What's new

Iranian Chill Thread

are , emrooz ham dobare zelzele oomad vali khafif bood :)

kholase az dast ma rahat nemishi be een rahatiya :D :D

pas een estizah chi bood be nazaret ? o_O
:D

واقعا تو تخمی ترین شرایط ممکن به دنیا اومدیم و نسل سوخته شدیم .

من زمان جنگ رو به الان ترجیح میدادم اگه حق انتخاب داشتم . حداقل یه مرگ سریع رو جلومون داشتیم و تازه شهید هم می شدیم و مثل الآن انتر و منتر نبودیم که ندونیم چه گهی بخوریم .

واقعا تو تخمی ترین شرایط ممکن به دنیا اومدیم و نسل سوخته شدیم .

من زمان جنگ رو به الان ترجیح میدادم اگه حق انتخاب داشتم . حداقل یه مرگ سریع رو جلومون داشتیم و تازه شهید هم می شدیم و مثل الآن انتر و منتر نبودیم که ندونیم چه گهی بخوریم .
harf hagh javab nadare :D

آقا حالا که شما اهل خندیدن هستید یه نکته خنده دار تعریف کنم
من اصولا خیلی اهل خرید نیستم توی تهران معمولا اقوام نزدیک برام خرید می کنن به جز حالا چیزای جزیی که خودم از مغازه می خرم
پدرم تعریف می کرد سالهای 64 65 سر یک قضیه می خواسته یه سور بده یا حالا مثلا شما فرض کنید یه نذری می خواسته بده
اون موقع ها پدرم از جایی که کار می کرده حالا ماهی حدود نه هزار و پانصد تومن حقوق می گرفته
پدرم تعریف می کرد که رفته بوده برای این سور 27 تا گوسفند بزرگ که همه گوسفند های فروشی اون جایی که رفته بوده واسه خرید رو خریده بوده 14 هزار تومن
این یعنی با یه حقوقش می تونسته تقریبا 20 تا گوسفند بزرگ بخره
حالا امروز صبح من می خواستم برای اولین بار تقریبا تا اونجایی که یادمه برم گوشت گوسفند بگیرم
سه کیلو و چهارصد گرم گوشت خریدم اومدم حساب کنم طرف می گه قابل نداره 130 تومن
:lol::sarcastic::sarcastic:
یعنی الان گوسفند شده دونه ای یک میلیون
:lol:
یعنی فرض کنید من هنوز با مدرک دکتری کارمند وزارت نیرو بودم با حقوق یک ماهم می تونستم 3 تا و نصفی گوسفند بخرم
در حالی که پدرم اونموقع با مدرک لیسانس می تونسته 20 تا بزرگشو بخره
به همین منظور جهت بالابردن سطح خنده ی بحث تماسی گرفم با یکی از دوستان در کشور نکبت زده ی آمریکا
ایشون فرمودند
steak (delmonic, strip, etc)
کیلویی بین 15 تا 20 دلار
حقوقش هم با مدرک دکتری ماهی حدود نه هزار دلاره
البته تازه کاره
یعنی با حقوق یک ماهشون می تونن بین 400 تا 600 کیلو بخرن

آقا حالا که شما اهل خندیدن هستید یه نکته خنده دار تعریف کنم
من اصولا خیلی اهل خرید نیستم توی تهران معمولا اقوام نزدیک برام خرید می کنن به جز حالا چیزای جزیی که خودم از مغازه می خرم
پدرم تعریف می کرد سالهای 64 65 سر یک قضیه می خواسته یه سور بده یا حالا مثلا شما فرض کنید یه نذری می خواسته بده
اون موقع ها پدرم از جایی که کار می کرده حالا ماهی حدود نه هزار و پانصد تومن حقوق می گرفته
پدرم تعریف می کرد که رفته بوده برای این سور 27 تا گوسفند بزرگ که همه گوسفند های فروشی اون جایی که رفته بوده واسه خرید رو خریده بوده 14 هزار تومن
این یعنی با یه حقوقش می تونسته تقریبا 20 تا گوسفند بزرگ بخره
حالا امروز صبح من می خواستم برای اولین بار تقریبا تا اونجایی که یادمه برم گوشت گوسفند بگیرم
سه کیلو و چهارصد گرم گوشت خریدم اومدم حساب کنم طرف می گه قابل نداره 130 تومن
:lol::sarcastic::sarcastic:
یعنی الان گوسفند شده دونه ای یک میلیون
یعنی فرض کنید من هنوز با مدرک دکتری کارمند وزارت نیرو بودم با حقوق یک ماهم می تونستم 3 تا و نصفی گوسفند بخرم
در حالی که پدرم اونموقع با مدرک لیسانس می تونسته 20 تا بزرگشو بخره
به همین منظور جهت بالابردن سطح خنده ی بحث تماسی گرفم با یکی از دوستان در کشور نکبت زده ی آمریکا
ایشون فرمودند
steak (delmonic, strip, etc)
کیلویی بین 15 تا 20 دلار
حقوقش هم با مدرک دکتری ماهی حدود نه هزار دلاره
البته تازه کاره
یعنی با حقوق یک ماهشون می تونن بین 400 تا 600 کیلو بخرن

بیچاره باید سرتو بزاری زمین بمیری ، می خندی !!! ؟
:laughcry:

ببین من پدرم معلمه ، 20 - 25 سال پیش ماهی 4 - 5 هزار تومن حقوق می گرفت .

اون موقع با این حقوق و یه کم پس انداز تونست زمین بخره و توش خونه بسازه و صاحب زندگی بشه .

حالا یه معلم رو پیدا کن که با حقوق یکی دو میلیونیش بتونه راحت زندگیش رو بگذرونه ، دیگه خونه و زمین و ماشین رو بذار کنار

همینه می گم ما نسل سوخته ایم دیگه :lol:

Last edited:
بیچاره باید سرتو بزاری زمین بمیری ، می خندی !!! ؟
حداقل خوشحالم از اینکه مجلس شورای اسلامی دغدغه اش حل مشکلات اقشار کم درآمد جامعه هست
:rofl::rofl:

در ضمن تصاویر شعبان جعفری
چقدر آشنا می زنه این روزها
resized_689739_942.jpg

resized_689738_272.jpg

resized_689737_849.jpg

resized_689732_382.jpg

Isn't there any Iranian Space thread ??
Nah . Only soheil can setup such a thread and he is no into it :lol:
If u are really interested in ISA , you can either visit iranmilitaryforum/dot/net
Or nasa space forum .

The latter has some great info abt indian space journey too :)

The info includes launch schedule and .... .

Nah . Only soheil can setup such a thread and he is no into it :lol:
If u are really interested in ISA , you can either visit iranmilitaryforum/dot/net
Or nasa space forum .

The latter has some great info abt indian space journey too :)

The info includes launch schedule and .... .

Yaar , I wanted to ask a question to @SOHEIL ...... That's why I was looking for the relevant thread .

I have read about ISA .

Back
Top Bottom