What's new

Iranian Chill Thread

فعلا از لحاظ سازه ورزشگاه , بله

ولی برای اینکه یک حس ورزشگاه مدرن رو به شما بده باید امکانات رفاهی مانند سرویس بهداشتی و سیستم حمل و نقل و سیستم صوت و تصویر
فضای سبز و خدمات درمانی و ... این ورزشگاه تکمیل بشده

فکر کنم بعد از تحریم بتونیم یه سرمایه گذار هم پیدا کینم تا سریعتر تموم بشه

ولی از لحاظ امکانات جانبی
ورزشگاه پدیده مشهد بهترین و لوکس ترین ورزشگاه ایران هست
امکاناتش خیلی بالاتر از ازادی هست
آزادی که هیچی...
ولی این ورزشگاها به نظر من خیلی جا داره تا به قشنگی ورزشگاهای اروپایی برسن. مرسی از راهنماییات دوست من

ورزشگاه تبریز در فاز اول است
امکانات رفاهیش اماده است مونده سقفش

محض اطلاع دوستان گنجایش ورزشگاه تبریز برابر آزادی تهران هست

1260418261-Small.jpg

2177-yadegar-e_emam_stadium.jpg

2181-yadegar-e_emam_stadium.jpg
But you are aware that the first pic is the Atatürk Olympic Stadium in Istanbul, or did i misunderstood something?

Google Maps

آزادی که هیچی...
ولی این ورزشگاها به نظر من خیلی جا داره تا به قشنگی ورزشگاهای اروپایی برسن. مرسی از راهنماییات دوست من

بله کل دهکده ورزشی تبریز جا داره تا کامل بشه
پروژه ای هست واسه خودش

پیست دوچرخه سواری دهکده المپیک تبریز هم تقریبا اماده شده
rasht.png

Photo50861.jpg
Photo50871.jpg

L00835737426.jpg

Photo51011.jpg

Last edited:
ورزشگاه تبریز در فاز اول است
امکانات رفاهیش اماده است مونده سقفش

محض اطلاع دوستان گنجایش ورزشگاه تبریز برابر آزادی تهران هست

1260418261-Small.jpg

Sahand_Stadium.jpg

2177-yadegar-e_emam_stadium.jpg

2181-yadegar-e_emam_stadium.jpg
kollan tabriz ba azarbaijan hame chish ghashange,....khosham miad az shahreshoon va mardomesh

doostan kasi ino rafte? khatari nist baraye pirmarda?

برج پرواز صبا؛ اولین شبیه ساز سقوط آزاد در کشور

DownFall-930402-01.jpg

در حال حاضر صنعت گردشگری از مواردی می باشد که سرمایه گذاری در آن بسیار مقرون به صرفه می باشد در این میان، شبیه ساز سقوط آزاد یکی از جدیدترین گزینه های جذب گردشگر در سطح جهان می باشد.

در شبیه ساز سقوط آزاد (تونل باد عمودی) جریان هوا با سرعت حدود 150 الی 200 کیلومتر ایجاد و احساس سقوط آزاد از هواپیما برای کسی که بر فراز آن شناور است را بوجود می آورد. ورزش و تفریحی بسیار مهیج، بدون آنکه کوچکترین خطری فرد را تهدید نماید و با هزینه ای بسیار مناسب که هدف از اجرای آن موارد زیر می باشد:

1- تفریح : به منظور تفریح و تجربه لذت سقوط آزاد و احساس پرواز در آسمان می توان از این تونل باد استفاده نمود.

2- آموزش سقوط آزاد : برای علاقمندان به چتربازی این آموزش سبب کاهش هزینه ها به میزان 95 درصد شده و سبب افزایش ایمنی آموزش می شود.

در استفاده از این تونل باد، تفکیک جنسیتی لحاظ نمی شود و کلیه افراد 10 تا 50 سال امکان استفاده از این تفریح سالم را دارند.

عملیات ساخت این پروژه در منطقه تجاری گردشگری سپاد و در مساحتی بالغ بر 2000 مترمربع آغاز گردیده و شامل قسمت های ذیل می باشد:

1- محوطه تونل باد و اطراف آن ( در حدود 500 متر مربع)

2- بخش اداری، آموزشی و سرویس های بهداشتی (حدود 400 مترمربع)

3- بخش های خدماتی نظیر کافی شاپ و فست فود و غیره (حدود 700 مترمربع)

4- فضای سبز و معابر (حدود 700 مترمربع)

این شبیه ساز دارای محوطه پرواز به شکل چند ضلعی و قطر محاطی 3.6 متر و در ارتفاع 12 متری از سطح زمین می باشد که تا 4 نفر می توانند در آن به صورت همزمان شناور شوند.

DownFall-930402-Samples.jpg

and Iranian one in Mashhad:
DFS-01.jpg

c7b219e03eff0a7ed8a2409a6b51517c.jpg

downfallsimulator_mashhad.jpg

12.jpg

"شبیه ساز سقوط آزاد" راه را برای حضور ایران در مسابقات جهانی باز می کند
در ادامه این گزارش یکی از اعضای ورزشکار گروه آزمایش کننده پروژه شبیه ساز سقوط آزاد، تونل عمودی باد را مکملی موثر برای رشته سقوط آزاد عنوان کرد و اظهار داشت: همزمان با راه اندازی این سیستم در ایران تیمی از افراد با سابقه در این رشته ورزشی دور هم جمع شده تا در آموزش این ورزش مهیج را آغاز نمایند.
وی با بیان اینکه استفاده کنندگان این وسیله می توانند کودکان 15 ساله تا افراد 70 ساله باشند، گفت: هیچ گونه محدودیتی برای استفاده از این دستگاه وجود ندارد و افراد با هر گروه سنی می توانند پرواز را در این تونل تجربه کنند.
این مربی در ارتباط با نحوه استفاده از این دستگاه، بیان کرد: افراد عادی برای استفاده از دستگاه حدود 10 الی 15 دقیقه آموزش می بینند و پس از آن همراه مربی به داخل تونل می روند.
وی تصریح کرد: استفاده از این پروژه در تمام دنیا به عنوان مکملی برای ورزش سقوط آزاد مطرح می شود زیرا زمانی که فرد قصد انجام سقوط آزاد را داشته باشد احتیاج به وسیله ای نظیر هواپیما و بالگرد در شرایط آب و هوایی مناسب دارد که این کار بسیار پر هزینه است لذا این تونل با کمترین هزینه امکان استفاده افراد از این ورزش مهیج را فراهم می کند.

maxresdefault.jpg

منظور من این بود که تانک آرماتا روسیه تو فکاهی بودن چیزی از همین جنگنده قاهره کم نداره! همون قاهر رو هم احنمالا مستشارای روسیه به ایران حواله کردن که یه کم مردم دنیا رو بخندونن

maxresdefault.jpg

منظور من این بود که تانک آرماتا روسیه تو فکاهی بودن چیزی از همین جنگنده قاهره کم نداره! همون قاهر رو هم احنمالا مستشارای روسیه به ایران حواله کردن که یه کم مردم دنیا رو بخندونن

بخدا من هم می خواستم بگم
ابرویی که ارماتا از روسیه برد حتی قاهر هم از ایران نبرد
اخه از روسیه با این سابقه زرهی انتظار این خراب کاریها نمی رفت

لااقل قاهر وسط رژه پیروزی 15 دقیقه جلوی چش مردم سکته مغزی نزد
:lol:

چه بدشانسی بودنا , حتی ضد هوایی بوک هم تو رژه اتیش گرفت
:smokin:
پوتین امسال خراب کرد

You mean Tabriz stadium will have similar design?
yes
:cheers:

Back
Top Bottom