خوب این ورزشگاه توسط پدیده و آستان , کاملا اینده اون رو تضمین می کنه
ورزشگاه شهر بهشت یا همون امام رضا یه همون پدیده همه چیزشو آستان قدس رفته تاییدیه از خود فیفا گرفته براش...مثلا چمن مصنوعیش تنها چمن مورد تایید فیفا بوده و صندلیهاشو آلمان می سازه، سقفشو فرانسویها طراحی کردن و تارتانش رو یه کشور اروپایی دیگه... ضمنا اون بیش
از اینکه استادیوم فوتبال باشه یه مجموعه مرزشی که 3500 نفر همزمان ورزش میکنند توش و آستان قدس براش سنگ تموم گذاشته..یه هتل پنج ستاره بغلش ساخته برای ورزشگاه و یه پارکینگه شش طبقه و بیمارستان و چند چیز دیگه...جالبیش اینه که وسط شهره
یکی از تکیه گاههای ایران برای گرفتن جام ملتها همین ورزشگاه بود که موفق نشدند
من چند وقت پیش تو گوگل ارث نگاه میکردم یه عالمه از این استادیومهای جدید و مدرن در حال ساخت دیدم تو شهرهای مختلف از کرمانشاه بگیر تا اهواز و اصفهان و تبریز و شمال و مشهد

بخدا من هم می خواستم بگم
ابرویی که ارماتا از روسیه برد حتی قاهر هم از ایران نبرد
اخه از روسیه با این سابقه زرهی انتظار این خراب کاریها نمی رفت

لااقل قاهر وسط رژه پیروزی 15 دقیقه جلوی چش مردم سکته مغزی نزد
:lol:

چه بدشانسی بودنا , حتی ضد هوایی بوک هم تو رژه اتیش گرفت
:smokin:
پوتین امسال خراب کرد

yes
:cheers:

حالا کارای خنده دار به کسی آسیب نمیرسونه ولی این همه مسلمونای قفقاز که شدن سپر بلای پوتین فقط محض رضای آمریکاست , ایران هم از این قاعده مستثنا نیست , اونا حاضرن امثال ایران و سوریه رو هر وقت بفروشن که فقط به امریکا خدمت کرده باشن , این حداقل تنها قاعده ای هست که افغانی ها بهتر از ایرانی ها می فهمن @2800

بله کل دهکده ورزشی تبریز جا داره تا کامل بشه
پروژه ای هست واسه خودش

پیست دوچرخه سواری دهکده المپیک تبریز هم تقریبا اماده شده
rasht.png

Photo50861.jpg
Photo50871.jpg

L00835737426.jpg

Photo51011.jpg
انطوری که من از تبریزیها سراغ دارم پروژه های عمرانیشونو خوب اجرا می کنند و تمیز...این پیست دوچرخه سواری هم در کنار دو پیست استاندارد قبلی آزادی تهران و ثامن مشهد می تونه برای مسابقات آسیایی کاربرد داشته باشند... ما چیزی که نیاز داریم اینه که یه دهکده المپیک جدید و متمرکز در یه جای خوش آب و هوا و پرجمعیت مثل مازندران یه جایی در حدود فریدون کنار تا بابلسر یا چالوس تا رامسر بسازند تا بشه ازش برای میزبانی مسابقات سطح بالا استفاده کرد و همزمان چند میلیون مردم اطرافش هم ازش بهره ببرند..اونهم مردم ورزشکاری مثل مازندرانیها

اینهم پیست دوچرخه سواری مشهده
%D9%BE%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AB%D8%A7%D9%85%D9%86-%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%A6%D9%85%D9%87-2840-%D9%87%D9%85%DA%AF%D8%B1%D8%AF%DB%8C.jpg

Last edited:
DownFall-930402-01.jpg

این سقوط آزاد بیشتر شبیه یه موشک شهابه که تو اسرائیل فرود اومده :lol:

ما چیزی که نیاز داریم اینه که یه دهکده المپیک جدید و متمرکز در یه جای خوش آب و هوا و پرجمعیت مثل مازندران یه جایی در حدود فریدون کنار تا بابلسر یا چالوس تا رامسر بسازند تا بشه ازش برای میزبانی مسابقات سطح بالا استفاده کرد و همزمان چند میلیون مردم اطرافش هم ازش بهره ببرند..اونهم مردم ورزشکاری مثل مازندرانیها

اره بابا جان زدی تو هدف بخدا مازندران چه گناهی کرده که اب وهوای و منظره عالی داره اما ورزشگاه آبرومند نداره
دولت که به ورزش مازندران توجهی نکرد

اما شرکت کاله تو امل داره استادیوم 10000 نفری کاله رو می سازه

طراحیش محشره
kalleh_varzeshgah.jpg

aa%20(6).JPG

aa%20(5).JPG

aa%20(4).JPG

aa%20(3).JPG

aa%20(7).JPG

@Serpentine ahhh ... chera post ha ra paak kardi? man taaze on shodam mikhaastam bekhounameshoun :mad: :lol:

بخدا من هم می خواستم بگم
ابرویی که ارماتا از روسیه برد حتی قاهر هم از ایران نبرد
اخه از روسیه با این سابقه زرهی انتظار این خراب کاریها نمی رفت

لااقل قاهر وسط رژه پیروزی 15 دقیقه جلوی چش مردم سکته مغزی نزد
:lol:

چه بدشانسی بودنا , حتی ضد هوایی بوک هم تو رژه اتیش گرفت
:smokin:
پوتین امسال خراب کرد

Baalaam jan, che rabti be Armata daareh? Taghsir e oun farmaandeh i hast ke mikhaad nirouhaaye khodesh(ke aslan in tank e pichideh ra dorost nemishnaasan) tank ra berounan, be jaaye driver haye khod e factory.
In rezheh pirouzi ra kharaabkaari kardand, vali in taghsir e Armata nist, ke raanandash jeloye jaaygaah, tormoz e ezteraari migired :lol: Yek chiz tou maayeh haye oun yaarou hast ke dasti ra keshideh va migeh maashin sar e pich ha aziyat mikoneh :lol:

Last edited:
ino didi @rmi5? Homepage - MAPNA Group
Portfolios Archive - MAPNA Group ajab tashkilati daran baba... khodesh ye keshvare!!
dishab estemdad kardam az shoma ke biay bebini chizi mifahmi az harfaye ye bande khodayee!! fekr konam jinn bood!

Bale aziz. Man ghablan MAPNA ra raftam va didam, va te'daadi az doustaam ounjaa kaar mikardan. Jaaye jalebi hast, vaghean miarzeh ke aadam bereh va az nazdik ounja ra bebineh.

@Shahryar Hedayati man ra quote kardeh boudi? alertesh oumad, vali postet ra nadidam :lol:

@Serpentine ahhh ... chera post ha ra paak kardi? man taaze on shodam mikhaastam bekhounameshoun :mad: :lol:

Baalaam jan, che rabti be Armata daareh? Taghsir e oun farmaandeh i hast ke mikhaad nirouhaaye khodesh(ke aslan in tank e pichideh ra dorost nemishnaasan) tank ra berounan, be jaaye driver haye khod e factory.
In rezheh pirouzi ra kharaabkaari kardand, vali in taghsir e Armata nist, ke raanandash jeloye jaaygaah, tormoz e ezteraari migired :lol: Yek chiz tou maayeh haye oun yaarou hast ke dasti ra keshideh va migeh maashin sar e pich ha aziyat mikoneh :lol:

بابا اخوی من شوخی کردم قضیه سربد شانسی پوتین بود

این پست من واسه 2 روز پیش بود
خدارو شکر که همه پاک شد وگرنه العان تا فردا باید به همه پستها جواب می دادی
:enjoy:

@Shahryar Hedayati man ra quote kardeh boudi? alertesh oumad, vali postet ra nadidam :lol:

بهتر شد ندیدی

بابا اخوی من شوخی کردم قضیه سربد شانسی پوتین بود

این پست من واسه 2 روز پیش بود
خدارو شکر که همه پاک شد وگرنه العان تا فردا باید به همه پستها جواب می دادی

بهتر شد ندیدی

OK ;)
chera hamatoun in moghe' e nesfeh shab bidaarid? :lol: in saat ha, ma'moulan faghat man tou in section on hastam :lol:

Back
Top Bottom