What's new

Çay Bahçesi

eşeğe saygı gösterirsen, tepik atar. amk bir de özür diler gibi pkk piçini iranlılar vurdu diyorlar. resmen "abi biz kırmadık pencereyi, yan komşunun çocukları kırdı" ayağı.

... bu gidişle taziye bildirip çelenk de gönderirler.

Beyler yanlış hatırlamıyosam C4 DEFENCE en başta paralıydı... Şimdi baktım beleşe okunuyo...

@cabatli_53

Buyrun... Haziran 2014...

Bu arada Türkçe...

C4 Defence Sayı 16

Beyler yanlış hatırlamıyosam C4 DEFENCE en başta paralıydı... Şimdi baktım beleşe okunuyo...

Buyrun... Haziran 2014...

C4 Defence Sayı 16

Bu arada 31. sayfadan itibaren yeni SSM'nin röportajı var...

Last edited:
IŞİD'le Türkmenler arasında çatışma - Milliyet Haber

Kanıma dokanıyor artık bu Türk milletin bu kadar vurdum duymaz umursamaz olması gözümüzün önünde kardeşlerimiz katlediliyor. Pkk 'ya boyun egiliyor daga çıkmış bir terorist cumhurbaşkanı adayı olabiliyor. Türkiye Cumhuriyetinin elleriyle dogu da kürt devleti kuruluyor zaten daha önce mevcut hükümetin yardımıyla ırakta kurulmuştu. Bir devlet duruşumuz saygınlıgımız vardı kırmızı çizgilerimiz olmazsa olmazlarımız bize emanet dildaşlarımız soydaşlarımız vardı. Şimdiyse insanlarını sunni alevi diye bölen bir başbakanımız var . Bunca seyden sonra en çok koyanda yavşak erdogan allah dediginde hepsinin unutulması komedi gibi sanki zübük filmini yaşıyoruz 2014 de..

Back
Top Bottom