What's new

Çay Bahçesi

@Sinan ,ne bu ozur dilemeler?``:what:``

Buyur abi kendin değerlendir.... ben bir şey diyemiyorum.
Apology to Arab Members
Sorun ne anlamadimki özürü dileyen benim deliren siz. :lol:

Sadece eskiden yaptigim bazi hatalari düzeltmeye calistim, birkac kisi yüzünden tüm millete hakaret etmistim sadece o laflarimi geri aldim.

Sorun ne anlamadimki özürü dileyen benim deliren siz.
Sadece eskiden yaptigim bazi hatalari düzeltmeye calistim, birkac kisi yüzünden tüm millete hakaret etmistim sadece o laflarimi geri aldim.

Hatalı değilsin.... sadece Hasaniyle kavga ettin... bir nevi bu özür dileme ondan özür dileme gibi görünüyor bu yüzden.... onun tutumu ise hala ortada gerek yoktu bence.

Yani şey gibi "I masturbated thinking of a woman.... so i want to apologize all the woman earth for my dirty thoughts".... gibi yani.....

Nope. :D

Buyur abi kendin değerlendir.... ben bir şey diyemiyorum.

Apology to Arab Members
But The fakhri pasa thread from 3-4 months ago.
:(

Ha değilsin.... sadece Hasaniyle kavga ettin... bir nevi bu özür dileme ondan özür dileme gibi görünüyor bu yüzden.... onun tutumu ise hala ortada gerek yoktu bence.

Yani şey gibi "I masturbated thinking of a woman.... so i want to apologize all the woman earth for my dirty thoughts".... gibi yani.....
We should open a thread why i will not apologize.:-)

Hatalı değilsin.... sadece Hasaniyle kavga ettin... bir nevi bu özür dileme ondan özür dileme gibi görünüyor bu yüzden.... onun tutumu ise hala ortada gerek yoktu bence.

:o: Sinan baska karsilastirma bulamadinmi allasen. :rofl:

Niye ondan özür dilemis gibi görünsünki ben tüm o milletten olan üyelerden özür diledim.

:o: Sinan baska karsilastirma bulamadinmi allasen. :rofl:

Niye ondan özür dilemis gibi görünsünki ben tüm o milletten olan üyelerden özür diledim.

Niye ?? Sana şikayette bulundular mı ? Böyle dedin bize çok kırıldık mı dediler ?

But The fakhri pasa thread from 3-4 months ago.
:(

Hasani started the drama with saying "Your fake country Turkey"

We should open a thread why i will not apologize.:-)

I think we should just move along... no need to bring up the past.

Niye ?? Sana şikayette bulundular mı ? Böyle dedin bize çok kırıldık mı dediler ?
Yok hayir sadece yaptigim hatayi düzeltmek istedim, sonucta bir insan ulusuna hakaret edilirse ister istemez alinir, o basliktaki tartismayi izlerken bizim milletimize edilen laflari okuyunca neden gecen sene olaylarin bukadar büyüdügünü hatirladim ama ne olursa olsun birkac kisinin yaptigi saygisizlik yüzünden bütün ulusa hakaret etmek dogru degil.

Ben fikrimi gene degistimedim sadece genellemeler ve hakaretleri geri aldim.

Yok hayir sadece yaptigim hatayi düzeltmek istedim, sonucta bir insan ulusuna hakaret edilirse ister istemez alinir, o basliktaki tartismayi izlerken bizim milletimize edilen laflari okuyunca neden gecen sene olaylarin bukadar büyüdügünü hatirladim ama ne olursa olsun birkac kisinin yaptigi saygisizlik yüzünden bütün ulusa hakaret etmek dogru degil.

Ben fikrimi gene degistimedim sadece genellemeler ve hakaretleri geri aldim.

Tamam ben buna bi şey demiyorum zaten doğru....

Peki bir millete karşı yaptım diyorsun değil mi ? O zaman neden sadece arap PDF kullanıcılarından özür diliyorsun ?

Peki bir millete karşı yaptım diyorsun değil mi ? O zaman neden sadece arap PDF kullanıcılarından özür diliyorsun ?
Riadda pankartmi asim ne yapim :lol:, hakareti burada yaptigim icin buradaki üyelerden özür diledim iste. :)

Abi neyse icimde öyle geldi iste, zaten bu troll kavgalari fazla artmaya basladi belkide senin gibi biraz ara vermek lazim buraya, ortadogu bölümünde hicbir baslikta adam akilli mesaj yok.

Yaw bana esas dokunan, çok sevdiğim bi arkadaşımın sanki suçlu kendisiymiş gibi özür dilemesi.....

Back
Top Bottom